Heidrun Heidrun Tex Box 48 l, 3 szt-15%
91 zł 77 zł 25,67 Zł/szt

Wyprzedaż

Pojemnik Heidrun Transparent Storage Box ma pojemność 48 litrów i jest wykonany z litego tworzywa sztucznego. Jest świetnym pomocnikiem nie tylko do organizowania ubrań, ale także do przechowywania zabawek, narzędzi lub czegokolwiek. Dzięki przezroczystej konstrukcji możesz zobaczyć, co jest przechowywane w pudełku.

Heidrun Pojemnik do przechowywania Dragon Box 42 l-17%
29 zł 24 zł

Wyprzedaż

Pojemnik do przechowywania Heidrun Dragon znanej włoskiej marki, o pojemności 42 litrów . Posiada typową dla całej edycji pokrywką podzieloną na dwa skrzydła, które można otwierać niezależnie.

Heidrun Zestaw koszy na śmieci 50 l 3x 50 l czarne-15%
84 zł 71 zł

Wyprzedaż

Zestaw koszów na śmieci jest dzięki kolorowo rozróżnionym pokrywom idealny do segregacji śmieci. Każdy kosz ma pojemność 50 litrów, gdy są puste można je sztaplować, co oszczędza miejsce.

Heidrun Skrzynka wyższa 100 cm
72 zł

Duża skrzynka Heidrun o długości 100 cm gwarantuje, że kwiatki będą miały wystarczającą dużo miejsca. Jej podwyższona krawędź i podstawka, która wchodzi w skład zestawu, czyni z niej numer jeden dla waszego balkonu lub tarasu.

Heidrun Dragon Box 100 l, 2 szt
138 zł 69,00 Zł/szt

Pudełko Heidrun Dragon Box posiada podwójny otwór pokrywy, który sprawia, że nie trzeba jej pokrywy. Pudełko ma objętość 100 litrów i jest wykonane z wytrzymałego przezroczystego plastiku.

Heidrun Zestaw koszy na śmieci 3x 50 l-15%
90 zł 76 zł

Wyprzedaż

Zestaw koszy, które można sztaplować i są odróżnione kolorami, więc wyśmienicie nadają się do segregacji plastiku, papieru, szkła. Kosze są wykonane z mocnego plastiku, każdy o pojemności 50 litrów, więc nadają się przede wszystkim do domu.

Heidrun Regał z 4 szufladami biały
95 zł

Jeżeli szukacie uniwersalnego regału do warsztatu lub garażu, który pomoże wam zorganizować wasze narzędzia i inne akcesoria, czarny regał marki Heidrun jest idealnym rozwiązaniem. Jest wykonany z mocnego plastiku i długo wytrzyma.

Heidrun Dragon Box 60 l, 3 szt
130 zł 43,33 Zł/szt

Pudełko Heidrun posiada podwójny otwór pokrywy, który sprawia, że nie trzeba jej pokrywy. Pudełko ma objętość 60 litrów i jest wykonane z wytrzymałego przezroczystego plastiku.

Heidrun Pojemnik do przechowywania pod łóżko 25 l-16%
25 zł 21 zł

Wyprzedaż

Pojemnik do przechowywania o pojemności 25 litrów o niskiej konstrukcji, jest dzięki swoim rozmiarom odpowiedni do układania na przykład pościeli. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa. Pojemnik jest zaopatrzony w cztery niskie nóżki.

Heidrun Regał z 3 szufladami szeroki
110 zł

Mniejszy regał jest wykonany z jakościowego plastiku, jest wyposażona w trzy przeźroczyste szuflady, więc zaraz zobaczycie to, czego szukacie. Regał jest zapakowany w małe kompaktowe opakowanie, poskładanie tego regału jest bardzo szybkie.

Heidrun Regał z 4 szufladami czarny
97 zł

Regał z 4 szufladami Heidrun czarny do warsztatu lub garażu, który pomoże zorganizować narzędzia i inne akcesoria. Czarny regał jest idealnym rozwiązaniem. Jest wykonany z mocnego plastiku, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

Heidrun Dragon box z klipsami 42 l
32 zł

Heidrun Dragon Box z klamrami 42 litry na przechowywanie na przykład narzędzi. Z pokrywą z zaciskami, dzięki którym zabezpieczysz ładunek przed wypadnięciem.

Heidrun Wózek z czterema koszami
35 zł

Praktyczne kosze na kółkach będą idealne do spiżarni lub piwnicy do przechowywania owoców lub warzyw. Dzięki piętrowemu uporządkowaniu można zaoszczędzić dużo miejsca podczas przechowywania, owoce i warzywa będą oddychać.

Heidrun kosz na odpady 60 l, czarny
45 zł

Kosz na śmieci Heidrun 60 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, ale swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku a dzięki swojej pojemności pomieści duże ilości nieczystości.

Heidrun Regał z 3 szufladami biały
74 zł

Zgrabny plastikowy regał w białym wykonaniu o uniwersalnym zastosowaniu nadająca się do wszystkich pomieszczeń, do łazienki, pokoju czy warsztatu. Przeźroczyste szuflady ułatwiają szukanie tego, co akurat jest potrzebne.

Heidrun Zestaw pojemników Dragon 3x 30 l
72 zł 24,00 Zł/szt

Zestaw trzech identycznych Dragon pojemników marki Heidrun będzie odpowiedni do warsztatu lub garażu do organizacji narzędzi. Każdy pojemnik jest o pojemności 30 litrów i posiada zgrabną dwuczęściową pokrywę, którą można zamknąć za pomocą dwóch klipsów.

Heidrun Dragon Pojemnik 30 l
21 zł

Mniejszy Dragon pojemnik o pojemności 30 litrów, więc przede wszystkim nadaję się do przechowywania drobnostek w pokoju dziecięcym, w warsztacie lub komorze. Dzięki pokrywie o dwu skrzydłach otwieracie tylko tą część, gdzie znajduje się potrzebna rzecz.

Heidrun Dragon Zestaw pojemników 3x 24 l
65 zł 21,67 Zł/szt

Zestaw ulubionych Dragon pojemników zawiera trzy pojemniki o pojemności 24 litrów, które posiadają dwuczęściową pokrywę. Idealnie nadaje się do warsztatu lub garażu do uporządkowania narzędzi, ale na pewno znajdzie zastosowanie i w mieszkaniu.

Heidrun Kosz na śmieci 18 l
20 zł

Kosz na śmieci Heidrun, 18 l z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Heidrun Segregator A4, 3 kieszonki-16%
55 zł 46 zł

Wyprzedaż

Segregator A4 Heidrun, 3 kieszonki pomieści rozmiar A4, sprawiając że jest praktycznym systemem do przechowywania dokumentów. Swoje zastosowanie znajdzie na przykład w warsztacie lub garażu.

Heidrun Dragon box ONE 72l-15%
44 zł 37 zł

Wyprzedaż

Plastikowe pudełko Dragon ONE o pojemności 72 l od marki Heidrun doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy.

Heidrun Pojemnik ratanowy 40 l
39 zł

Pojemnik ratanowy, 40 l do przechowywania z nowoczesnym wzorem plecionego ratanu ma pojemność 40 litrów i znajdzie zastosowanie w przechowywaniu różnych przedmiotów. Jego wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Heidrun Kosz na śmieci 30 l
38 zł

Kosz z pedałem o pojemności 30 litrów będzie wspaniałym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie macie ubrudzone ręce a kosz nie chcecie zabrudzić. Otwiera się w łatwy sposób poprzez nadepnięcie na pedał, wykonany z wytrzymałego plastiku.

Heidrun Doniczka okrągła 60 cm
42 zł

Duża doniczka o średnicy 60 cm będzie idealna dla waszej palmy lub draceny. Wykonana z wytrzymałego plastiku, odpowiednia również do umiejscowienia na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest fakt, że będzie się ją łatwiej przenosić w porównaniu z klasyczną doniczką ceramiczną.

Heidrun Segregator A4, 2 kieszonki
40 zł

Segregator Heidrun, 2 kieszonki pomieści rozmiar A4, sprawiając że jest praktycznym systemem do przechowywania dokumentów. Swoje zastosowanie znajdzie na przykład w warsztacie lub garażu do różnych narzędzi i komponentów.

Heidrun Pojemnik Dragon Box 18 l-15%
19 zł 16 zł

Wyprzedaż

Pojemnik Heidrun Dragon Box 18 l to praktyczny i lubiany pojemnik do przechowywania, wykonany jest z plastiku i dzięki przezroczystym ściankom zawsze można przeglądać jego zawartość. Pojemność 18 l jest idealna do przechowywania mniejszych przedmiotów.

Heidrun Dragon box ONE 54l-17%
35 zł 29 zł

Wyprzedaż

Plastikowe pudełko Dragon ONE o pojemności 54 l od marki Heidrun doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy.

Heidrun Pojemnik Kubrik 100 l
84 zł

Duży pojemnik do przechowywania na sześciu kółkach ma pojemność 100 litrów, dzięki czemu pomieści dużą ilość rzeczy. Dzięki kółkom pojemnik można przemieszczać i nim łatwo manipulować. Lekko przezroczysty **plastikowy* pojemnik dopełnia kolorowa pokrywa z zatrzaskami.

Heidrun Kosz na brudne pranie 60 l, biały
46 zł

Kosz na brudne pranie Heidrun 60 l, biały z dostateczną ilością wielkich otworów, które zabezpieczają cyrkulację powietrza, by zawartość kosza nie zatęchła. Kosz jest wykonany z mocnego plastiku, więc pod wpływem wagi bielizny nie będzie się zniekształcać .

Heidrun kosz na odpady 35 l, czarny
29 zł

Kosz na odpady Heidrun 35 l, czarny z kolorowym paskiem można użyć na sortowanie odpadów, jednak swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Ma dwuczęściowe otwarcie pokrywy, z małym otworem na drobne odpady i większym, aby utrzymać pokrywkę w czystości. Wykonany jest z twardego plastiku, a dzięki swoim małym rozmiarom zmieści się tam, gdzie liczy się każdy centymetr.

Heidrun Regal wąski czarny
97 zł

Regal wąski Heidrun, czarny praktyczny do garażu lub do domku ogrodowego posiada uchwyty w górnej części regału, więc jest możliwość połączenia kilku sztuk. Wykonany z mocnego plastiku, więc nadaje się i do miejsc gdzie drewno zaczęło by pleśnieć.

Heidrun Heidrun Tex Box 70 l, 3 szt
117 zł 39,00 Zł/szt

Pojemnik Heidrun Transparent Storage Box ma pojemność 70 litrów i jest wykonany z litego tworzywa sztucznego. Jest świetnym pomocnikiem nie tylko do organizowania ubrań, ale także do przechowywania zabawek, narzędzi lub czegokolwiek innego. Dzięki przezroczystej konstrukcji można zobaczyć, co jest przechowywane w pudełku.

Heidrun Regał z 4 szufladami szeroki biały
143 zł

Szeroki regał z czterema przeźroczystymi szufladami można używać w gabinecie na dokumenty, jak również w dziecięcym pokoju na zabawki, czy w warsztacie na narzędzia. Regał jest stabilny, wykonany z mocnego plastiku.

Heidrun Regał z trzema szufladami czarny
73 zł

Regał z trzema szufladami Heidrun, czarny dostarczany jest w w kompaktowym opakowaniu, z którego można łatwo i szybko rozłożyć regał. Wszechstronne zastosowanie w domu od organizacji zabawek w pokoju dziecięcym do drobiazgów w garażu.

Heidrun podełko Dragon 100 l x2
134 zł 67,00 Zł/szt

Największa wersja popularnego pudełka Dragon Box – ma objętość 100 litrów i została wzbogacona o dwa klipsy pasujące do standardowej jednokolorowej konstrukcji, łączące obie części pokrywy.

Heidrun Pojemnik ratanowy 20 l
25 zł

Pojemnik Heidrun ratanowy, 20 l do przechowywania o pojemności z ulubionym wzorem plecionego ratanu służy do przechowywania małych przedmiotów takich jak na przykład czasopisma. Jego elegancki wygląd sprawi, że stanie się pięknym dodatkiem do wnętrza.

Heidrun pudełko Dragon box ONE 9l
12 zł

Plastikowe pudełko Dragon ONE o pojemności 9 l od marki Heidrun doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy.

Heidrun Dragon box ONE 36l
27 zł

Plastikowe pudełko Dragon ONE o pojemności 36 l od marki Heidrun doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy.

Heidrun Kosz na pranie trójkątny 35 l, brązowy
31 zł

Jeżeli nie dysponujecie dostatkiem miejsca w łazience lub pralni, to ten trójkątny kosz będzie dla was świetnym rozwiązaniem. Jego proste wykonanie będzie na pewno pasować i do waszej łazienki.

Heidrun Pojemnik z ratanową pokrywą 45 l
45 zł

Plastikowy pojemnik do przechowywania o pojemności 45 litrów będzie doskonale służyć do składowania różnych przedmiotów. Kółka na spodzie pojemnika ułatwią manipulację. Przezroczysty plastik dopełnia pokrywa we wzorze plecionego ratanu z zatrzaskami, które służą do zabezpieczenia pokrywy.

Heidrun Regal wąski szary
82 zł

Praktyczny regał do garażu lub do domku ogrodowego posiada uchwyty w górnej części regału, więc możecie kilka sztuk wzajemnie połączyć. Wykonany z mocnego plastiku, więc nadaje się i do miejsc gdzie drewno zaczęło by pleśnieć.

Heidrun Wózek z koszykami
28 zł

Jeżeli się głowicie nad tym, gdzie przechowywać owoce i warzywa, by nie psuły się, to wyposażcie się w ten oto zgrabny piętrowy wózek. Koszyk z otworami zapewni potrzebną cyrkulację powietrza a kółka ułatwią manipulację.

Heidrun Zestaw 2 koszy na brudne pranie 2x 45 l-20%
48 zł 38 zł

Wyprzedaż

Zestaw koszy Heidrun na brudne pranie 2× 45l każdy, wykonane są z plastiku. Dwa uchwyty umieszczone na bokach kosza ułatwiają manipulację, perforowane ściany zapewniają, że pranie może w koszu oddychać.

Heidrun zestaw pudełek Dragon Box, 3 szt. x 15 l
47 zł 15,67 Zł/szt

Przechowuj narzędzia, naczynia, zabawki lub odzież sezonową w wysokiej jakości plastikowych pudełkach z pokrywką. Zestaw pudełek Dragon Box Heidrun zawiera 3 sztuki zamykanych pudełek, każde o pojemności 15 l.

Heidrun Doniczka kwadratowa 40 cm
22 zł

Klasyczka doniczka terakotowa o kwadratowej podstawie oferuje wystarczająco dużo miejsca dla korzeni rośliny o średniej wielkości. Jej plusem jest podstawka zawarta w ofercie, która tak jak doniczka posiada otwory do podlewania.

Heidrun Doniczka okrągła 50 cm
27 zł

Klasyczna ceglasta doniczka o delikatnej dekoracji wzdłuż krawędzi, jest wykonana z wytrzymałego plastiku, przenosi się ją łatwiej niż klasyczną ceramiczną doniczkę, co więcej można ją umiejscowić również na terasie lub w ogrodzie.