Joie łóżeczko turystyczne Illusion
729 zł
+ darmowa dostawa

Łóżeczko turystyczne Illusion marki Joie doskonale sprawdzi się podczas podróży i rodzinnych wakacji, zapewniając dzieku nie tylko wygodnebezpieczne miejsce do zabawy, ale także komfortowe miejsce do spania. Dzięki bogatemu wyposażeniu znacznie ułatwi życie młodym rodzicom.

Joie fotelik samochodowy I-Level W
1 125 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Joie Joie I-Level W to wyjątkowo bezpieczny fotelik samochodowy, które oferuje możliwość podróżowania w bezpiecznej pozycji pionowej dla dzieci do 13 kg (około 15 miesięcy). Model ten znakomicie chroni dziecko przed uderzeniami bocznymi. Model jest kompatybilny z większością wózków marki Joie i innych producentów przy użyciu adapterów Maxi-Cosi

Joie Krzesełko Mimzy LX
495 zł 479 zł

Krzesełko do spożywania posiłków Mimzy ma stylową i funkcjonalną niskoprofilową ramkę, która umożliwia łatwy dostęp do dziecka i można je doskonale dopasować do stołu. Możesz składać krzesełko Mimzy w kompaktowy, samodzielny zestaw, który można łatwo przechowywać.

Joie krzesło Multiply
689 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne i bezpieczne krzesło do jadalni Multiply 6 w 1 jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 72 miesiąca życia. Model ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością.