Kesper zestaw młynków na sól i pieprz z bambusa
123 zł 115 zł

Zestaw młynków na sól i pieprz od marki Kesper jest wykonany z bambusa. Dzięki tym ręcznym młynkom zawsze będziesz mieć idealnie zmieloną sól i pieprz, a jedzenie świeżo przyprawione.

Kesper gilotyna do folii aluminiowej 42 × 19 cm
112 zł

Gilotyna do folii marki Kesper ma trzy przegrody, w których można przechowywać folię aluminiową, folię spożywczą lub papier do pieczenia. Ostre krawędzie bambusowej przecinarki służą do łatwego odrywania papieru.

Kesper deska do krojenia, bambus 58,5 × 38,5 cm
126 zł

Deska do krojenia Kesper z mocowaniem, bambus o wymiarach 58,5 × 38,5 cm to przydatne narzędzie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Można przymocować ją do powierzchni roboczej, co zapewnia bezpieczne krojenie dowolnych składników.

Kesper podwójna deska do krojenia, bambusowa, 42 × 28 cm
90 zł

Kesper podwójna deska do krojenia, bambusowa, 42 × 28 cm jest praktycznym narzędziem, które sprawdzi się w każdej kuchni. Ta deska do krojenia jest idealna do krojenia chleba, ponieważ okruchy spadają na dno i nie ma żadnego bałaganu. Deska do krojenia może być również używana samodzielnie.

Kesper taca łupkowa do serwowania, 56 x 18 cm
54 zł 49 zł

Taca łupkowa do serwowania od marki Kesper doskonale nadaje się do podawania przystawek, serów lub tradycyjnych potraw. Dolna strona czarnej tacy jest antypoślizgowa, więc nie dojdzie do uszkodzenia powierzchni stołu.

Kesper nakrycie stołu 1 szt., motyw BBQ
7 zł 6 zł

Do każdego posiłku możesz używać podkładek Kesper z pięknym motywem BBQ. Zestaw zawiera cztery sztuki nakryć, które można również myć w zmywarce. Elastyczna powierzchnia zapewnia idealne dopasowanie na stole.

Kesper półka drewniana na przyprawy
182 zł

Drewniana półka na przyprawy od marki Kesper jest wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Zawiera także 12 pojemników z przyprawami. Dzięki temu doprawianie posiłków będzie znacznie łatwiejsze, a przyprawy zawsze będą pod ręką.

Kesper gilotyna do folii aluminiowej 39,5 × 13 cm
86 zł

Gilotyna do folii marki Kesper ma dwie przegrody, w których można przechowywać folię aluminiową, folię spożywczą lub papier do pieczenia. Ostre krawędzie bambusowej przecinarki służą do łatwego odrywania papieru.

Kesper deska do krojenia bambusowa, 54 × 28 cm
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bambusowa deska do krojenia i serwowania Kesper, 54 × 28 cm, jest poręcznym narzędziem, które sprawdzi się w każdym domu. Deska tak może być również używana jako podstawa , która zwiększy powierzchnię roboczą Twojej kuchni. Deska mierzy 54 × 28 × 4,3 cm.

Kesper deska do krojenia z drewna akacjowego, 35 × 22 cm
60 zł

Deska do krojenia z drewna akacjowego Kesper, 35 × 22 cm, jest poręcznym i gustownym narzędziem, które sprawdzi się w każdym domu. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi może być również używana do serwowania. Deska mierzy 35 × 22 × 1,8 cm.

Kesper deska do krojenia z pojemnikiem, bambus 37,5 × 27,5 × 9,5 cm
205 zł 202 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia Kesper z pojemnikiem, bambus o wymiarach 37,5 × 27,5 × 9,5 cm to poręczne narzędzie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Pojemnik gastronomiczny może być używany do magazynowania odpadków z krojenia lub do przenoszenia pokrojonych składników.

Kesper deska do krojenia z uchwytem, bambus 38 × 28 cm
69 zł 68 zł

Kesper deska do krojenia z uchwytem, bambus 38 × 28 cm to poręczne narzędzie z elementami ze stali nierdzewnej, które sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki tej desce do krojenia możesz przygotować wszystko, na co masz ochotę, także potrawy zawierające wiele składników. Wymiary deski do krojenia wynoszą 38 × 28 × 1,8 cm.

Kesper kosz na zakupy z tekstylną wkładką
142 zł 136 zł

Kosz na zakupy z tekstylną wkładką od marki Kesper wygodnie się nosi dzięki podwójnemu uchwytowi. Z pewnością docenisz wyjmowaną wkładkę tekstylną, którą można prać w pralce. Koszyk pięknie wygląda dzięki wiklinie, z której jest wykonany.

Kesper kubek do kawy 400 ml, leaves
28 zł 26 zł

Kubek do kawy od marki Kesper zachwyca atrakcyjnym designem i na pewno stanie się wiernym towarzyszem w drodze do pracy, szkoły lub podczas podróży. Z pewnością docenisz silikonowy pasek, zapobiegający ślizganiu się kubka oraz oparzeniom, a także pokrywkę.

Kesper nakrycie stołu 4 szt., motyw Opis wołowiny
7 zł 6 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nakryj stół z podkładkami marki Kesper, ozdobionymi opisem rodzajów wołowiny – idealne nie tylko podczas grillowania, ale do każdego posiłku. Zestaw zawiera cztery sztuki nakryć, które można również myć w zmywarce. Elastyczna powierzchnia zapewnia idealne dopasowanie na stole.

Kesper podkładka 4 szt., jednorożec
22 zł

Podkładka Kesper 4 szt., jednorożec jest idealna pod talerz, szklankę lub garnek. Elastyczna powierzchnia zapewnia wysoką przyczepność. Podkładka wykonana jest z melaminy i można ją myć w zmywarce. Podkładka mierzy 23,5 cm × 14 cm × 0,4 cm.

Kesper podstawki pod napoje 6 szt., bambus
54 zł 49 zł 8,17 Zł/szt

Podstawki na napoje marki Kesper są zapakowane na praktyczny stojaku. Możesz użyć zestawu sześciu podstawek bambusowych pod szklanki, butelki lub kubki. Doskonale chroni meble przed śladami, jakie może zostawić napój.

Kesper przybornik drewniany z 6 przegródkami
56 zł

Drewniany przybornik z sześcioma przegródkami od marki Kesper można używać jako organizera lub stojaka na przyprawy i sosy. Praktyczny przybornik ma uchwyt i jest łatwy do przenoszenia.

Kesper pudełko na herbatę z 6 przegródkami, naturalne drewno
66 zł 61 zł

Pudełko na herbatę marki Kesper zostało wykonane z drewna w naturalnym kolorze. Ma sześć przegródek na torebki herbaty oraz przezroczyste wieko. Z jego pomocą zawsze będziesz mieć doskonały przegląd swoich herbat.

Kesper stojak z solniczką i pieprzniczką na stół
88 zł 82 zł

Stojak z solniczką i pieprzniczką na stół od marki Kesper jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna kauczukowego. Elegancki, drewniany stojak ma metalowy uchwyt i doskonale prezentuje się na każdym stole. Zestaw zawiera młynek na pieprz i solniczkę.

Kesper tłuczek do mięsa z elementem metalowym
29 zł 28 zł

Tłuczek do mięsa od marki Kesper jest wykonany z drewna bukowego i metalu. Mięso można rozbijać na dwa sposoby, a to dzięki końcówkom o różnej grubości.

Kesper uchwyt na ręcznik papierowy
67 zł

Uchwyt na ręcznik papierowy od marki Kesper jest wykonany z wytrzymałego drewna bukowego. Przeznaczony do wszystkich standardowych ręczników papierowych lub jako dozownik papieru do pakowania. Można łatwo i szybko przymocować go do ściany.

Kesper uchwyt na ręcznik papierowy
49 zł 48 zł

Uchwyt na ręcznik papierowy od marki Kesper jest bardzo praktycznym pomocnikiem w kuchni. Uchwyt, wykonany z bambusa i stali nierdzewnej, będzie świetnym uzupełnieniem każdej kuchni lub łazienki.

Kesper wieszaki drewniane, 3 szt.
26 zł

Drewniane wieszaki Kesper, 3 szt. są praktycznym dodatkiem w każdej szafie, zapewniając porządek i lepsze wykorzystanie przestrzeni. Wykonane są z wysokiej jakości materiału. Wieszaki mierzą 44,5 × 23,5 × 1,2 cm.

Kesper wieszaki drewniane, 3 szt.
29 zł

Wieszaki drewniane, 3 szt. Kesper są praktycznym pomocnikiem dla każdego gospodarstwa domowego, co gwarantuje porządek w szafie lub garderobie, a nawet zapewnia dodatkową przestrzeń. Wieszaki wykonane są z wysokiej jakości drewna a ich wymiary to 44,5 × 23,5 × 1,2 cm.

Kesper chlebak Landhaus z deską do krojenia, biały
78 zł

Chlebak Landhaus z deską do krojenia od marki Kesper jest wykonany z metalucertyfikowanego drewna bambusowego. Biało-brązowy chlebak wygląda jak puszka i jest bardzo praktyczny – pokrywa służy także jako deska na pieczywo.

Kesper stojak z 6 bambusowymi deskami, 22 × 14 cm
88 zł

Stojak Kesper z 6 bambusowymi deskami, 22 × 14 cm to poręczne narzędzie, które przyda się w każdej kuchni. Dzięki deskom do krojenia możesz przygotować wszystko, czego potrzebujesz do potraw zawierających wiele składników. Stojak mierzy 29,5 × 14 × 7,5 cm.

Kesper wieszak na spodnie 3 szt., niebieski
19 zł

Kesper wieszak na spodnie 3 szt., niebieski to praktyczny pomocnik w każdej garderobie, który zapewni porządek i więcej przestrzeni. Wykonany z wysokiej jakości materiałów z antypoślizgowymi uchwytami z tworzywa sztucznego do przypięcia odzieży. Wymiary wieszaka wynoszą 30 × 14 × 2,5 cm.

Kesper stojak na kwiaty drewniany
117 zł

Drewniany stojak na kwiaty Kesper jest idealny na 4 rośliny, o średnicy doniczki do 20 cm. Okrągłe półki wykonane są z płyt MDF z certyfikatem FSC. Metalowa konstrukcja w kolorze aluminium zapewnia stabilność stojaka.

Kesper kubek do kawy 400 ml, coffee
28 zł 26 zł

Kubek do kawy od marki Kesper zachwyca atrakcyjnym designem i na pewno stanie się wiernym towarzyszem w drodze do pracy, szkoły lub podczas podróży. Z pewnością docenisz silikonowy pasek, zapobiegający ślizganiu się kubka oraz oparzeniom, a także pokrywkę.

Kesper kubek do kawy 400 ml, flowers
28 zł 26 zł

Kubek do kawy od marki Kesper zachwyca atrakcyjnym designem i na pewno stanie się wiernym towarzyszem w drodze do pracy, szkoły lub podczas podróży. Z pewnością docenisz silikonowy pasek, zapobiegający ślizganiu się kubka oraz oparzeniom, a także pokrywkę.

Kesper kubek do kawy 400 ml, tropical
28 zł 26 zł

Kubek do kawy od marki Kesper zachwyca atrakcyjnym designem i na pewno stanie się wiernym towarzyszem w drodze do pracy, szkoły lub podczas podróży. Z pewnością docenisz silikonowy pasek, zapobiegający ślizganiu się kubka oraz oparzeniom, a także pokrywkę.

Kesper moździerz granitowy z tłuczkiem
101 zł 97 zł

Moździerz z tłuczkiem od marki Kesper jest wykonany z ciemnego, gładkiego granitu i jest przeznaczony do kruszenia ziół i przypraw. Dzięki grubemu wnętrzu można drobno zmiażdżyć nawet twarde składniki, takie jak ziarna pieprzu.

Kesper podkładka., motyw Home
7 zł 6 zł

Podkładka Kesper motyw Home jest idealna pod talerz, szklankę lub garnek. Elastyczna powierzchnia zapewnia wysoką przyczepność. Podkładka wykonana jest z melaminy i można ją myć w zmywarce. Podkładka mierzy 43,5 cm × 28,2 cm × 0,07 cm.