Interbaby koc miękki, piłeczki + pluszak 80×110
99 zł

Raty 10x0 %

Koc 80×110 i pluszak od marki Interbaby zapewni ciepło i komfort dzięki przyjemnemu materiałowi ze 100% poliestru. Świetnie sprawdzi się jako prezent, zapakowany jest w upominkowym pudełku. Można prać w pralce w temperaturze do 30 °C. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia.

Interbaby koc Gwiazda z królikiem 80×110
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kocyk dziecięcy gwiazda z królikiem od marki Interbaby zapewni Twojemu dziecku ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Aksamitny, miękki materiał 100% poliester jest przyjazny dla skóry. Świetnie sprawdzi się jako prezent, zapakowany jest w upominkowym pudełku. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia.

Interbaby kocyk dziecięcy gwiazdki/różyczki 80×110
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kocyk od marki Interbaby pomoże ogrzać Twoje dziecko i otulic go niesamowicie miękkim materiałem. Dłuższe włoski po drugiej stronie są idealne na chłodniejsze dni. Miękkie pastelowe kolory są łatwe do połączenia, a koc będzie nie tylko doskonałym towarzyszem dla dziecka, ale także uzupełnieniem wnętrza.

Interbaby koc gwiazdki + baranek 80×110
79 zł

Raty 10x0 %

Kocyk dziecięcy w gwiazdki 80×110 z barankiem od marki Interbaby, zapewni Twojemu dziecku ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Aksamitny, miękki materiał 100% poliester jest przyjazny dla skóry. Świetnie sprawdzi się jako prezent, zapakowany jest w upominkowym pudełku. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia.

Interbaby ręcznik dziecięcy 100×100 Teepee
79 zł

Raty 10x0 %

Ręcznik frotte od marki Interbaby został zaprojektowany aby otulić dziecko po kąpieli i zapewnić mu ciepło oraz wygodę. Kaptur z wesołym motywem chroni uszy i głowę przed zaziębieniem.