Fare buty całoroczne chłopięce 2121251
169 zł

Nowość

Buty chłopięce z pewną piętą i czubkiem. Łatwo je założyć za pomocą rzepów. W zestawie jest także wyjmowana wkładka. Fare buty całoroczne chłopięce 2121251 są odpowiednie na codzienne spacery. Materiał cholewki to nubuk.

Fare buty całoroczne dziewczęce 2121203
169 zł

Nowość

Buty dziewczęce z pewną piętą i czubkiem. Łatwo je założyć za pomocą rzepów. W zestawie jest także wyjmowana wkładka. Fare buty całoroczne dziewczęce 2121203 są odpowiednie na codzienne spacery. Materiał cholewki to nubuk.

Fare buty membranowe chłopięce 814106
189 zł

Nowość

Buty chłopięce z membraną posiadają solidną piętę i nosek. Łatwo je założyć za pomocą rzepów. W zestawie znajduje się wkładka oraz miękki, wypełniony kołnierz. Fare buty membranowe chłopięce 814106 są odpowiednie na codzienne spacery. Materiał cholewki to nubuk.

Fare buty membranowe dziewczęce 814192
189 zł

Nowość

Buty dziewczęce z membraną posiadają solidną piętę i nosek. Łatwo je założyć za pomocą rzepów. W zestawie znajduje się wkładka oraz miękki, wypełniony kołnierz. Fare buty membranowe dziewczęce 814192 są odpowiednie na codzienne spacery. Materiał cholewki to nubuk.

Fare kapcie chłopięce 4012409
59 zł

Nowość

Kapcie chłopięce mają zapięcie na rzep. Mają antypoślizgową, termoplastyczną elastomerową podeszwę i cholewkę z materiału przystosowanego do prania. Spełniają wymagania ortopedyczne i są nieszkodliwe dla zdrowia. Kapcie chłopięce Fare 4012409 są idealne do domu i przedszkola.

Fare kapcie chłopięce 4119403
79 zł

Nowość

Kapcie chłopięce mają zapięcie na rzep. Mają antypoślizgową, termoplastyczną elastomerową podeszwę i cholewkę z materiału przystosowanego do prania. Posiadają wkładkę z warstwą amortyzującą. Kapcie chłopięce Fare 4119403 są idealne do domu i przedszkola.

Fare kapcie chłopięce 5102432
99 zł

Nowość

Chłopięce kapcie barefoot są bardzo łatwe do zakładania. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z gumy termoplastycznej. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare kapcie chłopięce 5102432 są idealne do domu jak i do szkoły.

Fare kapcie chłopięce 5202431
99 zł

Nowość

Chłopięce kapcie barefoot są bardzo łatwe do zakładania. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z gumy termoplastycznej. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare kapcie chłopięce 5202431 są idealne do domu jak i do szkoły.

Fare kapcie dziecięce 5101461
99 zł

Nowość

Dziecięce kapcie barefoot są bardzo łatwe do zakładania. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z gumy termoplastycznej. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare kapcie dziecięce 5101461 są idealne do domu jak i do szkoły.

Fare kapcie dziecięce 5102461
99 zł

Nowość

Dziecięce kapcie barefoot są bardzo łatwe do zakładania. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z gumy termoplastycznej. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare kapcie dziecięce 5102461 są idealne do domu jak i do szkoły.

Fare kapcie dziecięce 5201461
99 zł

Nowość

Dziecięce kapcie barefoot są bardzo łatwe do zakładania. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z gumy termoplastycznej. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare kapcie dziecięce 5201461 są idealne do domu jak i do szkoły.

Fare kapcie dziewczęce 4012447
59 zł

Nowość

Kapcie dziewczęce mają zapięcie na rzep. Mają antypoślizgową, termoplastyczną elastomerową podeszwę i cholewkę z materiału przystosowanego do prania. Spełniają wymagania ortopedyczne i są nieszkodliwe dla zdrowia. Kapcie dziewczęce Fare 4012447 są idealne do domu lub przedszkola.

Fare tenisówki chłopięce
80 zł

Nowość

Tenisówki chłopięce oferują szybkie zapięcie na rzep. Mają termoplastyczną gumową podeszwę i bawełnianą tekstylną cholewkę. Są wyposażone w wyjmowaną wkładkę. Trampki są idealne na spacery i wycieczki.

Fare tenisówki chłopięce bare 5111403
159 zł

Nowość

Chłopięce tenisówki barefoot mają szybkie zapięcie na rzep. Są bardzo elastyczne zarówno w poprzek, jak i wzdłuż dzięki termokauczukowej podeszwie. Są wyposażone w 2 wkładki. Fare bare tenisówki chłopięce 5111403 są idealne na spacery.

Fare tenisówki dziecięce 4117431
77 zł

Nowość

Tenisówki dziecięce są zapinane na rzep. Mają termoplastyczną, gumową podeszwę i bawełnianą, tekstylną cholewkę. Są wyposażone w wyjmowaną wkładkę. Dziecięce, plecione tenisówki Fare 4117431 są idealne na spacery i wycieczki.

Fare tenisówki dziewczęce 4117453
77 zł

Nowość

Tenisówki dziewczęce są zapinane na rzep. Mają termoplastyczną, kauczukową podeszwę i bawełnianą, tekstylną cholewkę. Są wyposażone w wyjmowaną wkładkę. Dziewczęce, plecione tenisówki Fare 4117453 są idealne na spacery i wycieczki.

Fare tenisówki dziewczęce bare 5111452
159 zł

Nowość

Dziewczęce tenisówki barefoot z zapięciem na rzep. Są bardzo elastyczne, zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie, dzięki podeszwie z termogumy. W zestawie znajdują się 2 wkładki. Fare tenisówki dziewczęce bare 5111452 są idealne na różne spacery.

Fare botki chłopięce 848209
250 zł

Wodoodporne botki chłopięce od marki Fare, utrzymują nogi dziecka w cieple i suchości przez całą zimę. Te ciepłe buty zachwycą zarówno oryginalnym designem, jak i jakością wykonania. Specjalna klimo-membrana zapobiega przemoczeniu buta i zapewnia odpowiednią wentylację. Docenisz również solidne usztywnienie i czubek, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Atutem jest praktyczne zapięcie na rzep.

Fare botki dziewczęce 848254
250 zł

Botki dziewczęce od marki Fare idealnie nadają się do noszenia przez całą zimę. Te ciepłe buty zachwycą zarówno uroczym designem, jak i jakością wykonania. Specjalna membrana klimatyczna zapobiega przemoczeniu buta i zapewnia odpowiednią wentylację. Docenisz również solidne usztywnienie i czubek, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak i praktyczne zapięcie na rzep.

Fare botki zimowe dziecięce 2141141
185 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce buty zimowe z zapięciem na rzep od marki Fare, które łatwo się zakłada, dzięki czemu Twoje maluchy mogą śmiało cieszyć się zabawą na śniegu. Z tymi butami każda dziewczynka będzie wyglądać jak elegancka, młoda dama, a dzięki podszewce z ciepłym włosem nie ma żadnych obaw, że zmarznie.

Fare botki zimowe dziecięce 2146162
202 zł

Dziecięce buty zimowe o średniej wysokości z zapięciem na rzep od marki Fare, które łatwo się zakłada, dzięki czemu Twoje maluchy mogą śmiało cieszyć się zabawą na śniegu. Cholewka buta została wykonana z naturalnej skóry, a podeszwa z prawdziwej gumy. A dzięki podszewce z ciepłym włosiem nie musisz się obawiać, że dziecko zmarznie.

Fare buty za kostkę dziewczęce 846253
267 zł

Dziewczęce buty za kostkę od marki Fare są idealne do codziennego noszenia zwłaszcza w zimie. Te wysokiej jakości buty z ciepłą podszewką mają specjalną klima-membranę, która utrzymuje stopę dziecka suchą, ale także zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Wzmocnienia palców i pięty zapewniają wygodne noszenie i wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zapięcie na rzepy do łatwego zakładania i zapinania.

Fare buty zimowe chłopięce 2644202
283 zł

Chłopięce buty zimowe za kostkę od marki Fare nadają się do codziennego noszenia dzięki jakości wykonania. Te buty trekkingowe są wyposażone w membranę, dzięki czemu nie przepuszczają wody, a jednocześnie umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz buta. Zastosowanym materiałem zewnętrznym jest skóra w połączeniu z tkaniną. Podeszwa wykonana jest z termoplastycznego kauczuku. Ciepła podszewka utrzymuje stopę dziecka w cieple nawet w najzimniejsze dni.

Fare buty zimowe dziecięce 2646294
271 zł

Dziecięce buty zimowe do kostki od marki Fare z nieprzemakalną powierzchnią ze skóry i materiału tekstylnego. Dla optymalnej cyrkulacji powietrza oraz utrzymaniu nogi w suchości zostały wyposażone w membranę klimatyczną. Palce są chronione wysoką podeszwą, a pięta twardą wkładką.

Fare buty zimowe dziewczęce 2146193
199 zł

Solidne buty dziewczęce za kostkę od marki Fare będzie trzymało stopy Twojej księżniczki w cieple, przez całą zimę. Te buty inspirują zarówno stylistyką, w której dziewczęta pokochają piękne kolory aplikacje kwiatowe, a także wysoką jakość wykonania. Cholewka buta wykonana jest z gładkiej skóry, podszewka zaś z ciepłego włosia. Wkładka jest wyjmowana, docenisz także solidne obcasy i czubki palców, które wytrzymają mechaniczne uszkodzenia.

Fare buty zimowe dziewczęce 2644253
283 zł

Chłopięce buty zimowe za kostkę od marki Fare w kolorze różowo-niebieskim nadają się do codziennego noszenia dzięki jakości wykonania. To obuwie trekkingowe jest wyposażone w membranę, dzięki czemu jest wodoodporne, dzięki czemu nadaje się do użytku na śniegu. Zastosowanym materiałem zewnętrznym jest szczotkowana skóra zwana Nubuk, w połączeniu z tkaniną. Podeszwa wykonana jest z termoplastycznego kauczuku. Ciepła podszewka utrzymuje stopę dziecka w cieple nawet w najzimniejsze dni.

Fare Dziecięce buty całoroczne Fare Bare 5221211
249 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce buty całoroczne Fare Bare od marki Fare są idealne dla dziewczynek. Projekt w kolorze ciemnoniebieskimróżowymi elementami w tylnej części posiada stylowy nadruk w postaci kropli, który doskonale uzupełnia strój. But posiada rozszerzony obszar w części palców, więc nie ogranicza stopy z przodu. Cholewka jest wykonana z naturalnej skóry bydlęcej, podszewka wykonana jest z tkaniny o właściwościach ssących, a podeszwa z termoplastycznej gumy.

Fare dziecięce buty zimowe 2646218
305 zł

Dziecięce, nieprzemakalne buty zimowe Fare z nubuku bydlęcego, połączonego z tkaniną. Obuwie jest ocieplone pluszową podszewką, a dzięki membranie, wbudowanej pomiędzy podszewkę, a materiał zewnętrzny, stopa dziecka pozostaje sucha i dobrze klimatyzowana.

Fare dziewczęce buty zimowe 2646194
306 zł

Dziewczęce buty zimowe do kostki od marki Fare z nieprzemakalną powierzchnią ze skóry i materiału tekstylnego. Dla optymalnej cyrkulacji powietrza oraz utrzymania nogi w suchości zostały wyposażone w klima – membranę. Palce są chronione uniesioną podeszwą, a pięta solidną konstrukcją.

Fare kapcie dziecięce z gumką 4211408
71 zł

Kapcie dziecięce marki Fare, które przyciągają wzrok zabawnym i szalonym nadrukiem z literami. Te kapcie i buty do chodzenia po domu są łatwe do zakładania i zostały stworzone, by spełniać wymagania ortopedyczne dotyczące zdrowego obuwia. Wkładka ma grubą warstwę amortyzującą, dzięki której mali odkrywcy nie będą odczuwać bólu stóp nawet po całym dniu chodzenia.

Fare śniegowce dziecięce 4742462
182 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śniegowce dziecięce od marki Fare dzięki wysokiej jakości wykonaniu utrzymują stopy Twojego dziecka ciepłe i suche nawet podczas najdzikszej zabawy na śniegu. Te śniegowce wykonane są z materiału tekstylnego i naturalnego materiału skórzanego (Nubuk) z hydrofobowym wykończeniem. Dzięki specjalnej membranie, która jest wbudowana między materiał górny a podszewkę, stopa dziecka pozostaje sucha, ale jednocześnie powietrze dalej optymalnie krąży wewnątrz buta.

Fare śniegowce dziewczęce 4742454
183 zł

Śniegowce dziewczęce od marki Fare dzięki wysokiej jakości, trwałemu wykonaniu utrzymują stopy Twojej księżniczki ciepłesuche nawet podczas najbardziej szalonych zabaw na śniegu. Te śniegowce wykonane są z materiału tekstylnego i naturalnego materiału skórzanego (Nubuk) z hydrofobowym wykończeniem. Specjalna membrana klimatyczna, która znajduje się pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką, utrzymuje stopę dziecka w suchości, a jednocześnie przepuszcza powietrze. Dzięki uroczej stylistyce pokocha je każda mała dziewczynka.

Fare Zimowe buty dziecięce Fare Bare 5141201
283 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce buty zimowe Fare Bare od marki Fare są wyposażone w membranę, dzięki czemu nie przemakają i doskonale sprawdzą się podczas zimowych dni. Przód jest rozszerzony, więc palce dziecka mają wystarczająco dużo miejsca i nie są ściśnięte. Buty w połączeniu z czarno-szarym wzorem i turkusową kolorystyką z pewnością robią dobre wrażenie. Buty mają wysoką kostkęciepłym wnętrzem, gwarantując tym samym ciepło i komfort dla stopy dziecka.

Fare botki chłopięce 846203
267 zł

Chłopięce botki od marki Fare są idealne do codziennego noszenia. Te wysokiej jakości buty z ciepłą podszewką mają specjalną klimo-membranę, która utrzymuje stopę dziecka suchą, ale także zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Solidny czubek i obcas zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia. Zapięcie na rzepy do łatwego zakładania i zapinania.

Fare botki zimowe dziecięce 2141161
185 zł

Dziecięce buty zimowe z zapięciem na rzep od marki Fare, które łatwo się zakłada, dzięki czemu Twoje maluchy mogą śmiało cieszyć się zimową zabawą na śniegu. Z tymi butami każdy chłopiec będzie wyglądać jak fantastyczny koleś, a dzięki podszewce z ciepłym włosem nie ma żadnych obaw, że zmarznie.

Fare buty zimowe dziecięce 2646208
267 zł

Zimowe dziecięce buty za kostkę od marki Fare są idealne do codziennego noszenia. Wysoka jakość zapewnia, że buty nadają się wspaniale do noszenia na co dzień, a także do szalonych zabaw śnieżnych. Dzięki specjalnej klima-membranie, która jest wbudowana między materiał górny a podszewkę, stopa dziecka pozostaje sucha, ale jednocześnie powietrze dalej optymalnie krąży wewnątrz buta. Solidna końcówka i obcas zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia. Para zapięć na rzepy do łatwego zakładania i zapinania.

Fare kapcie chłopięce Fare Bare
129 zł

Kapcie chłopięce o niskim profilu idealnie nadają się na wiosenne i letnie miesiące. Zapięcie na rzep na podbiciu zapewnia bezpieczne dopasowanie a jednocześnie nie uciska i nie ogranicza swobody nóżki Podwyższona podeszwa na palcu chroni palce podczas ewentualnego upadku Kapcie Fare w kolorze niebieskim mają część wierzchnią ze sznurka.

Fare kapcie dziewczęce z parasolami
69 zł

Kapcie dziewczęce z elastycznymi gumkami po bokach. Idealne na ciepłe, letnie miesiące. Gumki nie uciskają stóp, dopasowując się do nich dla maksymalnego komfortu. Podeszwa ze wzorem zapewnia przyczepność podczas wyścigów po domu z pokoju do pokoju. Kapcie dziewczęce Fare posiadają cholewkę z wysokiej jakości materiału z motywem kolorowych parasoli.