Invisibobble

37 produktów
Invisibobble Opaska do włosów Sprunchie Rosie Fortescue Fade into Fab

Invisibobble Opaska do włosów Sprunchie Rosie Fortescue Fade into Fab

48 zł

Gumka Sprunchie skrywa spiralną gumkę Invisibobble Original, która zapobiega bólom głowy. Idealnie nadaje się do zapinania włosów, które nie ciągną ani nie spychają. Wyjątkowa kolekcja niewidzialnych akcesoriów do włosów, stworzona we współpracy z projektantką biżuterii Rosie Fortescue.

Partner: Vivantis
Invisibobble Invisibobble 3 sztuki (wariant Černá)

Invisibobble 3 sztuki

15 zł

Rewolucja w zamianie włosów! Unikalny sposób na zmianę włosów. „Bobly“ nie pozostawia włosów na włosach, ale trzyma go mocno!.

Partner: Vivantis
-14%
Invisibobble Invisibobble Nano 3 sztuki (wariant Crystal Clear)

Invisibobble Nano 3 sztuki

14 zł
12 zł

Invisibobble Nano zaciera różnice między klasycznymi Perk włosów i gumki. Czy jesteś początkującym lub pro, czy chcesz stworzyć romantyczny kok lub koński ogon, elegancki, elastyczny Invisibobble Nano jest tutaj, aby dać Ci pomocną dłoń.

Partner: Vivantis

Marka Invisibobble oferuje innowacyjne gumki do włosów, które kształtem przypominają kabel telefoniczny. Modele doskonale rozdzielają nacisk na zebrane włosy, dzięki czemu można uniknąć tak niechcianego śladu na włosach po noszeniu końskiego ogona.

Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dostosowanie do każdej barwy włosów. Modele stanowią stylowy dodatek do każdej fryzury. Dzięki elastyczności ścisku, utrzymują pasma z odpowiednią siłą, dzięki czemu uniknąć można występującego bólu głowy i uczucia ciągnięcia. Estetyczny wygląd gumek sprawia, że doskonale wyglądają jako bransoletki, stanowiące stylowy dodatek do każdej stylizacji.