Jelínek - trading kompostownik S-900
266 zł

Kompostownik S-900 firmy Jelinek wykonany jest z tworzywa przystosowanego do recyklingu. Jako kompostownik otwarty przeznaczony jest głównie do składowania skoszonej trawy lub opadłych liści, jednakże może być używany również do kompostowania wszystkich odpadów ogrodowych.

Jelínek - trading kompostownik S-650
236 zł

Kompostownik Jelinek Trading S-650 pozwoli na wykorzystanie elementów roślinnych z ogrodu do stworzenia kompostu. Kompostownik dedykowany jest do ogrodów o powierzchni nie przekraczającej 650 m2.

Jelínek - trading kompostownik K 950 - czarny
655 zł

Innowacyjny kompostownik K 950 jest idealny dla działek o wielkości 1500 metrów kwadratowych terenu. Model ten pomoże w kompostowaniu sadzonek traw i jesiennej obróbce opadłych liści, ale może być również wykorzystany do kompostowania zwykłych odpadów i innych odpadów ogrodowych.

Jelínek - trading kompostownik K 1380 - Black
885 zł

Najnowszy kompostownik K 1380 doskonale nadaje się do kompostowania ciętej trawy i opadających liści. Model też może być używany do kompostowania zwykłych odpadów w warunkach ogrodowych.

Jelínek - trading kompostownik K-290
228 zł

Kompostownik K-290 marki JELINEK-TRADING pozwoli na wykorzystanie elementów roślinnych z ogrody do stworzenia kompostu. Dedykowany do małych ogrodów i wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Doskonała cyrkulacja powietrza, znacznie przyśpiesza rozkład materii organicznej.

Jelínek - trading kompostownik K-350
233 zł

Kompostownik Jelinek Trading K-350 pozwoli na wykorzystanie elementów roślinnych z ogrodu do stworzenia kompostu. Kompostownik posiada pokrywę z zaworem obrotowym, dzięki której w łatwy sposób można kontrolować dopływ powietrza.