Happy Plugs Air 1 ANC
479 zł 458 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyglądają w uszach jak klejnoty i nic dziwnego – Słuchawki Bluetooth 5.0 Happy Plugs Air 1 ANC ma minimalistyczny szwedzki design. Mają pięknie dostrojony dźwięk w uszach, dzięki potężnym przetwornikom 10 mm i brakiem hałasu otoczenia, dzięki technologii ANC. Ładują się do 7 godzin, a pudeło do ładowania wydłuża ich czas pracy o 31 godzin.

Happy Plugs słuchawki Air 1 Go-6%
235 zł 219 zł

Wystarczy jeden rzut oka, aby natychmiast się zachwycić – stylowe słuchawki Bluetooth 5.0 Happy Plugs Air 1 Go mają tak piękną konstrukcję, opartą na znanym, szwedzkim designie, że przypadną do gustu każdemu. Ich dźwięk jest doskonały, dzięki przetwornikom 12 mm. Na jednym naładowaniu działają przez 3 godziny, a etui ładujące zapewnia im zasilanie na kolejne 8 godzin pracy.

Happy Plugs słuchawki bezprzewodowe Air 1 Plus Earbud
431 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nie znajdziesz ładniejszych słuchawek dousznych – stylowe słuchawki Bluetooth 5.1 Happy Plugs Air 1 Plus Earbud mogą pochwalić się minimalistycznym designem, opartym na szwedzkich wartościach, ale także doskonałym dźwiękiem dzięki przetwornikom 12 mm i obsłudze aptX. Na jednym ładowaniu działają 6,5 godziny, a etui do ładowania oferuje 5 pełnych ładowań.

Happy Plugs słuchawki bezprzewodowe Air 1 Plus In-Ear
428 zł

Nie znajdziesz ładniejszych słuchawek dousznych – stylowe słuchawki Bluetooth 5.1 Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear mogą pochwalić się minimalistycznym designem, opartym na szwedzkich wartościach, ale także doskonałym dźwiękiem dzięki przetwornikom 12 mm i obsłudze aptX. Na jednym ładowaniu działają 6,5 godziny, a etui do ładowania oferuje 5 pełnych ładowań.