11 produktów
HumiBox gablota na wino BU-24 IN Steel - otwierana z prawej strony
1x
C

HumiBox gablota na wino BU-24 IN Steel - otwierana z prawej strony

2 546 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednostrefowa gablota na wino do zabudowy z konstrukcją ze stali nierdzewnej, otwierająca się z prawej strony, zapewnia bezpieczne miejsce do przechowywania 24 butelek wina. Wewnątrz BU-24 IN Steel znajdują się trzy, drewniane półki wykonane z drewna bukowego. Na drzwiach gabloty na wino znajduje się ekran dotykowywyświetlacz cyfrowy, który wyświetla aktualną, ustawioną temperaturę. Wentylator wewnątrz gabloty zapewnia równomierny rozkład temperatury.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 24 IN Steel
2x

HumiBox BU - 24 IN Steel

2 775 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednostrefowa chłodziarka do wina do zabudowy HumiBox BU-24 IN Steel z ramą ze stali nierdzewnej oferuje bezpieczne miejsce do przechowywania 24 butelek wina. Wewnątrz chłodziarki do wina są 3 drewniane półki z bukowego drewna. Na drzwiach chłodziarki do win znajduje się sterowanie dotykowe i cyfrowy wyświetlacz, który ukazuje aktualnie ustawioną temperaturę. Wentylator wewnątrz chłodziarki do win zapewnia równomierny rozkład temperatury.

Dostarcza MALL
HumiBox chłodziarka do wina US-66
1x

HumiBox chłodziarka do wina US-66

3 132 zł

Dwustrefowa chłodziarka do wina HumiBox US-66 Steel pomieści aż 66 butelek trunku. Wyposażono ją w cyfrowy wyświetlacz, oddzielny dla obu stref. Winiarka umożliwia regulację temperatury w zakresie 3°C – 22°C; a niebieskie podświetlenie LED to gwarancja elegancji i komfortu użytkowania.

Dostarcza MALL
HumiBox chłodziarka do wina US-66 Dark

HumiBox chłodziarka do wina US-66 Dark

3 406 zł

Wolnostojąca chłodziarka do wina Humibox US-66 Dark o pojemności 190 litrów, może pomieścić do 66 butelek. Temperatura we wnętrzu może być regulowana w zakresie od 3 do 22°C, a dzięki dwóm oddzielnym strefom, można przechowywać różne rodzaje trunku w tym samym czasie. Ustawiona temperatura jest wyraźnie wskazana na wyświetlaczu, a diody LED wypełniają wnętrze eleganckim, błekitnym światłem.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 38 IN Dark
2x

HumiBox BU - 38 IN Dark

3 818 zł

Dwustrefowa chłodziarka do win HumiBox BU-38 IN Dark w czarnym kolorze. Jest wyposażona w miejsce do przechowywania wina i strefę napojów. Wewnątrz znajduje się 7 półek z drewna bukowego. Po każdej stronie wewnątrz znajduje się panel ze sterowaniem dotykowym i wyświetlaczem, na którym wyświetlana jest aktualnie ustawiona temperatura.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 38 IN Steel

HumiBox BU - 38 IN Steel

4 147 zł

Dwustrefowa chłodziarka do wina HumiBox BU-38 IN Steel z elegancką ramą ze stali nierdzewnej, będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego domu, pensjonatu czy restauracji. Jest wyposażona w miejsce do przechowywania wina i strefę napojów. Wewnątrz się znajduje 8 bukowych drewnianych półek. Po każdej stronie wewnątrz znajduje się panel ze sterowaniem dotykowym i wyświetlaczem, na którym wyświetlana jest aktualnie ustawiona temperatura.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 41 IN Dark
1x

HumiBox BU - 41 IN Dark

3 818 zł

Chłodziarka do wina do zabudowy HumiBox BU-41 IN Dark pomieści 41 butelek wina. Wino można przechowywać w każdej z dwóch stref i nastawić w każdej z nich inną temperaturę . Dzięki wygodnemu Sterowaniu dotykowemu ustawisz temperaturę szybko i dokładnie. Filtr przeciwzapachowy z aktywowanym węglem eliminuje niepożądane zapachy w chłodziarce do win.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 41 IN Steel
1x

HumiBox BU - 41 IN Steel

4 024 zł

Dwustrefowa chłodziarka do wina do zabudowy HumiBox BU-41 IN Steel pomieści 41 butelek wina. Dzięki wygodnemu sterowaniu dotykowemu nastawisz temperaturę szybko i dokładnie. Temperaturę można ustawić w zakresie od 5 do 12 °C, a w drugiej strefie od 12 do 22 °C. Rama ze stali nierdzewnej zapewni luksusowy wygląd tej chłodziarki do win.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 46 IN Dark
1x

HumiBox BU - 46 IN Dark

3 251 zł

Chłodziarka do wina HumiBox BU-46 IN Dark pomieści 46 butelek wina. Wino można przechowywać w każdej z dwóch stref i nastawić w każdej z nich inną temperaturę . W górnej od 5 do 12°C, a w dolnej od 12 do 22°C. Dzięki wygodnemu sterowaniu dotykowemu nastawisz temperaturę szybko i dokładnie. Wewnętrzne, niebieskie LED oświetlenie zapewnia przegląd przechowywanych win.

Dostarcza MALL
HumiBox BU - 46 IN Steel
4x

HumiBox BU - 46 IN Steel

3 681 zł

Dwustrefowa chłodziarka do wina HumiBox BU-46 IN Steel pomieści 46 butelek wina. Temperaturę można ustawić w zakresie od 5 do 12°C lub od 12 do aż 22°C, w zależności o rodzaju wina. Wygodne sterowanie dotykowe zapewnia szybkie ustawienie oczekiwanej temperatury, która jest wyświetlona na wyświetlaczu cyfrowym. Doskonałą orientację wewnątrz chłodziarki zapewni niebieskie oświetlenie LED.

Dostarcza MALL
HumiBox US180
1x

HumiBox US180

4 778 zł

Dwustrefowa winiarka HumiBox US180 z wygodnymi półkami wyposażonymi w łożyska kulkowe, zmieści do 180 butelek wina. Oddzielna regulacja temperatur została zaprojektowana pod kątem przechowywania wina białego i czerwonego. Szklane drzwi z filtrem UV, chronią przed szkodliwym promieniowaniem, a specjalna blokada – zabezpiecza przed nieintencjonalnym otwarciem.

Dostarcza MALL