Hario młynek do kawy Mini Mill Slim Plus
146 zł 115 zł

Nowość

Stylowy, ręczny młynek do kawy Mini Mill Slim Plus w czarnym kolorze od marki Hario zachwyci niejednego miłośnika kawy. Młynek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyróżnia się bardzo niską wagą. Stopień zmielenia można łatwo ustawić za pomocą pokrętła – wszystkim zajmą się ceramiczne kamienie.

Hario ceramiczny zaparzacz V60-02, biały
116 zł

Ceramiczny zaparzacz Hario V60–02, biały to prosty ekspres do kawy renomowanej japońskiej firmy, przeznaczony jest do przygotowania 2 do 4 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie 300 do 500 ml łagodnie filtrowanej kawy.

Hario Standard ręczny młynek do kawy
208 zł

Standard ręczny młynek Hario do kawy to doskonałe połączenie tradycyjnego kawowego młynka z wysokiej jakości wykonaniem, charakterystycznym dla marki. Wygląd młynka łączy w sobie masywne ciemne drewno i zbiornik, mechanizm mielący z ciemnej stali nierdzewnej.

Hario Canister ręczny młynek do kawy
299 zł 281 zł

Ręczny młynek do kawy Hario Canister to gwarancja jakości i designu to japońskiej marka, która jest światowej klasy producentem młynków do kawy. Rustykalny i prosty wygląd młynka. Wykonany z bardzo odpornego japońskiego szkła i metalu.

Hario Column ręczny młynek do kawy
160 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ręczny młynek do kawy Hario Column ma klasyczny design, wykonany jest z odpornych materiałów takich jak drewno oraz metal i będzie służyć przez długie lata.

Hario Cafeor dripper bez filtra, 300 ml
193 zł

Cafeor dripper bez filtra, 300 ml to zestaw zaparzacza bez filtra i w pełni dostosowanej karafki. Jest idealnym pomocnikiem dla miłośników doskonałej kawy. Do przygotowania kawy w zaparzaczu nie są potrzebne żadne filtry.

Hario Ceramiczny zaparzacz filtrowy V60-01, biały
105 zł

Ceramiczny zaparzacz filtrowy V60–01, biały renomowanej japońskiej firmy Hario, przeznaczony jest do przygotowania 1 do 3 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie 200 do 360 ml łagodnie filtrowanej kawy.

Hario ceramiczny zaparzacz filtrowy V60-02, czerwony
110 zł

Ceramiczny zaparzacz filtrowy Hario V60–02, czerwony to prosty ekspres do kawy renomowanej japońskiej firmy. Przeznaczony jest do przygotowania 2 do 4 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie 300 do 500 ml łagodnie filtrowanej kawy.

Hario ceramiczny zaparzacz V60-01, czerwony
109 zł

Ceramiczny zaparzacz Hario V60–01, czerwony to prosty ekspres do kawy renomowanej japońskiej firmy, przeznaczony jest do przygotowania 1 do 3 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie 200 do 360 ml łagodnie filtrowanej kawy.

Hario młynek do kawy Skerton Plus
199 zł 160 zł

Nowość

Innowacyjny, ręczny młynek do kawy Skerton Plus w czarnym kolorze od marki Hario zachwyci niejednego miłośnika kawy. Młynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów z naciskiem na ergonomię i jest uzupełniony szklanym pojemnikiem na mieloną kawę. Stopień zmielenia można ustawić za pomocą pokrętła – wszystkim zajmą się ceramiczne kamienie.

Hario młynek do kawy Smart G, czarny
195 zł 149 zł

Nowość

Stylowy, ręczny młynek do kawy Smart G w czarnym kolorze od marki Hario zachwyci niejednego miłośnika kawy. Młynek ma przezroczysty korpus z tworzywa sztucznego i pojemnik na mieloną kawę, uzupełniony silikonowym paskiem dla lepszej obsługi. Stopień zmielenia można ustawić za pomocą pokrętła – wszystkim zajmą się ceramiczne kamienie.

Hario MM2 ręczny młynek do kawy
289 zł 272 zł

MM2 Ręczny Młynek Hario do kawy to gwarancja jakości i designu to japońska marka HARIO, która jest światowej klasy producentem młynków do kawy. Młynek do kawy HARIO MM2 spełnia najwyższe wymagania dotyczące młynków w swojej kategorii.

Hario szklany zaparzacz V60-02, czarny
99 zł 73 zł

Zaparzacz szklany Hario V60–02, czarny renomowanej japońskiej firmy, przeznaczony jest do przygotowania 2 do 4 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie 300 do 500 ml łagodnie filtrowanej kawy.

Hario Zaparzacz V60, 700 ml
148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zaparzacz V60 Hario, 700 ml to stylowa karafka z dripperem na parzoną kawę od renomowanej japońskiej firmy, do przygotowania 1 do 2 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie łagodnie parzonej kawy.

Hario zestaw V60 wszystko w jednym, czerwony
182 zł

Zestaw Hario V60, czerwony to ceramiczny dripper i szklana karafka i filtry papierowe to idealny prezent, lub zestaw podstawowy dla miłośników kawy, ewentualnie każdego zainteresowanego alternatywnym przygotowaniem kawy.

Hario młynek do kawy Mini Mill Slim PRO - srebrny
204 zł 170 zł

Nowość

Stylowy, ręczny młynek do kawy Mini Mill Slim PRO w srebrnym kolorze od marki Hario zachwyci niejednego miłośnika kawy. Młynek ma metalową konstrukcję i wyróżnia się bardzo niską wagą. Stopień zmielenia można łatwo ustawić zgodnie z własnymi upodobaniami – wszystkim zajmą się ceramiczne kamienie.

Hario papierowe filtry do V60-02 200 szt.
61 zł

Filtry do dripperu Hario są bardzo delikatne, jednak nie przepuszczą nawet najmniejszych drobinek kawy. Filtry przeznaczone są do dripperu do przygotowania 2 do 4 filiżanek kawy, czyli 300 do 500 ml łagodnie filtrowanej kawy.