Johnson's Baby Delikatny żel do mycia dla dzieci (Soft Wash) 500 ml
23 zł

Delikatny żel do mycia dla dzieci skutecznie oczyszcza skórę dziecka bez jej wysuszania. Ma zrównoważone pH, jest testowany przez pediatrów i dermatologów i jest hipoalergiczny. Jest wykonany wyłącznie z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci.

Johnson's Baby Dzieciecy olej do ciała Cottontouch (Oil) 200 ml
21 zł

Dzieciecy olej do ciała Cottontouch jest odpowiedni już dla noworodków – sprawdzony klinicznie. Jest hipoalergiczny, testowany przez pediatrów. Zawiera naturalną bawełnę, idealny do masażu całego ciała, a także do delikatnego masażu głowy w celu usuwania płatków łupieży.

Johnson's Baby Proszek Baby Powder 100 g
7 zł

Skóra dziecka może być łatwo podrażniona przez otarcia lub zadrapania. JOHNSON´S® Baby Powder tworzy warstwę przeciwcierną, która pomaga zachować zdrową i gładką skórę dziecka.

Johnson's Baby Szampon dla dobrego spania Bedtime(Shampoo) 200 ml
12 zł 11 zł

Szampon dla dobrego spania pomaga podczas wieczornej kąpieli, pozostawia włosy jedwabne i błyszczące. Tworzy bogatą piankę, którą łatwo spłukać. Jest wykonany z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci. Jest hipoalergiczny, testowany przez dermatologów.

Johnson's Baby (Top-to-Toe Wash) Gel 500 ml
23 zł 21 zł

Żel do mycia ciała i włosów to hipoalergiczny produkt dla dzieci o zrównoważonym pH, wykonany z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci. Delikatnie umyć włosy i skórę głowy, nadaje się od pierwszego dnia życia. Jest testowany przez pediatrów i dermatologów.