Kleine Wolke KYOTO dozownik mydła czarny
74 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dozownik mydła w płynie Kleine-Wolke MONROE czarny o wymiarach 10 × 14,5 cm jest wykonany z porcelany, wygodny i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kleine Wolke KYOTO kubek łazienkowy czarny
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek łazienkowy Kleine-Wolke MONROE czarny o wymiarach 7,5 × 10 cm jest wykonany z porcelany, wygodny i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kleine Wolke KYOTO mydelniczka czarna
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mydelniczka łazienkowa Kleine-Wolke KYOTO czarna z bambusem o wymiarach 10,9 × 2,2 cm jest wykonany z odpornej żywicy.

Kleine Wolke Lusterko kosmetyczne FLEXY COLOR przezroczyste
102 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosmetyczne lustro powiększające o średnicy 17,5 cm umożliwia powiększenie . Lustro Kleine-Wolke FLEXY COLOR można łatwo obrócić w razie potrzeby, ponieważ jest ono naprawdę elastyczne ze względu na połączenie.

Kleine Wolke Lusterko kosmetyczne FLEXY LIGHT śnieżnobiały
178 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lustro kosmetyczne powiększające ze ŚWIATŁEM LED5-krotnym powiększeniem. Lustro Kleine-Wolke FLEXY LIGHT można łatwo obrócić w razie potrzeby, ponieważ jest ono naprawdę elastyczne ze względu na połączenie.

Kleine Wolke Lustro kosmetyczne MOVE MIRROR srebrny
91 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosmetyczne lustro powiększające umożliwia powiększenie do . Lustro Move Mirror można łatwo obracać o 360 stopni za pomocą obrotowego i wysuwanego ramienia.

Kleine Wolke Lustro kosmetyczne TIMBER MIRROR naturalne
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lustro kosmetyczne o średnicy 17 cm będzie również służyć jako praktyczne przechowywanie małych ozdób (kolczyków itp.). Lustro TIMBER MIRROR ze stojakiem bambusowym gustownie uzupełnia Twoją łazienkę lub sypialnię.

Kleine Wolke PUR dozownik mydła biały
31 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dozownik mydła w płynie Kleine-Wolke PUR biały o wymiarach 5,5 × 18 cm jest wykonany z gumowanej porcelany.

Kleine Wolke SAHARA dozownik mydła, naturalny
41 zł

Stylowy dozownik mydła Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 8 × 12,5 cm jest wykonany z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.

Kleine Wolke SAHARA dozownik mydła naturalny
41 zł 38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy dozownik mydła Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 6 × 18 cm jest wykonany z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.

Kleine Wolke SAHARA pojemnik na waciki naturalny
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy pojemnik na waciki Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 9 × 8 cm jest wykonany z kamionki, który jest praktyczny i nadaje się do zmywarki.

Kleine Wolke SAHARA zestaw WC naturalny
86 zł

Łazienkowy zestaw WC SAHARA w naturalnym designie o wymiarach 12 × 36,5 cm jest wykonany z kamionki, która nadaje się do mycia w zmywarce.

Kleine Wolke szczotka do WC CONE, biały
102 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łazienkowa szczotka do WC o rozmiarach 13 × 41,5 cm jest wykonana z kamionki. Szczotkę od marki Kleine-Wolke można łatwo myć w zmywarce.

Kleine Wolke TIMBER kubek łazienkowy biały
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek łazienkowy Kleine-Wolke TIMBER w białej kolorystyce o wymiarach 7,2 × 11 cm jest wykonany z polistyrenu i bambusa.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Dakota, 60 x 90 cm
138 zł

Zimne stopy w łazience? Od tego jest dywanik łazienkowy Dakota od marki Kleine Wolke. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Helena 50 x 60 cm
96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nie chcesz wychodzić spod gorącego prysznica na zimną podłogę? Oto jest dywanik łazienkowy Helena od marki Kleine Wolke. Jest wykonany ze 100% poliestrowej mikrowłókna, dzięki czemu nadaje się do prania. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke Dywanik łazienkowy Helena 70 x 120 cm
188 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy znasz swoje stopy i boisz się poślizgu w łazience? Oto jest dywanik łazienkowy Helena od marki Kleine Wolke. Jest wykonany ze 100% poliestrowej mikrowłókna, dzięki czemu nadaje się do prania. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Kansas 55 x 65 cm
119 zł 95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Boisz się poślizgu w łazience? To jest mata łazienkowa Kansas autorstwa Kleine Wolke. Wykonana jest z 100% bawełny, która utrzymuje stabilne kolory i można ją prać w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Kansas 60 x 90 cm
143 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stoisz na płytkach bosymi stopami? To jest mata łazienkowa Kansas autorstwa Kleine Wolke. Wykonana jest z 100% bawełny, która utrzymuje stabilne kolory i można ją prać w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke Dywanik łazienkowy Kansas 70 x 120 cm
226 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy wychodząc z wanny boisz się, że się poślizgniesz? To jest mata łazienkowa Kansas autorstwa Kleine Wolke. Wykonana jest z 100% bawełny, która utrzymuje stabilne kolory i można ją prać w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke Dywanik łazienkowy Kansas WC 50 x 50 cm
101 zł 81 zł

Aby utrzymać stopy w cieple i nie ślizgać się po płytkach, mata łazienkowa Kansas od marki Kleine Wolke to idealny wybór. Wykonana jest z 100% bawełny, która utrzymuje stabilne kolory i można ją prać w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Merida 60 x 100 cm
223 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywanik łazienkowy z włosiem o długości 20 mm, posiada antypoślizgowe zabezpieczenie. Wykonany jest z bardzo przyjemnej i miękkiej, 100% bawełny. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik łazienkowy Kleine Wolke Merida 60 × 100 cm jest odpowiedni także w przypadku ogrzewania podłogowego.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Merida 60 x 60 cm
175 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy dywanik do łazienki? Piękny dywanik, którydoskonale sprawdzi się w łazience, model Merida od marki Kleine Wolke. Jest wykonany w 100% z bawełny, dzięki czemu można go prać w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Miami 65 x 115 cm
180 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywanik łazienkowy z włosiem o długości 20 mm, posiada antypoślizgowe zabezpieczenie. Wykonany jest z bardzo przyjemnej i miękkiej, 100% bawełny. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik łazienkowy Kleine Wolke Miami, 65 × 115 cm jest odpowiedni także w przypadku ogrzewania podłogowego.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Splash 70 x 120 cm
246 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywanik łazienkowy z włosiem o długości 20 mm, posiada antypoślizgowe zabezpieczenie. Wykonany jest z bardzo przyjemnej i miękkiej, 100% bawełny. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik łazienkowy Kleine Wolke Splash, 70 × 120 cm jest odpowiedni także w przypadku ogrzewania podłogowego.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Vanessa, 55 x 55 cm
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywanik łazienkowy, który chroni stopy przed zimnymi płytkami, który charakteryzuje się stylowym designem, model Vanessa od marki Kleine Wolke. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Vanessa, 55 x 65 cm
94 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nie chodź boso po zimnych kafelkach w łazience. Dywanik łazienkowy Kleine Wolke z włosiem o długości 20 mm jest bardzo przyjemny i miękki, a od spodu ma antypoślizgową powierzchnię ochronną. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik Vanessa nadaje się również do ogrzewania podłogowego.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Vanessa, 60 x 100 cm
127 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nigdy więcej bosych stóp na zimnych kafelkach w łazience… Dywanik łazienkowy Kleine Wolke z włosiem o długości 20 mm jest bardzo przyjemny i miękki, a od spodu ma antypoślizgową powierzchnię ochronną. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik Vanessa nadaje się również do ogrzewania podłogowego.

Kleine Wolke dywanik łazienkowy Vanessa, 70 x 120 cm
175 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywanik łazienkowy z włosiem o długości 20 mm, posiada antypoślizgowe zabezpieczenie. Wykonany jest z bardzo przyjemnej i miękkiej, 100% bawełny. Umożliwia pranie w temperaturze 40 °C. Dywanik łazienkowy Kleine Wolke Vanessa, 70 × 120 cm jest odpowiedni także w przypadku ogrzewania podłogowego.