Gonher Strzelba kowbojska na kapiszony
91 zł 85 zł

Raty 10x0 %

Strzelba kowbojska na kapiszony marki Gonher. Dzięki strzelbie kowbojskiej chłopcy przeniosą się do czasów Dzikiego Zachodu. Karabin wykonany jest z metalu i tworzywa sztucznego w kolorze srebrno – brązowym.

Gonher Policyjny pistolet na kapiszony metaliczny
41 zł 39 zł

Raty 10x0 %

Policyjny pistolet na kapiszony metaliczny marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.

Gonher Kowbojski revolver + kabura szeryfa
51 zł 49 zł

Raty 10x0 %

Kowbojski revolver + kabura szeryfa marki Gonher. Z zestawem zawierającym rewolwer oraz kaburę szeryfa każdy chłopiec poczuje się jak gwiazda Dzikiego Zachodu. Replika rewolweru jest wykonana z metalu koloru srebrnego z uchwytem z tworzywa sztucznego.

Gonher Policyjny pistolet na kapiszony
29 zł 26 zł

Raty 10x0 %

Policyjny pistolet na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.

Gonher Policyjny rewolwer na kapiszony
38 zł

Raty 10x0 %

Policyjny rewolwer na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.

Gonher Revolver kowbojski na kapiszony
31 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Revolver kowbojski na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy kowboj. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.

Gonher Samopal pistolet policyjny czarny
69 zł 65 zł

Raty 10x0 %

Samopal pistolet policyjny czarny marki Gonher. Z tą repliką karabinu Twoje dziecko poczuje się jak członek sił specjalnych. Karabin wykonany jest z metalu w kolorze czarnym. Magazynek pomieści osiem kapiszonów.

Gonher strzelba kowbojska z metalową lunetą
43 zł

Raty 10x0 %

Dzięki tej strzelbie z lunetą dziecięca zabawa przeniesie się na Dziki Zachód. Strzelba wykonana jest z metalu i plastiku w srebrno-czarnym kolorze. Jest na kapiszony i ma 8-strzałowy magazynek. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.