2 produkty
Granna Jungle Boogie

Granna Jungle Boogie

90 zł
Darmowa dostawa

W tej grze gracze za pomocą wszy, będą próbować kontrolować dżunglę. W każdej turze najpierw pomnażasz swoje wszy, a następnie próbujesz je rozprzestrzeniać. Albo przeniesiesz je prosto do następnej małpy, albo przynajmniej łaskoczesz małpę, by zaczęła skakać, wpadniesz na inną małpę i pozwolisz, by wszy na nią wskoczyły. Kto założy kolonie pcheł na 3 gorylach lub 5 różnych małpach lub 4 małpach tego samego gatunku, jest zwycięzcą.

Dostarcza MALL
-10%
Granna gra planszowa Bloom Town

Granna gra planszowa Bloom Town

73 zł
65 zł

Bloom Town to gra planszowa dla całej rodziny. W każdej turze wybierz jeden z dwóch budynków, które masz w ręku, umieść go w mieście i zdobywaj punkty za jego rozwój. Jego lokalizacja zadecyduje również o tym, jaki inny budynek otrzymasz. Tylko od Ciebie zależy, czy powstanie wielka metropolia z drapaczami chmur, czy mniejsze magiczne miasteczko pełne zieleni.

Dostarcza MALL

Granna to polski wydawca i producent gier. Produkuje gry od 1991 roku. W ofercie posiada ponad 100 pozycji. Edukacja i rozwój są jednym z najważniejszych filarów firmy. W trosce o to, by gry były jeszcze lepsze stale współpracują z nauczycielami i wychowawcami.