L'Atelier du Sac portfel Francine 9165 z pashmina
199 zł

Elegancki portfel Francine od marki L'Atelier du Sac w monochromatycznym stylu może być właściwym dodatkiem dla Ciebie. Możesz go dopasować do torebki i szalika. Szalik Casablanca jest częścią kompletu.

L'Atelier du Sac torebka Amalia 9248 z pashmina
559 zł

Damska, monochromatyczna torebka Amalia od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię, została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Audrey 9251 z pashmina
559 zł

Damska, elegancka torebka Audrey od marki L'Atelier du Sac została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Isabel 9123 z pashmina
469 zł

Stylowa torebka Isabel z prostym wzorem w kropki na przedniej klapie – to propozycja marki Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami, które nadają jej stylu. Możesz dopełnić stylizację szalem Nice Illusion, który stanowi dodatek do zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Isabel 9171 z pashmina
429 zł

Praktyczna torebka Isabel od marki L'Atelier du Sac o przestronnej konstrukcji i minimalistycznym designie. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Edith 9223S z pashmina
509 zł

Jednokolorowa torebka Edith od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię. Torebkę zdobi ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Isabel 9170 z pashmina
429 zł

Jednokolorowa torebka Isabel od marki L'Atelier du Sac o praktycznym kształcie i minimalistycznym designie. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Leila 9266 z pashmina
509 zł

Damska, wzorzysta torebka Leila od marki L'Atelier du Sac została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Cannes 9226S z pashmina
429 zł

Błyszczący plecak damski Cannes od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na zamek. Plecak zdobi ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Marlene 9067 z pashmina
389 zł

Wzorzysta torebka z kwiatami Marlene marki L'Atelier du Sac. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka pasuje do świetnego szalika Dark Rose, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac torebka Valerie 9137 z pashmina
459 zł

Elegancka torebka Valerie od marki Atelier du Sac. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka ozdobiona jest wszytą, płaską kieszenią o charakterystycznym wzorze. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szal Beauty Beast, który doskonale uzupełni Twój outfit.

L'Atelier du Sac plecak damski Cannes 9107 z pashmina
389 zł

Designerski plecak damski Cannes od marki L'Atelier du Sac z kieszenią zapinaną na zamek. Plecak zdobi oryginalna zawieszka oraz kontrastowe napisy. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Audrey 9106 z pashmina
429 zł

Torebka Audrey od marki Atelier du Sac przypadnie Ci do gustu dzięki idealnej wielkości i interesującemu wzorowi. Torebka ozdobiona jest designerskimi napisami z biało-różowymi elementami. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szalik w podobnym stylu.

L'Atelier du Sac torebka damska Audrey 9141 z pashmina
469 zł

Stylowa torebka Audrey z wyrazistym wzorem od marki L'Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest subtelnymi frędzlami, które dodają jej charakteru. Model ten jest pojemny, a niezwykły design z pewnością się wyróżnia. Możesz połączyć z szalikiem Beauty Beast w podobnym stylu, który jest dołączony do torebki.

L'Atelier du Sac torebka damska Yvette 9072 z pashmina
429 zł

Subtelna, uniwersalna torebka Yvette od marki L'Atelier du Sac umożliwia noszenie jej przez ramię dzięki regulowanemu paskowi. Do torebki świetnie pasuje szalik Dark Rose, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac Plecak Camille 9073 z pashmina
389 zł

Atrakcyjny plecak Camille od marki L'Atelier du Sac doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Praktyczna kieszeń na przodzie plecaka. Plecak będzie świetnie pasował do szalika Dark Rose, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak damski Yasmine 9188 z pashmina
389 zł

Jednokolorowy, damski plecak Yasmine od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na dwie klamry. Plecak ozdabia ładna przywieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Agatha 9233 z pashmina
699 zł

Damska, stylowa torebka Agatha od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Georgette 9150 z pashmina
429 zł

Praktyczna sportowo-elegancka torebka Georgette od marki L'Atelier du Saczamknięciem. Nie można się oprzeć tej torebce, która wygląda jak plecak. Możesz używać go nie tylko w mieście podczas spotkań z przyjaciółmi, ale także jako torby na mniejsze zakupy. Z przodu jest przyzwoite logo marki i dwa ozdobne frędzle. Torebka idealnie pasuje do szalika Casablanca, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac torebka Agatha 9234 z pashmina
699 zł

Damska, stylowa torebka Agatha od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Annabelle 9203 z pashmina
559 zł

Torebka Annabelle od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na zamek. Torebkę ozdabia ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Nantes 9087 z pashmina
389 zł

Stylowa torebka Nantes z delikatnym kwiatowym wzorem od marki Atelier du Sac, zapewnia wygodę noszenia dzięki regulowanemu paskowi. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami i zawieszką, które nadają jej charakteru. Możesz dopełnić stylizację szalikiem My lovely, w stylu podobnym do torebki.

L'Atelier du Sac torebka Paris 9126 z pashmina
459 zł

Elegancka dwustronna torebka Paris od marki L'Atelier du Sac. Z jednej strony jest czarna, a z drugiej groszki. Torebka pasuje do świetnego szalika Nice Illusion w podobnym stylu, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak damski Aurore 9254 z pashmina
509 zł

Designerski plecak damski Aurore od marki L'Atelier du Sac z praktyczną klapą. Plecak zdobi oryginalna zawieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka damska Audrey 9018 z pashmina
429 zł

Torebka damska do noszenia w ręku Audrey od marki L'Atelier du Sac stylowo uzupełni każdy Twój strój. Torebkę ze sztucznej skóry można połączyć z szalikiem Cuddly Dots wykonanym z wiskozy, który znajduje się w opakowaniu.

L'Atelier du Sac torebka damska Paris 9138
459 zł

Elegancka torebka Paris od marki L'Atelier du Sac, którą można nosić z obu stron. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka ozdobiona jest dwoma frędzlami, które dodają jej stylu. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szalik Beauty Beast w podobnym stylu.

L'Atelier du Sac torebka Holi 9205
509 zł

Torebka Holi od marki L'Atelier du Sac z klapą. Torebkę ozdabia ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Paris 9089
389 zł

Elegancka torebka Paris z delikatnym, kwiatowym wzorem od marki Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami, które nadają jej charakteru. Możesz dopełnić stylizację szalikiem My lovely, który stanowi element zestawu.

L'Atelier du Sac plecak Cannes 9092
389 zł

Atrakcyjny plecak Cannes od marki Atelier du Sac nadaje się nie tylko do miasta i spotkań z przyjaciółmi. Dużą zaletą jest przednia kieszeń zapinana na zamek, idealna do przechowywania drobiazgów. W plecaku zmieści się wspaniały szalik My Lovely, który znajduje się w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak damski Helen 9237 z pashmina
609 zł

Designerski plecak damski Helen od marki L'Atelier du Sac z praktyczną klapą. Plecak zdobi oryginalna zawieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Adeline 9096 z pashmina
259 zł

Torebka typu crossbody Adeline z delikatnym kwiatowym wzorem od marki Atelier du Sac, zapewnia wygodę noszenia dzięki regulowanemu paskowi. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami i zawieszką, które nadają jej stylu. Możesz dopełnić stylizację szalikiem My lovely, który stanowi element zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Michelle 9109 z pashmina
259 zł

Pomysłowa torebka Michelle z designerskimi napisami od marki Atelier du Sac, która świetnie dopasuje się do ciała dzięki regulowanemu paskowi. Wzór w napisy z biało-różowymi elementami. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami i zawieszką, które nadają jej stylu. Możesz dopełnić stylizację szalikiem You Are, który stanowi dodatek do zestawu.

L'Atelier du Sac plecak Brooke 9127 z pashmina
429 zł

Praktyczny sportowo-elegancki plecak Brooke od marki Atelier du Sac z efektownym zamknięciem. Z plecaka możesz korzystać nie tylko w mieście, podczas spotkań z przyjaciółmi, ale także jest świetnym wyborem na mniejsze zakupy. Z przodu znajduje się logo marki i ozdobne frędzle na zawieszce. W plecaku zmieści się wspaniały szalik Nice Illusion, który znajduje się w zestawie.