Goki Drzewo - rozwojowe, warstwowe puzzle
51 zł 43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękne, drewniane puzzle o czterech warstwach pokażą dzieciom, jak z małego żołędzia wyrasta ogromny dąb. Kiedy żołądź kiełkuje, wciąż jest tak mały, że pod nim mogą odpoczywać tylko małe owady. Przerasta go nawet koniczyna. Wkrótce to on przerośnie inne rośliny i zwierzęta i będzie miał swoją własną koronę, produkującą wiele żołędzi. Opowiedz dzieciom o naturze i ich wzorach, o owocach drzew i o tym, jakie zwierzęta się nimi żywią. Obrazki są urocze i stworzone z myślą o dzieciach.

Goki gra dotykowa - dopasuj kształt do ramki
54 zł 51 zł

Każdy obrazek posiada swoją odpowiednią ramkę. Używając tylko dotyku poprawnie dopasuj do siebie elementy. Ta gra oferuje wiele form doskonałej zabawy, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę – są doskonałe do rozwijania zmysłu dotyku.

Goki gra logiczna Cegły
86 zł 74 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zadaniem jest ułożenie segmentów z dostępnych elementów zgodnie ze schematami z kartek. Ta łamigłówka byłaby bardzo prosta, gdyby każdy jej segment był oddzielnym elementem układanki. Dlatego wiele segmentów pochodzi z kilku elementów. NASZA RADA – Najmłodsi początkujący gracze mogą złożyć swoje pierwsze figury według kolorowych stron kartek. Oczywiście takie ułożenie figury jest bardzo łatwe, dlatego można przejść do bardziej złożonego wariantu i układać zgodnie z monochromatycznym wzorem.

Goki gra logiczna - różne powierzchnie
111 zł 90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta gra logiczna może być również określana jako gra pamięciowa. W dziesięciu drewnianych rolkach o średnicy 4 cm zastosowano dziesięć różnych materiałów, które odpowiadają tym umieszczonym na macie. Dziecko z zamkniętymi oczami musi dotykiem rozpoznać te same materiały i włożyć drewniane rolki do odpowiadających im otworów. Ta gra, przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia, doskonale rozwija zmysł dotyku. Jest również stosowana u osób niedowidzących.

Goki gra pamięciowa Waga, 12 elementów
149 zł 120 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gra ta ćwiczy nie tylko pamięć, ale także dotyk. Klasycznie, gracze muszą odnaleźć parę kości, ale tu wyznacznikiem jest taka sama waga. W przypadku porównywania wagi jest to bardzo wymagające zadanie, które muszą wyćwiczyć nawet dorośli.

Goki gra - poznaj kształt dotykiem
98 zł 79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świetna gra dla małych palców i wielkiej wyobraźni! Czy to kaczka, czy drzewo? Rozpoznanie różnych kształtów za pomocą dotyku nie jest takie proste. Karta pomocy z wcześniej wydrukowanymi kształtami ma na celu pomóc mniejszym dzieciom podczas zabawy. Jak gra się w grę? Umieść wszystkie 12 przedmiotów w czerwonej bawełnianej torbie i dobrze wymieszaj. Dziecko wkłada rękę do torby, wybiera jeden przedmiot i próbuje odgadnąć kształt za pomocą palców. Ta gra rozwija zmysł dotyku dzieci i ich wyobraźnię.

Goki Klocki i układanki w jednym
83 zł 67 zł

Zestaw, który możesz stworzyć od układania gry do kostki 3D … jest wyzwaniem! Idealne jest ćwiczenie umiejętności, a zwłaszcza cierpliwości. Potrzebujesz zalążka kreatywności i wyobraźni, a potem pójdzie!

Goki Kulkowa piosenka - śpiewająca pagoda
133 zł 111 zł

Piękna tęczowa pagoda fascynuje nie tylko dzieci. Najmłodsi będą cieszyć się powtarzającym się ruchem i dźwiękiem, większe dzieci mogą wypróbować kulki z różnych materiałów, różną prędkość i badać ich ton. Dorośli nie przejdą bez rzucenia przynajmniej jednej kulki. Pagoda jest w całości wykonana z drewna i ozdobi nawet mały pokój, tak, że rodzicom nie będzie przeszkadzał bałagan.

Goki Młotek z matą korkową XXL w tym oryginały
103 zł 84 zł

Wysokiej jakości podkładka korkowa do wbijania kształtów według różnych wzorów. Zestaw 212 drewnianych elementów może być użyty przez dzieci do składania różnorodnych obrazów poprzez młotkowanie i grzebanie. Zestaw jest idealny na ćwiczenia percepcji wzrokowej i pamięci.

Goki Mój dzień - warstwowe puzzle z drewna
54 zł 45 zł

Drewniane puzzle o czterech warstwach pokażą dzieciom, jak może wyglądać normalny dzień. Jedna warstwa przedstawia jedną czynność – kąpiel, gotowanie, zabawę oraz wieczór w rodzinnym gronie. Obrazki są urocze i stworzone z myślą o dzieciach.

Goki Puzzle z podstawą - Europa
69 zł 56 zł

Wszystkie dzieci są dociekliwe i pytają, gdzie znajduje się kraj, w którym mieszkają. Z pomocą puzzli Europa w zabawny sposób nauczą się nie tylko tego jak wygląda Europa, ale także szybkiego wymieniania poszczególnych państw i rozpoznawania ich według kształtu. Puzzle są wykonane ze sklejki, a sąsiadujące kraje mają zawsze inne kolory. Ponadto każde państwo jest numerowane, a z dołączonej legendy poznasz nie tylko jego nazwę, ale także flagę narodową.

Goki Ręce - drewniane puzzle z podkładką
49 zł 41 zł

Drewniane puzzle Ręce z podkładką składają się z 14 elementów. Są wykonane z drewna i wysokiej jakości, wytrzymałej sklejki z nadrukiem na papierze. Który palec jest małym palcem, a który kciukiem? Ile palców ma jedna ręka? Dzieci uczą się kolorów i liczenia do dziesięciu.

Goki Uczymy się liczyć - płyty, 36 części
93 zł 77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Po pierwsze, abstrakcyjny świat liczb jest bardzo odległy dla dzieci. Dzięki tej atrakcyjnie kolorowej grze dzieci nauczą się liczyć. Płyty są drukowane po obu stronach i są dostarczane w wysokiej jakości drewnianym pudełku przeznaczonym do przechowywania gry. Płyty nadają się również do budowy. To od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz.

Goki Wkładanie - podstawowe kształty
83 zł 70 zł

Gra, w której najmniejsze dzieci ćwiczą umiejętności motoryczne i zapoznają się z podstawowymi kształtami, takimi jak serce, trójkąt, gwiazda, koło lub kwadrat. Ta zabawa jest idealna dla dzieci od pierwszego roku życia. Jest wykonany z drewna.

Goki dotykowa gra II – różne powierzchnie w bawełnianym worku
174 zł 142 zł

Ta gra dotykowa może być również określana jako gra ręczna. Wszystkie drewniane elementy o przekątnej 4 cm umieszcza się w bawełnianym woreczku i dokładnie miesza. Dziecko z zamkniętymi oczami wyciąga jeden wałek z torby i badawczo dotyka jego powierzchni. Następnie ponownie sięga do torby i próbuje znaleźć drugi element o tej samej powierzchni. Jeśli znajdzie tę samą parę, trzyma ją i gra dalej. Rozwija zmysł dotyku u dzieci. Jest również stosowana u osób niedowidzących.

Goki drewniana gra pamięciowa Las, 32 elementy
66 zł 57 zł

Drewniana gra pamięciowa z interesującymi motywami leśnymi do zabawy i treningu pamięci. Wyzwaniem jest znalezienie jak największej liczby par. Zestaw składa się z 32 płytek do gry o wymiarach 5×5 cm, które są wykonane z drewna z wysokiej jakości, wytrzymałej sklejki. Rogi płytek są pięknie zaokrąglone, a obrazki nadrukowane.

Goki instrument muzyczny - deszczowa grzechotka
100 zł

Ten instrument muzyczny pozwala stworzyć dźwięk spadającego deszczu, który jest bardzo uspokajający. Obracając grzechotkę, dziecko ogląda odbijające się metalowe kule i słyszy ich kojący dźwięk. Idealny wybór dla rozwoju zmysłów dziecka.

Goki Kura - rozwojowe, warstwowe puzzle
51 zł 43 zł

Rozwojowe, drewniane puzzle o czterech warstwach pokażą dzieciom, jak z białego jajka pomału wykluwa się żółte kurczątko, który cieszy się zieloną trawą na wiosnę i ostatecznie wyrasta na dużą, cętkowaną kurę. Kura składa nowe jaja i je wysiaduje, po czym wykluwają się z nich małe, żółte kurczątka. Obrazki są urocze i stworzone z myślą o dzieciach. Kury i pisklęta to zwierzęta domowe, które dzieci szybko poznają i uczą się odgłosów, jakie z siebie wydają. Małe dzieci interesują się także relacjami między rodzicami a dziećmi, które symbolizują pisklęta.

Goki Pory roku - wielowarstwowe puzzle
54 zł 44 zł

Drewniane puzzle o czterech warstwach z motywem czterech pór roku i uroczymi obrazkami przybliży dzieciom każdą porę roku z jej typowymi oznakami – jak wygląda ogród wiosną, latem, jesienią i jak zmieni się w zimie? Na obrazkach znajdziesz wiele inspiracji do opowiadania historii dzieciom. Wielowarstwowe puzzle rozwijają umiejętności motoryczne, myślenie logiczne oraz przestrzenne, a piękne obrazki rozwijają słownictwo dzieci.

Goki zakręć mnie - gra z kołami zębatymi, 8 szt.
51 zł 42 zł

Dopiero po dołączeniu niebieskiego koła z pętlą dowiesz się, czy cała konstrukcja rzeczywiście zacznie się obracać. A także, w jakim kierunku się obróci? Koła są kolorowe po obu stronach, a ta gra jest nie tylko zabawna, ale to także wspaniałe, rozwijające doświadczenie. To zabawka, która przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Goki to marka zabawek zapewniających wysoką jakość w dostępnej cenie. Wysoka jakość materiałów, piękne wykonanie i funkcjonalny projekt są wyróżnikiem zabawek Goki, które przyczyniają się do rozwoju dziecka.

Goki to marka zabawek zapewniających wysoką jakość w dostępnej cenie. Wysoka jakość materiałów, piękne wykonanie i funkcjonalny projekt są wyróżnikiem zabawek Goki, które przyczyniają się do rozwoju dziecka.