Gelati koszulka chłopięca Pirates
45 zł

Koszulka chłopięca Pirates w biało-czerwonym kolorze, to idealny wybór dla Twojego chłopca na gorące, letnie dni. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati bluza chłopięca Pirates
60 zł

Chłopięca bluza Pirates w biało-niebieskim kolorze z pewnością przypadnie do gustu Twojemu łobuzowi. Bluza jest wykonana z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati bluza dziewczęca Fruits
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziewczęca bluza Fruits w różowym kolorze będzie wiernie służyć małej księżniczce. Bluza jest wykonana z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku. Bluza ozdobiona jest dużymi, czerwonymi wiśniami.

Gelati chłopięca bluza z dinozaurem
61 zł 45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pomysłowa bluza w nowoczesnym stylu musi od razu wpada w oko. Wykonana jest z wygodnego materiału bawełnianego. Przednia strona ozdobiona jest wielkim śpiewającym dinozaurem. Bluza jest wykonana z przyjemnego materiału, który zapewni pełen komfort użytkowania podczas codziennych zabaw.

Gelati zestaw dziewczęcy koszulka i spodnie Fruits
92 zł

Dziewczęcy zestaw koszulki i spodni Fruits w różowo – niebieskim kolorze będzie długo służył Twojej córeczce. Zestaw wykonany z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati bluza dziewczęca Fruits
60 zł

Dziewczęca bluza Fruits w różowym kolorze będzie wiernie służyć małej księżniczce. Bluza jest wykonana z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku. Bluzę zdobi duża, czerwona truskawka.

Gelati bluza dziewczęca Monsters
60 zł

Dziewczęca bluza Monsters w szarym kolorze będzie wiernie służyć małej księżniczce. Wykonana jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati bluzka chłopięca
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa bluzka dedykowana dla chłopców. Wykonana jest z wygodnego materiału, zapewniając tym samym pełen komfort podczas codziennego użytkowania. Dużym atutem jest również atrakcyjny design.

Gelati bluzka dziewczęca
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa bluzka dedykowana dla dziewczynek. Wykonana jest z wygodnego materiału bawełnianego, zapewniając tym samym pełen komfort podczas codziennego użytkowania. Dużym atutem jest również atrakcyjny design.

Gelati bluzka dziewczęca
43 zł

Stylowa bluzka dedykowana dla dziewczynek. Wykonana jest z wygodnego materiału bawełnianego, zapewniając tym samym pełen komfort podczas codziennego użytkowania. Dużym atutem jest również atrakcyjny design.

Gelati body chłopięce Tropical
42 zł

Chłopięce body Tropical w kolorze turkusowym, świetnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Body jest z przodu ozdobione kolorowym motywem tukana.

Gelati body dziewczęce Ocean
45 zł

Dziewczęce body Ocean idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Body wykonane jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku. Body ozdobione jest napisem Love z dwoma, małymi serduszkami w kolorze białym.

Gelati chłopięca bluza Rock Rebel
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa bluza z kapturem doskonale nadaje się dla małego chłopca. Wykonana jest z wygodnego materiału bawełnianego, zapewniając tym samym pełen komfort podczas codziennego użytkowania. Na przodzie bluzy znajduje się napis Born To Be Rock Rebel.

Gelati chłopięca bluza Super Hero
39 zł

Wyjątkowa bluza marki Gelati w ciemnoniebieskim kolorze, sprawi przyjemność każdemu maluchowi. Wykonana jest z przyjemnego bawełnianego materiału z dodatkiem elastanu. Z przodu ozdobiona jest oryginalnym nadrukiem i napisem: Off To Save the World.

Gelati chłopięca bluza z niedźwiadkiem
57 zł

Urocza bluza dziecięca w kolorze beżowym przypadnie do gustu Twojemu małemu poszukiwaczowi przygód. Przednia strona ozdobiona jest śpiącym misiem i napisem Champion.

Gelati chłopięca bluza z niedźwiedziem polarnym
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niesamowita bluza marki Gelati w ciemnoniebieskim kolorze, sprawi przyjemność każdemu maluchowi. Wykonana jest z przyjemnego materiału bawełnianego. Przód ozdobiony jest niedźwiedziem polarnym oraz napisem We Rule The Mountains.

Gelati chłopięca bluza z potworkami
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niepowtarzalna bluza marki Gelati w kolorze pomarańczowym, od razu przypadnie do gustu każdemu maluszkowi. Wykonana jest z przyjemnego materiału bawełnianego. Przód zdobią stworki i duży napis Rebel never Sleep.

Gelati chłopięca bluza z Yettim
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowa bluza marki Gelati w kolorze pomarańczowym, zachwyci każdego chłopca już na pierwszy rzut oka. Wykonana jest z przyjemnego materiału bawełnianego. Przednia strona ozdobiona jest zdjęciem potwora Yetti oraz napisem Glacier Expedition. Dzięki tej bluzie z kapturem każdy mały poszukiwacz przygód będzie gotowy na każdą ekspedycję.

Gelati chłopięce spodenki Tropical
42 zł

Koszulka chłopięca Tropical z kolorowym designem to idealny wybór dla Twojego chłopca na gorące, letnie dni. Spodenki są wykonane z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku. Dodatkowo szorty są ozdobione pełnym nadrukiem z tropikalnymi liśćmi i kameleonami.

Gelati chłopięce spodnie jeansowe
57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękne niebieskie spodnie marki Gelati będą odpowiadały Twojemu dziecku i zapewnią mu komfort przez cały dzień. Są wykonane z przyjemnego, lekkiego materiału.

Gelati chłopięce spodnie jeansowe z autami
63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękne, niebieskie spodnie dziecięce marki Gelati przypadną do gustu Twojemu dziecku i zapewnią mu komfort przez cały dzień. Są wykonane z przyjemnego, lekkiego materiału.

Gelati chłopięcy zestaw spodni dresowych Pirates
82 zł

Zestaw dwóch par spodenek chłopięcych Pirates w kolorze niebieskim na pewno przypadnie do gustu Twojemu łobuziakowi. Spodnie są wykonane z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati dres chłopięcy Dinosaur
79 zł 49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dres chłopięcy Dinosaur w granatowym kolorze, który pokochają nie tylko małe dzieci, ale także ich rodzice.

Gelati dres chłopięcy Tropical
45 zł

Chłopięce spodnie dresowe Tropical w jasnozielonym kolorze z pewnością przypadną Twojemu maluchowi do gustu. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto, dres jest ozdobiony łatami w kształcie lwa na obu nogach.

Gelati koszulka chłopięca Boyzone
60 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięca koszulka Boyzone jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca w gorące, letnie dni. Wykonana jest z materiału bawełnianego i poliestru.

Gelati koszulka chłopięca Boyzone
60 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięca koszulka Boyzone jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca w lecie. Wykonana jest z materiału bawełnianego i poliestru.

Gelati koszulka chłopięca Pirates
45 zł

Koszulka chłopięca Pirates w jasnoniebieskim kolorze jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca na gorące, letnie dni. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati koszulka chłopięca Racer
48 zł

Koszulka chłopięca Racer w szaro-niebieskim kolorze jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca na gorące, letnie dni. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka chłopięca Racer
45 zł

Koszulka chłopięca Racer w niebieskim kolorze to idealny wybór dla Twojego malucha chłopca w gorące, letnie dni. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati koszulka chłopięca Racer
45 zł

Koszulka chłopięca Racer w ciemnoniebieskim kolorze jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca w gorące, letnie dni. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka chłopięca Tropical
42 zł

Koszulka chłopięca Tropical w biało-zielonym kolorze, to idealny wybór dla małego chłopca na gorące, letnie dni. Wykonana jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest napisem Wild One i obrazkiem tygrysa.

Gelati koszulka dziewczęca Moments
54 zł

T-shirt dziewczęcy Moments w jasnoróżowym kolorze jest idealnym wyborem dla małej dziewczynki w gorące, letnie dni. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters
45 zł

T-shirt dziewczęcy Monsters w biało-szarym kolorze to idealny wybór dla Twojej małej dziewczynki. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters
42 zł

T-shirt dziewczęcy Monsters w żółtym kolorze jest idealnym wyborem dla małej dziewczynki w gorące, letnie dni. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest kolorowym wzorem z przodu.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters
42 zł

T-shirt dziewczęcy Monsters w turkusowym kolorze jest idealnym wyborem dla małej dziewczynki w gorące, letnie dni. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest kolorowym wzorem z przodu.

Gelati spodnie dresowe dziewczęce Ocean
42 zł

Dziewczęce spodnie dresowe Ocean w kolorze niebieskim są idealnym wyborem na co dzień dla małej dziewczynki. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Dodatkowo dres jest ozdobiony na jednej z nóg napisem Love Deep w kolorze białym.

Gelati sukienka
63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa sukienka dedykowana dla dziewczynek. Wykonana jest z wygodnego materiału, zapewniając tym samym pełen komfort podczas codziennego użytkowania. Dużym atutem jest również atrakcyjny design.

Gelati sukienka dziewczęca Fruits
60 zł

Dziewczęca sukienka Fruits w czarnym kolorze z pewnością przypadnie do gustu Twojej małej damie. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto sukienka jest ozdobiona pełnym nadrukiem z truskawkami i kwiatami.

Gelati sweter dziewczęcy Ocean
59 zł

Dziewczęcy sweter Ocean w różowym kolorze będzie wiernie służył małej księżniczce. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.
Dodatkowo sweter ozdobiony jest z przodu napisem Love z dwoma, małymi serduszkami w kolorze białym.

Gelati T-shirt chłopięcy Dinosaur
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

T-shirt chłopięcy Dinosaur z motywem dinozaurów, którą pokocha każdy mały odkrywca żądny przygód.

Gelati zestaw dziewczęcy Fruits
60 zł

Dziewczęcy zestaw spodenek i koszulki Fruits w czarno-różowym kolorze będzie pasować każdej, małej dziewczynce. Zestaw wykonany z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati zestaw dziewczęcy Ocean
60 zł

Dziewczęcy zestaw Ocean składa się z koszulki i szortów w różowo – niebieskim kolorze będzie długo służył Twojej córeczce. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.
Ponadto, zestaw ozdobiony jest z przodu napisem Love the Sea oraz motywem morskim z małą kokardką w kolorze różowym.