Koopman zegar ścienny, 60 cm, ramki na zdjęcia
132 zł 129 zł

Czy chcesz otaczać się bliskimi i przypominać sobie o wspólnych chwilach radości? Okrągły zegar Marex Trade o średnicy 60 cm jest wyposażony w 12 ramek do zdjęć. Każde zdjęcie to inna godzina. Zegar ten stanie się doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza.

Koopman zegar ścienny, 30 cm, bez liczb
53 zł 48 zł

Która godzina? Szybką odpowiedź zapewni stylowy dodatek do wnętrza w formie minimalistycznego zegara marki Marex Trade w różowo-złotym wykończeniu. Tarcza ma średnicę 30,5 cm, a dzięki idealnemu wymiarowi i kontrastującym kolorom, wskazówki są również widoczne z większej odległości. W którym pokoju go powiesisz?

Koopman stolik MDF 35 cm, biały z miejscem do przechowywania
221 zł
+ darmowa dostawa

W żadnym domu nie może zabraknąć nowoczesnego stolika o średnicy 35 cm z 3 drewnianymi nogami. Posiada wyższy brzeg o wysokości 5 cm, który zapobiega spadaniu przedmiotów ze stołu. Atutem produktu jest również praktyczny schowek o głębokości 20 cm.

Koopman zestaw 3 tac z uchwytami z drewna mango
166 zł 55,33 Zł/szt

Zestaw 3 praktycznych tacek z dwoma uchwytami, wykonanymi z drewna mango. Taca jest świetnym pomocnikiem do serwowania. Stanie się również pięknym dodatkiem do każdego gospodarstwa domowego. Tace to produkt proponowany przez markę Marex Trade. W zestawie 3 tace o różnych wielkościach.

Koopman zegar ścienny 28 cm, kwiaty 4
35 zł

Usiądź i westchnij! Patrząc na piękny zegar ścienny Marex Trade o średnicy 28 cm, szybko przeniesiesz się do minionych lat. Styl retro z łatwością tworzy przyjemną i ciepłą atmosferę prawdziwego domu. Zegar również sprawdzi się jako kreatywny i praktyczny podarunek.

Koopman zegar ścienny, 30 cm, takie same liczby
53 zł 45 zł

Bądź na bieżąco z czasem, cokolwiek robisz. Dzięki designerskiemu zegarowi ściennemu marki Marex Trade o średnicy 30,5 cm, zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, czy już nadszedł czas na lunch z rodziną. Zegar jest uniwersalny i będzie stanowił stylowy dodatek do salonów, jadalni, kuchni lub sypialni.