Frabar Kosiarka do trawy
59 zł 49 zł

Kosiarka do trawy marki Frabar to plastikowa zabawka dla dzieci. Idealna do zabaw w ogrodzie, w letnie dni. Super zabawka dla każdego młodego amatora ogrodnictwa.Dwie opcje kolorów!

Frabar Kosiarka 29 cm - zielona
32 zł

Plastikowa kosiarka w przyjemnej kolorystyce jest idealną zabawką dla dzieci do ogrodu latem. Kosiarka jest wyposażona w „kontrolę prędkości” na uchwycie. Wygląda na prawdziwą. Do wyboru dwa warianty kolorystyczne!

Frabar Zestaw kręgli - 30 cz, 9+2 szt
42 zł 37 zł

Zestaw kręgli marki Frabar zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw zawiera 9 kolorowych kręgli i 2 kule. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i doskonale sprawdzą się w domu i na dworze.

Frabar Kręgle 6+2 el.
25 zł

Zestaw kręgli marki Frabar zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw zawiera 6 kolorowych kręgli i 2 kule. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i doskonale sprawdzą się w domu i na dworze.

Frabar Traktor 33 cm
25 zł

Traktor 33 cm marki Frabar to kolorowy pojazd o dużych kołach, który doskonale radzi sobie z pokonywaniem przeszkód na swojej drodze. Zabawką można bawić się zarówno w domu jak i ogrodzie. Z pewnością zachwyci wszystkich miłośników pojazdów rolniczych.

Frabar Traktor z łyżką
35 zł

Traktor z łyżką marki Frabar to pojazd o długości 47 cm dedykowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Charakteryzuje się dużymi kołami, które poradzą sobie z pułapkami przygotowanymi przez malca. Ruchoma łyżka pozwoli na wiele godzin wspaniałej zabawy zarówno w domu jak i ogrodzie.

Frabar Zestaw kręgli, 9+2 elementy
28 zł 24 zł

Kręgle marki Frabar dedykowane dla dzieci od 3 roku życia do zabawy zarówno w domu jak i ogrodzie lub podczas wakacyjnego wyjazdu. Zestaw zawiera 9 kolorowych kręgli i 2 kule, które zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.