Julia Knight Etui na szczoteczkę CLASSIC, białe
350 zł

Obudowa szczoteczki do zębów wykonana jest ze stali nierdzewnej, jest ręcznie malowana farbą perłową i wyłożona perłową mozaiką. Średnica puszki wynosi 8,5 cm, wysokość 10 cm.

Julia Knight Kartonik z pokrywką CLASSIC biały 40 x 14,5
1 484 zł

Pudełko pozwala zostawić zapas czterech rolek papieru toaletowego w toalecie, ale nie będą one widoczne. Pudełko wykonane jest ze stali nierdzewnej, jest pokryte białą farbą perłową i zamknięte wieczkiem. Wysokość pudełka wynosi 40 cm, średnica 14,5 cm.

Julia Knight Mydelniczka w płynie CLASSIC, biała 17 x 13 cm
384 zł

Solidne mydło jest wykonane ze stali nierdzewnej, ręcznie malowane białą farbą perłową i inkrustowane mozaiką z masy perłowej. To naprawdę będzie idealny dodatek do Twojej luksusowej łazienki. Rozmiar podkładki to 17 × 13 cm, wysokość to 4,5 cm.

Julia Knight Okładka na chusteczki CLASSIC, platynowa szarość
834 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pokrowiec na chusteczkę CLASSIC jest pomalowany farbą perłową i inkrustowany perłową mozaiką. Przeznaczony jest przede wszystkim do łazienki lub sypialni do przechowywania chusteczek. Rozmiar to 14,5 × 13,5 cm.
Julia Knight Pokrowiec na chusteczkę CLASSIC, jasnobrązowy
834 zł

KLASYCZNA okładka na chusteczkę & nbsp; jest pomalowana na kolor perłowy i inkrustowana perłową mozaiką. Przeznaczony jest przede wszystkim do łazienki lub sypialni do przechowywania chusteczek papierowych. Rozmiar to 14,5 × 13,5 cm.
Julia Knight Pokrowiec na chusteczki CLASSIC, biały
834 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pokrowiec na chusteczki CLASSIC w kolorze białym jest pomalowany farbą perłową i inkrustowany perłową mozaiką. Przeznaczony jest przede wszystkim do łazienki lub sypialni do przechowywania chusteczek papierowych. Rozmiar to 14,5 × 13,5 cm.
Julia Knight Słoik z pokrywką CLASSIC, biały
434 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Słoik łazienkowy z pokrywką wykonany jest ze stali nierdzewnej, ręcznie malowany farbą z masy perłowej i inkrustowany mozaiką z masy perłowej. Rozmiar puszki wynosi 11,5 cm x 12 cm.

Julia Knight Słoik z pokrywką CLASSIC, jasny brąz
434 zł

Słoik łazienkowy z pokrywką wykonany jest ze stali nierdzewnej, ręcznie malowany farbą z masy perłowej i inkrustowany mozaiką z masy perłowej. Wysokość puszki wynosi 11,5 cm, wysokość 12 cm.

Julia Knight Taca na ręczniki dla gości CLASSIC, jasnobrązowa
567 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Taca jest przeznaczona przede wszystkim do łazienki do przechowywania małych ręczników dla gości. Można go również użyć w holu wejściowym na klucze lub w biurze do przechowywania ołówków lub wizytówek. Rozmiar to 22,5 × 13 × 5 cm.