Graco fotelik samochodowy Slimfit 2020
799 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Slimfit od amerykańskiej marki Graco przeznaczony jest dla dzieci od narodzenia do osiągnięcia wagi 36 kg. SlimFit to bezpieczny, bardzo dokładnie przetestowany i dobrze wykonany wariant bezpiecznego podróżowania z dziećmi.

Graco bujaczek Baby Delight
229 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bujaczek Baby Delight od amerykańskiej marki Graco będzie świetnym rozwiązaniem do zabawy i odpoczynku dla najmłodszych. Kolorowy bujaczek jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg.

Graco fotelik samochodowy Snugessentials R129 midnight black
379 zł 340 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik samochodowy Snugessentials R129 od amerykańskiej marki Graco przeznaczony jest dla dzieci od narodzenia do osiągnięcia wagi 13 kg. Fotelik Snugessentials spełnia najsurowszy aktualny standard i-Size i zapewnia wygodne dopasowanie dla dziecka, dzięki wyściełanej wkładce.

Graco bujaczek Baby Delight
278 zł
+ darmowa dostawa

Bujaczek dziecięcy Delight dla niemowląt od marki Graco, ma elektryczny napęd na baterie. Bujaczek z zabawkami. Regulowane oparcie w trzech pozycjach, wyjmowany łuk z dwoma zabawkami, huśtawka jest wyposażona w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Graco fotelik samochodowy Junior Maxi
199 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Junior Maxi od amerykańskiej marki Graco przeznaczony jest dla dzieci od ok. 4 do 12 roku życia. Fotelik samochodowy z zagłówkiem o regulowanej wysokości, można łatwo przenosić i mocować jedną ręką.

Graco Krzesełko do karmienia
499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe i wygodne krzesełko do karmienia Contempo z 6-stopniową regulacją wysokości oraz 3-stopniową regulacją kąta odchylenia oparcia. Składa się do niewielkich rozmiarów, co znacznie ułatwia przechowywanie. Zapewnij swojemu maluszkowi komfort w czasie posiłku.

Graco krzesełko do karmienia Swift fold
559 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Krzesełko do karmienia Swift fold od amerykańskiej marki Graco jest nie tylko w pełni wyposażone i regulowane, ale także oferuje łatwe składanie jedną ręką, dzięki czemu poradzisz sobie z tym w mgnieniu oka. Krzesełko można ustawiać w maksymalnie 9 pozycjach wysokości, ma też 3 pozycje pochylenia oparcia.

Graco podkładka samochodowa Connext black
139 zł 128 zł

Podkładka samochodowa Connext black od amerykańskiej marki Graco jest przeznaczona dla dzieci od 22 do 36 kg (ok. 6 – 12 roku życia). Podkładkę można przymocować do złączy ISOfix za pomocą uchwytu isoCatch lub można używać jej bez złączy ISOfix.

Graco Siedzisko Connext
119 zł

Siedzisko Connext marki Graco spełnia potrzeby dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia komfortowe użytkowanie. Montaż za pomocą systemu Isofix.

Graco wózek dziecięcy 2w1 Evo XT-8%
1 639 zł 1 499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek dziecięcy Evo XT od amerykańskiej marki Graco składa się ze sportowej nadbudówki i głębokiej gondoli. W zestawie znajduje się podnóżek, płaszcz przeciwdeszczowy i wkładka dla noworodków. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 15 kg.

Graco wózek sportowy Breaze lite
535 zł
+ darmowa dostawa

Wózek sportowy Breaze lite od amerykańskiej marki Graco jest łatwy do złożenia i jest idealny w podróży, dzięki swojej lekkości (6,5 kg). Można łatwo złożyć wózek aż do pozycji leżącej, a dla maksymalnego bezpieczeństwa posiada pięciopunktowy pas z wygodną wyściółką.

Graco huśtawka Move With Me suits me
639 zł
+ darmowa dostawa

Huśtawka Move With Me suits me od amerykańskiej marki Graco jest łatwa do złożenia i można zabrać ją ze sobą wszędzie. Huśtawka oferuje do 10 rodzajów muzyki, 5 rodzajów dźwięków oraz możliwość odtwarzania plików MP3. Ponadto posiada także funkcję wibracji oraz możliwość regulacji intensywności w 2 poziomach.