Gelati chłopięca bluza z niedźwiadkiem-20%
69 zł 55 zł

Wyprzedaż

Urocza bluza dziecięca w kolorze beżowym przypadnie do gustu Twojemu małemu poszukiwaczowi przygód. Przednia strona ozdobiona jest śpiącym misiem i napisem Champion.

Gelati koszulka chłopięca Racer-82%
50 zł 9 zł

Wyprzedaż

Koszulka chłopięca Racer w szaro-niebieskim kolorze jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca na gorące, letnie dni. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka chłopięca Racer-81%
48 zł 9 zł

Wyprzedaż

Koszulka chłopięca Racer w niebieskim kolorze to idealny wybór dla Twojego malucha chłopca w gorące, letnie dni. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny, która jest przyjemna w dotyku.

Gelati koszulka chłopięca Racer-81%
48 zł 9 zł

Wyprzedaż

Koszulka chłopięca Racer w ciemnoniebieskim kolorze jest idealnym wyborem dla Twojego chłopca w gorące, letnie dni. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka chłopięca Tropical-80%
45 zł 9 zł

Wyprzedaż

Koszulka chłopięca Tropical w biało-zielonym kolorze, to idealny wybór dla małego chłopca na gorące, letnie dni. Wykonana jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest napisem Wild One i obrazkiem tygrysa.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters-81%
48 zł 9 zł

Wyprzedaż

T-shirt dziewczęcy Monsters w biało-szarym kolorze to idealny wybór dla Twojej małej dziewczynki. Wykonane są z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters-56%
44 zł 19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

T-shirt dziewczęcy Monsters w żółtym kolorze jest idealnym wyborem dla małej dziewczynki w gorące, letnie dni. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest kolorowym wzorem z przodu.

Gelati koszulka dziewczęca Monsters-80%
45 zł 9 zł

Wyprzedaż

T-shirt dziewczęcy Monsters w turkusowym kolorze jest idealnym wyborem dla małej dziewczynki w gorące, letnie dni. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu. Ponadto koszulka ozdobiona jest kolorowym wzorem z przodu.

Gelati zestaw dziewczęcy Ocean-74%
59 zł 15 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziewczęcy zestaw Ocean składa się z koszulki i szortów w różowo – niebieskim kolorze będzie długo służył Twojej córeczce. Wykonany jest z czystej i miękkiej bawełny z domieszką elastanu.
Ponadto, zestaw ozdobiony jest z przodu napisem Love the Sea oraz motywem morskim z małą kokardką w kolorze różowym.