Jennifer Lopez Glow After Dark - woda toaletowa
60 zł

Glow After Dark zapach jest zmysłowy, świeży i seksowny jak Jennifer siebie. Jego stosowania bezpośrednio słyszysz muzykę, jak płynąć w żyłach. Zainspirowany poczucie, gdzie jesteś w klubie z przyjaciółmi, świętować i cieszyć się życiem nocnym.

Jennifer Lopez Glow By JLo - woda toaletowa
116 zł 87 zł

Zapach, który przypomina o czasach, kiedy pochodzą z prysznicem. Pachną jak czyste i gładkie jak świeżych białych róż. I jak sexy jak Jennifer Lopez. Butelka jest tak sexy nagie kobiece ciało błyszczy jak kolor gołej skóry. Biżuteria na butelce są inspirowane przez charakterystyczny styl Jlo.

Jennifer Lopez Live Luxe - woda perfumowana
81 zł 76 zł

Miłość do rytmu, ruchu i absolutny luksus był inspiracją do stworzenia tego zapachu. „Żyj luxe”, mówi Jenifer „chwyta chwile, kiedy czuję się całkowicie wchłonięta przez ich pasji do tańca, to moment absolutnej euforii i doskonałe, nieskrępowaną radością.

Jennifer Lopez Still - woda perfumowana
80 zł 73 zł

Still Jennifer Lopez to zapach, który oddaje uczucia kobiety, która próbuje znaleźć swoją własną jaźń. Zaskakujące i wibracyjny ton sake uzupełnieniem pikantny biały pieprz, mandarynka musujących i naturalny aromat herbaty Earl Grey.