Inglesina łóżeczko dziecięce Lodge
699 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łóżeczko dziecięce Lodge ozdobi pokój malucha i może być także używane w podróży. Łączy w sobie praktyczność i nowoczesny design. Praktyczne, lekkie, z wieloma funkcjami, i zaprojektowane w nowoczesnych kolorach. Łóżeczko jest jednym z innowacyjnych produktów dla nowoczesnego domu i podróży. Przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia do 4 lat.

Inglesina muzyczny leżaczek Lounge-13%
545 zł 469 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Muzyczny leżaczek jest bardzo wygodny, z dużą ilością drobnych poprawek – oparcie może być ustawione w trzech pozycjach, posiada wesołe zabawki stymulujące aktywność i rozwój Twojego dziecka i bawi trzema, różnymi melodiami, aby uspokoić i uśpić.

Inglesina Krzesełko do stołu Fast
269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Krzesełko do stołu Fast marki Inglesina to praktyczne krzesełko do karmienia dzieci, które montuje się bezpośrednio do stołu o grubości od 20 do 85 mm. Przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią samodzielnie siadać (od około 6 miesiąca życia).

Inglesina wózek Zippy Light 2018
1 299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inglesina Zippy Light to lekki i kompaktowy wózek sportowy z prostym opatentowanym składaniem. Wózek otwiera się i zamyka za pomocą jednej ręki i jednym ruchem. Unikalny blokujący uchwyt również umożliwia obsługę jedną ręką. Jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 3 lat. Waży tylko 7 kg.

Inglesina fotelik samochodowy KEPLERO I-SIZE 2019
1 845 zł
+ darmowa dostawa

Inglesina KEPLERO I-SIZE 40–105 cm to obrotowy, regulowany i ergonomiczny fotelik samochodowy z dużą ilością miejsca. Przeznaczony jest do montażu przeciwnie do kierunku jazdy, został zatwierdzony przez ECE R129 i-Size od 40 cm do 105 cm (od urodzenia do około 4 lat) .

Inglesina fotelik samochodowy TOLOMEO I-FIX 2019
799 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik samochodowy Inglesina TOLOMEO I-FIX ze zintegrowanym oparciem, jest wyposażony w złącza ISOFIX do łatwego montażu w samochodzie za pomocą punktów kotwiczących. Można go również zainstalować w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Ergonomiczne, regulowane siedzisko z wkładką piankową zapewniającą wygodny, spokojny i najbezpieczniejszy sposób podróżowania.

Inglesina moskitiera na wózek
108 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Komary, osy i pszczoły mogą powodować większe zagrożenie dla noworodków niż dorosłych. Szczególnie w lecie, siatka przeciw owadom jest skuteczną ochroną, zapewniającą jednocześnie dopływ powietrza.

Inglesina Nosidełko Front
319 zł

Nosidełko Front marki Inglesina przeznaczone jest dla dzieci od 3,5 do 9 kg . Dzięki wysokiej jakości materiałom, które zostały użyte do wykonania nosidełka, rodzic będzie miał pewność, że jego dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Inglesina osłona przeciwdeszczowa na wózek
184 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kiedy nadchodzi jesień, folia przeciwdeszczowa jest ważnym dodatkiem podczas spacerów z dzieckiem.  Chroni przed deszczem, wiatrem i śniegiem, zapewniając dziecku wystarczającą ilość świeżego powietrza. Wykonana jest z doskonale przezroczystego materiału, precyzyjnie dopasowanego do wózka. Rozmiar zestawu: 31,2 × 28 × 3 cm, waga: 0,25 kg. Osłona przeciwdeszczowa Inglesina do wózków: APTICA / QUAD / TRILOGY / SOFIA

Inglesina śpiworek Newborn Winter Muff
265 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki, pluszowy śpiworek jest impregnowany dla ochrony przed wilgocią, wiatrem i brudem. Nadaje się do wózków skłądanych i sportowych, a dzięki wysokiej jakości materiałów, jest ciepły. Nadaje się dla najmniejszych dzieci.

Inglesina torba transportowa Dual Bag
431 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodna, obszerna i wielofunkcyjna torba z dużymi przegródkami, w której mieści się wszystko, czego potrzebują rodzice podczas spaceru lub podróży z dzieckiem Wyposażona w matę do przewijania i odpinany obszerny pas, który jest idealny na krótkie wycieczki.

Inglesina adapter do fotelika samochodowego Maxi-Cosi
112 zł

Adapter umożliwia zamocowanie fotelika samochodowego Maxi Cosi 0+ do 13 kg na podwoziu wózka Inglesina. Adapter został zaprojektowany na podwozie Inglesina Comfort Ergo Bike, Comfort Chrom, Trilogy, Otutto, Quad, Quad Bike, Quad XT. Kompatybilność podwozia z adapterem i konkretnym fotelikiem samochodowym, pomimo zacisku Maxi-Cosi W rzeczywistości mogą wystąpić kolizje części siedzenia z elementami podwozia.

Inglesina wózek spacerowy Blink 2017
549 zł

Wózek spacerowy Blink marki Ingliesina to jedna z najlżejszych propozycji na rynku, waży zaledwie 5,8 kg. Boki zostały wykonane z siatki, by zapewniać lepszy przepływ powietrza. Wygodne, szerokie oparcie może być regulowane w 4 pozycjach, by dostosować się do preferencji małego pasażera.