Finish Sól do zmywarek 4 kg
16 zł

Sól do zmywarek Finish 4 kg zagwarantuje Ci najlepsze rezultaty czystości i ochroni zmywarkę przed szkodliwym działaniem kamienia. Skutecznie zmiękcza wodę oraz zwiększa wydajność detergentu myjącego.

Finish sól do zmywarki 1,5 kg
10 zł

Nowość

Regenerująca sól marki Finish z dużymi granulkami pomaga zapobiegać niebezpiecznemu osadzaniu się kamienia na naczyniach i w zmywarce. Został opracowany do stosowania w zmywarkach do naczyń, zawiera naturalne składniki i łatwo się rozpuszcza.

Finish Tabletki Finish All in 1 Max Lemon 80pcs
51 zł 43 zł 0,54 Zł/szt

Tabletki Finish allin1 Max Lemon 80 szt + Cleaner Lemon 250 ml to rewolucyjna technologia, która pozwala osiągnąć nieskazitelne rezultaty: połysk, czystość i blask, oszczędzając przy tym czas, wodę i energię. Polecana przez wiodących producentów zmywarek. Tabletki wyprodukowane w Niemczech

Finish Tabletki Allin1 Max 80 kps
51 zł 43 zł 0,54 Zł/szt

Finish Allin1 Max Tabletki do zmywarek 80 kapsułek to rewolucyjna technologia, która pozwala osiągnąc nieskazitelne rezultaty: połysk, czystość i blask, oszczędzając przy tym czas, wodę i energię. Polecana przez wiodących producentów zmywarek. Tabletki wyprodukowane w Niemczech.

Finish Tabletki Allin1 Max Soda 80 kps
51 zł 43 zł 0,54 Zł/szt

Finish Allin1 Max Soda Tabletki do zmywarek 80 kapsułek to rewolucyjna technologia, która pozwala osiągnąc nieskazitelne rezultaty: połysk, czystość i blask, oszczędzając przy tym czas, wodę i energię. Polecana przez wiodących producentów zmywarek. Tabletki wyprodukowane w Niemczech.

Finish Tabletki Allin1 86 kps
53 zł 0,62 Zł/szt

Finish Allin1 Tabletki do zmywarek 86 kapsułek to rewolucyjna technologia, która pozwala osiągnąc nieskazitelne rezultaty: połysk, czystość i blask, oszczędzając przy tym czas, wodę i energię. Polecana przez wiodących producentów zmywarek. Tabletki wyprodukowane w Niemczech.

Finish Tabletki Classic Lemon 100 kps
48 zł 0,48 Zł/szt

Finish Classic Lemon Tabletki do zmywarek 100 kapsułek o świeżym zapachu cytryny w opakowaniach po 100 są skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem mycia naczyń. Tabletki mają specjalną piłkę Powerball, który dobrze radzi sobie z zaschniętymi pozostałościami.

Finish tabletki do zmywarki Allin1 Max Lemon, 94 szt.
61 zł 0,65 Zł/szt

Nowość

Tabletki do zmywarki Allin1 Max od marki Finish które bez problemu radzą sobie z zaschniętymi resztkami żywności i tłuszczem. Plamy z napojów, takich jak herbata i kawa nie mają szans! Zawsze promienny połyskochrona naczyń, nawet w twardej wodzie.

Finish tabletki do zmywarki Classic, 120 szt.
53 zł 0,44 Zł/szt

Nowość

Tabletki do zmywarki Classic od marki Finish zawierają kuleczki Powerball, które zastępują kilka godzin namaczania naczyń. Zaschnięte pozostałościtłuszcz nie mają szans! Zawsze promienny połyskochrona naczyń, nawet w twardej wodzie.

Finish tabletki do zmywarki Classic, 60 szt.
31 zł 0,52 Zł/szt

Nowość

Tabletki do zmywarki Classic od marki Finish zawierają kuleczki Powerball, które zastępują kilka godzin namaczania naczyń. Zaschnięte pozostałościtłuszcz nie mają szans! Zawsze promienny połyskochrona naczyń, nawet w twardej wodzie.

Finish tabletki do zmywarki Quantum Max Apple&Lime, 36 szt.
37 zł 28 zł 0,78 Zł/szt

Nowość

Tabletki do zmywarki Quantum Max od marki Finish chronią naczynia i szklanki i zapewniają olśniewającą czystość i połysk.
Chronią szkło przed korozją. Spełniają funkcję soli, nabłyszczacza, chronią filtr zmywarki.

Finish Płyn Shine&Dry do zmywarek lemon 800ml
29 zł

Płyn Shine&Dry do zmywarek lemon Finish nabłyszczający pomoże w pozbyciu się brudu z naczyń, pozostawiając na nich jedynie diamentowy połysk. Produkt jest Idealny do szkła, które najbardziej narażone jest na nieestetyczne smugi. Z płynem Finish Twoje naczynia będą błyszczeć czystością.