Guča Iskra

Guča Iskra

Ocena: 4,9
1 769 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kominek na drewno Guca Iskra, o mocy do 6 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 110m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.

Guča piec wolnostojący LAVA Thermo
4 285 zł
+ darmowa dostawa

Wyjątkowy piec wolnostojący LAVA Termo marki Guča doskonale nadaje się do ogrzewania pomieszczeń każdego typu. Rustykalnie zdobiony model został wykonany z wysokiej jakości żeliwa. Trwały piec posiada 12– centymetrowe wyjście spalin z góry. Jego maksymalna moc wynosi 15,5 kW.

Guča Arina 1220

Guča Arina 1220

Ocena: 5
2 675 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Arina 1220, o mocy do 10 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 210 m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.

Guča Mercury

Guča Mercury

Ocena: 4,7
2 579 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kominek na drewno Guca Mercury, o mocy do 13 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 150m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.

Guča Lava

Guča Lava

Ocena: 4,7
3 519 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Lava, o mocy do 15,5 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 240m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.

Guča piec ARINA 1110
2 555 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piec przeznaczony do ogrzewania przestrzeni mieszkalnej lub jako uzupełnienie niewystarczającego ogrzewania centralnego. Guča ARINA 1110 został wykonany z żeliwnych i stalowych płyt. Na drzwiach pieca znajduje się szkło, które wytrzyma temperaturę do 700° C, jednocześnie pozwalając zajrzeć do wnętrza i zmaksymalizować dystrybucję ciepła.

Guča GULIVER beżowa, komin lewy
6 395 zł

Kuchnia Guca Guliver beżowa, z kanałem wylotowym mieszczącym się po lewej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.

Guča GULIVER beżowa, komin prawy
6 295 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchnia Guca Guliver beżowa, z kanałem wylotowym mieszczącym się po prawej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.

Guča Arina 2 (2110)
2 579 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Arina 2, o mocy do 10kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 210m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.