Fidella nosidełko Fusion V2.0 Toddler
615 zł

Nosidełko Fusion Toddler 2.0 jest przeznaczone dla dzieci od 3. miesiąca do 2,5 lub 3 roku życia, w zależności od wielkości dziecka. Nosić je można tylko przodem do rodzica. Nosidełko posiada kilka ulepszeń, które sprawią, że noszenie dziecka będzie wyjątkowo wygodne. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich fanów chust, którzy poszukują nosidełka. Ponadto, Fidella produkuje swoje nosidełka i chusty z miłością, więc kiedy zaczniesz nosić swoje dziecko z Fidellą, już z niej nie zrezygnujesz!

Fidella FlyClick plus
615 zł

Nosidełko FlyClick plus jest dedykowane dla dzieci od 9 miesiąca do 3,5 – 4 roku życia. Połączenie FlyTai i klamry Fusion. Wystarczy zatrzasnąć pas lędźwiowy za pomocą sprzączki, a ciężar dziecka rozkłada się dobrze dzięki szerokich szelkach. Ponadto paski na ramię i pas biodrowy są wyściełane, więc nie powodują nacisku. Tkanina od marki Fidella sprawia, że nosidełko jest bardzo przyjemne. Uważaj więc, żeby nie iść z nim spać.

Fidella nosidełko FlyClick
565 zł

Wygodne nosidełko, które jest połączeniem FlyTaiFusion. Wystarczy zatrzasnąć pas lędźwiowy za pomocą sprzączki, a ciężar dziecka rozkłada się dobrze dzięki szerokim pasom na ramiona. Ponadto paski na ramię i pas biodrowy są wyściełane, więc nie powodują nacisku. Fidella FlyClick (wielkość Baby) – nadaje się dla niemowląt od narodzenia do 12 miesiąca życia.

Fidella nosidełko Fusion
565 zł

Stylowe nosidełko umożliwia wygodne noszenie dziecka tuż przy ciele, dzięki czemu cały czas jest blisko, model doskonale sprawdzi się podczas pierwszych miesięcy po urodzeniu? Innowacyjne nosidełko od Fidelly to właściwy wybór! Dzięki prostemu systemowi klamry ** nosidełko może być założone i ściągnięte w parę sekund. Jest to idealny nośnik dla rodziców, którzy chcą być elastyczni i aktywni z dziećmi w życiu codziennym. Kilka prostych ruchów zapewni bezpieczne i wygodne pozycjonowanie dziecka oraz wygodne czucie podczas noszenia. Nosidełko jest wygodne od narodzenia do około 12 miesiąca życia, (maksymalna nośność wynosi **15kg). Materiał, z którego wykonane jest nosidełko Fidella, jest cudownie miękki i oddychający. Pełen komfort podczas codziennego użytkowania!