Hailea Akwarium Natur Biotop E-40 - białe
439 zł

Szklane akwarium posiada ekonomiczne światło LED, które nie odstrasza ryb. W zestawie znajduje się wbudowane pudełko na filtr i grzejnik. Akwarium Hailea Natur Biotope E-40 – białe jest idealne dla wszystkich hodowców ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea Akwarium Natur Biotop E-40 - czarne
439 zł

Szklane akwarium posiada ekonomiczne światło LED, które nie odstrasza ryb. W zestawie znajduje się wbudowane pudełko na filtr i grzejnik. Akwarium Hailea Natur Biotope E-40 – czarne jest idealne dla wszystkich hodowców ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea Akwarium Natur Biotop E-25 - czarne
409 zł 389 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szklane akwarium posiada ekonomiczne światło LED, które nie odstrasza ryb. W zestawie znajduje się wbudowane pudełko na filtr i grzejnik. Akwarium Hailea Natur Biotope E-25 – czarne jest idealne dla wszystkich hodowców ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea akwarium LED K20, białe
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szklane akwarium z ekonomicznym oświetleniem LED. Jest wyposażone w uchylaną pokrywę i filtr z 3 wkładami, który oferuje wydajność 200 l/h. Białe akwarium LED K20 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea akwarium LED K45, czarne
289 zł

Szklane akwarium z ekonomicznym oświetleniem LED. Jest wyposażone w uchylaną pokrywę i filtr z 3 wkładami, który oferuje wydajność 200 l/h. Czarne akwarium LED K45 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea Akwarium Natur Biotop E-60 - białe
479 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szklane akwarium posiada ekonomiczne światło LED, które nie odstrasza ryb. Można je ustawić na obudowie lub za pomocą pilota. W zestawie wbudowane pudełko na filtr i grzejnik. Akwarium Hailea Natur Biotope E-60 – białe jest idealne dla wszystkich hodowców ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea akwarium LED K30, czarne
239 zł 225 zł

Szklane akwarium z ekonomicznym oświetleniem LED. Jest wyposażone w uchylaną pokrywę i filtr z 3 wkładami, który oferuje wydajność 200 l/h. Czarne akwarium LED K30 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea akwarium LED K60, czarne
349 zł

Szklane akwarium z ekonomicznym oświetleniem LED w kolorze białym. Jest wyposażone w uchylaną pokrywę i filtr z 3 wkładami, który oferuje wydajność 380 l/h. Czarne akwarium LED K60 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea Kompresor powietrza ACO-6600
22 zł

Kompresor powietrza ACO-6600 przeznaczony do akwariów o wielkości 30 l i mniejszych. Kompresory ACO posiadają takie zalety jak ciche działanie, niskie zużycie energii i długa żywotność. Modele ACO-6602 i wyższe są wyposażone w regulację mocy.

Hailea Sprężarka napowietrzania ACO-6601
23 zł

Sprężarka napowietrzania ACO-6601 marki Hailea przeznaczona jest do akwariów wielkości 50 L i mniejszych. Sprężarki ACO excel cicho pracują, posiadają niskie zużycie energiidługą żywotność.

Hailea Sprężarka napowietrzania ACO-6602
35 zł 30 zł

Sprężarka napowietrzania ACO-6602 marki Hailea przeznaczona jest do akwariów wielkości 50 l. – 100 l. Sprężarki ACO excel cicho pracują, posiadają niskie zużycie energiidługą żywotność.

Hailea Sprężarka napowietrzania ACO-6603
39 zł

Sprężarka napowietrzania ACO-6603 marki Hailea przeznaczony jest do akwariów o wielkości 100 l. – 250 l. Sprężarki ACO excel cicho pracują, posiadają niskie zużycie energiidługą żywotność.

Hailea Sprężarka do napowietrzania ACO-6604
49 zł 48 zł

Sprężarka napowietrzania ACO-6604 marki Hailea przeznaczona jest do akwariów wielkości 250 L i więcej. Sprężarki ACO excel cicho pracują, posiadają niskie zużycie energiidługą żywotność.

Hailea akwarium Natur Biotop E-25, białe
379 zł

Szklane akwarium z energooszczędnym światłem LED, które rozjaśnia się powoli i nie odstrasza ryb. W zestawie znajduje się zabudowany pojemnik na filtr i grzałkę. Białe akwarium akwarium Natur Biotop E-25 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.

Hailea akwarium LED K20, czarne
179 zł

Szklane akwarium z ekonomicznym oświetleniem LED. Jest wyposażone w uchylaną pokrywę i filtr z 3 wkładami, który oferuje wydajność 200 l/h. Czarne akwarium LED K20 od marki Heilea przypadnie do gustu wszystkim hodowcom ryb. Idealnie uzupełnia każde wnętrze.