Komono Estelle KOM-W2812
355 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Estelle oglądać z warsztatu młodzieńczej marki Komono są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Ich śnieżnobiałe tarcza ma bardzo czyste wrażenie – po prostu ozdobić wąskie dłonie i indeksów. Sprawa jest pozłacana różowego złota, która dodaje całości delikatny wygląd.

Komono Estelle KOM-W2813
355 zł 222 zł

Estelle oglądać z warsztatu młodzieńczej marki Komono są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Ich śnieżnobiałe tarcza ma bardzo czyste wrażenie – po prostu ozdobić wąskie dłonie i indeksów. Sprawa jest galwanicznie z żółtego złota, który dodaje cały delikatny wygląd.

Komono Estelle Patent Taupe KOM-W2857
355 zł 248 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy Zegarek damski Komono w przyzwoitych kolorach, ale będą opierać się na wielu perspektyw. Brązowy pasek, a obudowa na wysoki połysk srebra oraz biały powierzchnia tworzy współczulny konstrukcję.

Komono Harlow Cloud KOM-W4105
643 zł 391 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Komono stylowy zegarek z paskiem skórzanym i dial White Pearl w identycznej konstrukcji. Pokrętło chroni tuleję stalową z różowym złocenia. Mają te same wykończenie powierzchni i wskaźnik indeksów. Typowa postać tagu rękopis dodaje obserwować zainteresowanie i oryginalność.

Komono Harlow Estate KOM-W4129
727 zł 444 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe zegarki Komono na pierwszy rzut oka odcień z różowym złotem, które wygląda po prostu świetnie. Na złotej minimalistycznej tarczy jest tylko prosta ręka. Zegarek doskonale uzupełni strój i wyróżni się na nadgarstku. Obudowa i uchwyt są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Komono Harlow KOM-W4110
660 zł 412 zł

Złote dodatki nigdy nie zawodzi. Oni mogą dodawać tylko do każdego stroju odrobiną luksusu. Zwłaszcza, gdy jest to coraz bardziej popularna wersja różowego złota. Nie zapomnij ich lub można dołączyć zegarek na rękę zaprojektowany przez Harlow młodzieńczy marki Komono.

Komono Kate KOM-W4254
355 zł

Kwadratowe zegarki Komono to tak stylowy element, że ledwo można uciec uwadze dużego obszaru. Proste wskazówki z indeksami są usuwane na minimalistycznej tarczy.

Komono Kate KOM-W4256
321 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kwadratowe zegarki Komono to tak stylowy element, że ledwo można uciec uwadze dużego obszaru. Proste wskazówki z indeksami są usuwane na minimalistycznej tarczy.

Komono Konrad KOM-W4203
744 zł 465 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Komono to stylowy element, który sprawia, że nie można przegapić uwagi szerokiej gamy produktów. Minimalistyczny styl zdobią tylko czarne dłonie, złota sekunda i logo marki.

Komono Konrad Retrogade KOM-W4200
829 zł 518 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Komono to stylowy element, który sprawia, że nie można przegapić uwagi szerokiej gamy produktów. Na tarczy minimalistycznej używany jest chronograf, który służy jako wskaźnik drugi, dzienny i tygodniowy.

Komono Lewis cygara COM W4055
626 zł 391 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Unisex Komono stylowy zegarek z brązowym skórzanym paskiem i wybierania w odcieniu matowej szarości. Na tarczy znajduje się logo marki i 3 ręce, jak również 60-sekundowy i skali 12-godzinny w charakterystycznym pomarańczowym kolorze. Obudowa ze stali z szarą przeciwieństwie dobrze.

Komono Lewis Estate KOM-W4075
727 zł 454 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy zegarek Komono na pierwszy rzut oka jest all-in-one, który wygląda świetnie. Na tarczy zegara znajduje się stylowa skala godzinowa i minutowa. Zegarek idealnie dopasuje się do Twojego stroju i będzie świetny na nadgarstki. Obudowa i ciąg są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Komono Lewis Estate KOM-W4076
727 zł 454 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy zegarek Komono na pierwszy rzut oka ma czarny, matowy wygląd, który wygląda dobrze. Na tarczy zegara znajduje się stylowa skala godzinowa i minutowa. Zegarek idealnie dopasuje się do Twojego stroju i będzie świetny na nadgarstki.

Komono Lewis Estate KOM-W4077
725 zł 454 zł

Stylowy zegarek Komono na pierwszy rzut oka z białą tarczą ze stylowym zegarem i miniaturową skalą. Minimalistyczny design dodaje do zegarka odpowiedni sok. Zegarek idealnie pasuje do Twojego stroju, a dzięki gładkim liniom na nadgarstkach będziesz doskonały.

Komono Lewis Estate KOM-W4078
727 zł 444 zł

Stylowe zegarki Komono na pierwszy rzut oka z solidnym czarnym matowym wykończeniem, które wygląda świetnie. Na ciemnoszarej tarczy są tylko proste ręce z indeksami. Zegarek doskonale uzupełni strój i wyróżni się na nadgarstku. Obudowa i uchwyt są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Komono Lewis Estate KOM-W4079
727 zł 444 zł

Stylowe Komono ogląda wszystko na pierwszy rzut oka Srebrny m proroctwo, które wygląda po prostu świetnie. Na srebrnej tarczy są tylko proste ręce z indeksami. Zegarek doskonale uzupełni strój i wyróżni się na nadgarstku. Obudowa i uchwyt są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Komono Lexi KOM-W2752
405 zł 222 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy zegarek Komono początkowo patrzy na złotą tarczę z eleganckimi wskaźnikami i prostymi rękami. Minimalistyczny design dodaje do zegarka odpowiedni sok. Zegarek idealnie pasuje do Twojego stroju, a dzięki gładkim liniom na Twoich nadgarstkach będziesz doskonale.

Komono Magnus II Pewter KOM-W1942
439 zł 337 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe męskie zegarki Komono w nowoczesnym wzornictwie. Jasne niebieskie pokrętło z kamienia wzór jest mocny i oryginalny. Skórzany pasek w kolorze ciemnobrązowym zapewnia wygodne dopasowanie. Srebrna tarcza konstrukcja obudowy i tworzy świeży wygląd.

Komono Mono KOM-W4303
270 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Komono jest idealny dla wszystkich kobiet, które lubią ozdabiać się stylowymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka kolorystyka zegarka niewątpliwie robi wrażenie – odcień Jasnopomarańczowy rozświetl każdy strój rekreacyjny.

Komono Mono KOM-W4304
270 zł

Zegarki Komono są idealne dla każdego, kto lubi ozdabiać stylowymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka całkowicie czarne wykończenie robi wrażenie na zegarku, dzięki czemu nadaje się do niemal każdego stroju rekreacyjnego. Tarcza jest łatwa do odczytania i jest ozdobiona rękami z prostymi indeksami.

Komono Mono KOM-W4306
270 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Komono jest idealny dla wszystkich kobiet, które lubią ozdabiać się stylowymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka kolorystyka zegarka niewątpliwie robi wrażenie – odcień pastelowe czerwone światło rozświetli każdy strój rekreacyjny.

Komono Mono KOM-W4307
270 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Komono jest idealny dla wszystkich kobiet, które lubią ozdabiać się stylowymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka kolorystyka zegarka niewątpliwie robi wrażenie – odcień granat doskonale komponuje się z każdym zestawem rekreacyjnym.

Komono Mono KOM-W4308
270 zł

Zegarki Komono są idealne dla każdego, kto lubi ozdabiać stylowymi akcesoriami. Na pierwszy rzut oka całkowicie biała konstrukcja sprawia, że zegarek nadaje się do niemal każdego stroju rekreacyjnego. Tarcza jest łatwa do odczytania i jest ozdobiona rękami z prostymi indeksami.

Komono Orson Cognac KOM-W4152
995 zł 624 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Komono zegarki są zawsze oryginalne i marka podpis jest niewątpliwy. To doskonale świadczy modeli w przedziale Orsona, które różnią się kształtem tarczy, która jest inspirowane przez naturę i jest wykonany w kształcie sedmihranu.

Komono Walther Cognac KOM-W4001
812 zł 581 zł

Marka Komono słynie z modnych uroków, które na pierwszy rzut oka oczarują wszystkich miłośników ponadczasowego wzornictwa. Ty i jej, i przypnij zegarek Komono z kolekcji Walther.

Komono Winston Double Subs KOM-W3053
456 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Komono są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena, który lubi stylowe akcesoria. Ich biała tarcza jest ozdobiona łatwymi do odczytania wskazówkami i indeksami, interesującym elementem są dwa kolorowe sub-tarcze, które służą jako sekunda i data.

Komono Winston Regal NATO KOM-W2272
355 zł 217 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czarny zegarek Komono ze stalową obudową doskonale wyróżnia się na męskim nadgarstku. Tarcza zegara w minimalistycznym stylu ozdobiona jest tylko rękami z indeksami i logo marki. Obserwuj nadgarstek z nylonowym paskiem NATO, który jest bardzo wytrzymały i idealnie pasuje na nadgarstek.

Komono Winston Regal NATO KOM-W2274
355 zł 217 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Komono pasują niemal do każdego stroju i doskonale prezentują się na męskim nadgarstku. Tarcza zegara w minimalistycznym stylu ozdobiona jest tylko rękami z indeksami i logo marki. Obserwuj nadgarstek z nylonowym paskiem NATO, który jest bardzo wytrzymały i idealnie pasuje na nadgarstek.

Komono Winston Subs BLACK KOM-W3000
439 zł 275 zł

Zegarki unisex marki Komono wykonane są w minimalistycznym i ponadczasowym designie. Wersja całkowicie czarna przeszkadza jedynie niebieskiemu second handowi, który znajduje się w osobnym podsektorze. Kontrastowe elementy są również białymi indeksami.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2275
439 zł 269 zł

Zegarki Komono są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich czysto biała tarcza zdobi czytelne dłonie i indeksy, ciekawą funkcją jest sub-dial, w którym druga ręka orbituje niezależnie.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2276
439 zł 269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Komono są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich czarna tarcza zdobi czytelne dłonie i indeksy, ciekawym elementem jest sub-dial, w którym druga ręka orbituje niezależnie.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2277
439 zł 269 zł

Zegarki Komono są idealne dla każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich biała tarcza zdobi czytelne dłonie i indeksy, ciekawym elementem jest sub-tarcza, w której druga ręka orbituje niezależnie.