1 produkt
HiPP Chusteczki nawliżane Babysanft 3x224
400x

HiPP Chusteczki nawliżane Babysanft 3x224

83 zł 27,67 zł/szt

Chusteczki nawilżane marki HiPP dedykowane dla niemowląt o wrażliwej i delikatnej skórze. Zawierają wyłącznie naturalne składniki. Produkt jest przyjemny w dotyku oraz nie wywołuje podrażnień. Zawiera łatwo przyswajalny przez skórę dziecka olejek migdałowy, dzięki któremu skóra niemowlęcia jest jeszcze gładsza!

Dostarcza MALL

HiPP jest największym w świecie przetwórcą surowców z rolnictwa ekologicznego, który konsekwentnie rezygnuje ze stosowania w swoich produktach składników modyfikowanych genetycznie. Receptury produktów HIPP bazują na najnowszych odkryciach naukowych w dziedzinie żywienia, dlatego w ich skład wchodzą np. kwasy Omega-3 pozyskanie z uprawy ekologicznego rzepaku. Główne zasady rolnictwa ekologicznego to niezanieczyszczona gleba, niemodyfikowany materiał siewny i całkowita rezygnacja z chemicznych środków ochrony roślin. Firma HIPP ogromną wagę przykłada do tego,by zboża, warzywa i owoce mogły rosnąć i dojrzewać w pełni naturalnie. Obecnie firma HiPP jest największym na świecie przetwórcą surowców z rolnictwa ekologicznego.

Dowodem uznania dla profesjonalizmu wykonywania działań zapewniających jakość w jest m.in. certyfikat międzynarodowego systemu kontroli jakości ISO 9001. HiPP spełnia wszystkie obowiązujące normy, a normy zakładowe HiPP są wielokrotnie surowsze niż określone przepisami prawa. Spełnia je każdy wyprodukowany przez HIPP produkt.