Infantino karuzela do łóżeczka Zwierzątka
168 zł

Muzyczna karuzela z czterema wiszącymi zwierzątkami od marki Infantino zapewni rozrywkę i pomoże uspokoić dziecko w łóżeczku. Karuzela z bezpiecznym lusterkiem gra po tym, jak kołysanka zostanie włączona i zwierzątka zaczną się obracać. Zarówno pozytywka, jak i ramię karuzeli pokryte są tekstylnym pokrowcem.

Infantino koc dziecięcy Maxi Zoo
271 zł

Koc do zabawy od marki Infantino zapewni Twojemu dziecku wystarczająco dużo miejsca i komfortu do bezpiecznej zabawy na podłodze. Obrazki o wysokim kontraściebezpieczne lusterko stymulują wzrok dziecka i zachęcają go do eksploracji.

Infantino kocyk do zabaw z obramowaniem 3w1 Jumbo
262 zł

Kocyk do zabaw z poręczą i ogrodzeniem od marki Infantino ma wiele zastosowań. Do maty można przymocować ogrodzenie z piłkami. Koc 3w1 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia i jest doskonałym narzędziem do przyciągnięcia uwagi ciekawskiego dziecka.

Infantino kocyk do zabaw z poziomą poprzeczką 4w1 Twist & Fold
235 zł

Kocyk do zabaw z poziomą poprzeczką 4w1 Twist & Fold marki Infantino, oferuje wiele czynności, które rozwijają indywidualne zmysły dziecka. Dzięki środkowej części Twist & Fold możesz łatwo złożyć kocyk w kompaktowy kształt, łatwy do przenoszenia.

Infantino kocyk do zabaw z poziomą poprzeczką Jungle Gym
109 zł

Kocyk do zabaw Jungle Gym marki Infantino oczaruje Cię pięknymi ilustracjami zwierząt. Wiszące zabawki na poziomej poprzeczce zabawiają dziecko, dlatego kocyk jest również idealny do podróży. Łatwy do złożenia i przenoszenia.

Infantino mata muzyczna ze stojakiem - Jednorożec
109 zł

Miękka mata do zabawy z pięknymi obrazkami Jednorożca i jego przyjaciół od marki Infantino, zabawi dziecko i zaprosi go do odkrywania świata. Mata jest idealna do podróżowania z dzieckiem, po złożeniu na pół można ją łatwo przenosić za pomocą rączki.

Infantino mata muzyczna ze stojakiem - Żółwie
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękka mata do zabawy z pięknymi obrazkami żółwi i ich przyjaciół od marki Infantino, zabawi dziecko i zaprosi go do odkrywania świata. Mata jest idealna do podróżowania z dzieckiem, po złożeniu na pół można ją łatwo przenosić za pomocą rączki.