Igráček klocki Trio - Farma
28 zł

Nowość

Rolnik i jego piękne konie żyją szczęśliwie na swojej farmie. Zawsze mają coś do zrobienia. Na przykład trzeba nakarmić konie. Które w zamian pomagają rolnikowi wyciągnąć drewno z lasu Doświadcz z nimi, na czym polega praca w gospodarstwie

Igráček klocki Trio - Sortujemy odpady
28 zł

Nowość

Igracek nie jest leniwcem i kocha naturę, dlatego też sortuje odpady. Pomożesz mu wyjąć śmieci i odpowiednio je posortować do czterech plastikowych pojemników? Każdy jest przeznaczony do czegoś innego – do opakowań kartonowych, szkła, plastiku i papieru.

Igráček MULTIGO BUILD Betoniarka z kierowcą
57 zł 54 zł

Betoniarka jest niezbędnym wyposażeniem dla każdego małego budowniczego. Bez betoniarki nie można nic zbudować. Miszalnik obraca się wokół własnej osi i może być czyszczony od wewnątrz.

Igráček MULTIGO BUILD Koparka z kierowcą
66 zł

Ta koparka zadowoli każdego małego budowniczego. Jest przydatnym pomocnikiem nie tylko na placu budowy. Funkcjonalne ramię można obracać na podstawie. Zestaw zawiera kierowcę.

Igráček MULTIGO BUILD Żuraw z kierowcą
57 zł

Ciężarówka, którą dzieci pokochają dzięki wspaniałym funkcjom. Żuraw jest niezbędnym pomocnikiem na każdym placu budowy. Ramię żurawia obraca się na podstawie i można je podnosić i przedłużać.

Igráček MULTIGO FIRE Wóz strażacki z kierowcą
57 zł 52 zł

Niezbędny pojazd ratowniczy nie tylko do gaszenia pożarów. Model posiada drabinę, która jest obrotowa i rozkładana. Pomaga ratować ludzi i zapewnia znakomitą zabawę!

Igráček MULTIGO FIRE Żuraw z kierowcą
58 zł

Niezbędny pojazd ratowniczy nie tylko do gaszenia pożarów. Może okazać się pomocny w różnych działaniach interwencyjnych Ramię żurawia obraca się na podstawie i można je podnosić i przedłużać. Hakiem dźwigu steruje wciągarka.

Igráček zabawka MultiGO 1+2 cysterna
45 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Pakiet zawiera ciężarówkę i 2 wymienne naczepy – cysternę i klasyczną ciężarówkę.

Igráček zabawka MultiGO 1+2 naczepy
54 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Pakiet zawiera ciężarówkę i 2 wymienne naczepy – śmieciarkę i klasyczną ciężarówkę.

Igráček zabawka MultiGO 1+2 wywrotka
45 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Pakiet zawiera ciężarówkę i 2 wymienne naczepy – wywrotkę i klasyczną ciężarówkę.

Igráček zestaw, domek + 2x figurka, meble
79 zł

Kartonowy dwupiętrowy dom to wspaniała zabawka dla dzieci od 3 roku życia. W pakiecie znajdziesz dwie postacie, dziewczynki i chłopca, mebledomek wykonany z kartonu, który możesz łatwo zbudować. Dzięki plastikowym klipsom dobrze utrzymuje stabilność. Nadaje się tylko jako dekoracja do pokoju dziecka.

Igráček zestaw MULTIGO BUILD - wywrotka z kierowcą
45 zł

Zabawka MultiGO Build wywrotka z kierowcą jest idealna dla małych budowniczych i kierowców. W pakiecie znajduje się postać kierowcy i samochód z funkcjonalną wywrotką. Bardzo precyzyjnie dopracowane detale. Wykonano w Czechach. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia.

Igráček zestaw MULTIGO CITY – śmieciarka z kierowcą
49 zł

Zabawka MultiGO ze śmieciarką, pojemnikiemfigurką to marzenie każdego chłopca. Naczepa ma dwie opcje nachylania, które idealnie pasują do kosza na śmieci. Figurka może jeździć w kabinie samochodu lub stać z tyłu na podnóżku. Wykonano w Czechach.

Igráček zestaw MULTIGO FIRE – cysterna z wężem
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka MultiGO samochód strażackifigurka strażaka to świetny wybór dla małych strażaków. Zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka. Bardzo precyzyjnie dopracowane detale. Wykonano w Czechach. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia.

Igráček zestaw rolnika Multigo
139 zł 128 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w swoją farmę.

Igráček zestaw strażacki Multigo
139 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w strażaków.

Igráček zestaw TRIO - dwóch rycerzy i czarny koń
24 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przeżyj ekscytującą przygodę z legendarnymi postaciami. W pakiecie znajdziesz 2 rycerzyczarnego konia. Każdy rycerz ma swój miecztarczę i jest gotowy do walki. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. Wykonano w Czechach.

Igráček zestaw, zamek + 2x rycerz z mieczem i tarczą, 1x koń
88 zł

Zamek z mostem zwodzonym jest wykonany z solidnej tektury i jest odpowiedni dla dzieci od 3 lat. W pakiecie znajdziesz dwóch rycerzy z mieczemtarczę oraz konie. Zamek jest bardzo łatwy w montażu, a dzięki plastikowym klipsom zapewniona jest dobra stabilność. Wykonano w Czechach.

Igráček zestaw miejski Multigo
139 zł 128 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci bawiących się samochodami.

Igráček zestaw budowlany Multigo
142 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w budowniczych.

Igráček zestaw Multigo Build Set
102 zł

Nowość

Praktyczny pakiet 2 + 1 zawiera samochód z dźwigiem, wymienną naczepą ładunkową i figurką budowniczego. W pełni funkcjonalny dźwig z wciągarką pomoże załadować ładunek na platformę i zabrać go tam, gdzie jest potrzebny.

Igráček zestaw Multigo City Set
102 zł

Nowość

Dzieci lubią uczyć się, jak sprzątać i porządkować. A ten zestaw ze śmieciarką pomoże uczynić naukę prawdziwą zabawą. Zabierz samochód z funkcjonalnym pojemnikiem na śmieci na przejażdżkę i opróżnij 4 pojemniki na posortowane odpady.

Igráček zestaw Multigo Farm Set
102 zł

Nowość

Niesamowity zestaw dla wszystkich małych rolników. Zabierz figurkę farmera na przejażdżkę po gospodarstwie w jego ciągniku i dołącz do pojazdu przyczepę, lub nawet cysternę. Z pomocą wszystkich akcesoriów w zestawie wykonasz szybko wszystkie zadania na całej farmie w krótkim czasie, dobrze się bawiąc.

Igráček zestaw Multigo Fire Set
102 zł

Nowość

Który mały chłopiec nie chciałby być strażakiem? Ten wspaniały wóz strażacki z cysterną spełni Twoje marzenie. Samochód ma również drabinę strażacką, po której może się wspinać figurka strażaka, aby ratować wszystkich, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie. Stań się bohaterem!