L'Atelier du Sac nerka damska Ginnie 9242
359 zł 179 zł

Stylowa nerka damska Ginnie od marki L'Atelier du Sac z wyrazistym wzorem. Nerka ma kieszeń zapinaną na zamek i charakterystyczne logo marki.

L'Atelier du Sac plecak Brooke 9127 z pashmina
429 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczny sportowo-elegancki plecak Brooke od marki Atelier du Sac z efektownym zamknięciem. Z plecaka możesz korzystać nie tylko w mieście, podczas spotkań z przyjaciółmi, ale także jest świetnym wyborem na mniejsze zakupy. Z przodu znajduje się logo marki i ozdobne frędzle na zawieszce. W plecaku zmieści się wspaniały szalik Nice Illusion, który znajduje się w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak Brooke 915 z pashmina
389 zł
+ darmowa dostawa

Stylowy plecak Brooke w jednokolorowym designie od marki L'Atelier du Sac. Plecak zdobią ciekawe frędzle, które nadają mu ciekawego charakteru. Z plecakiem można łączyć szal Casablanca, który jest częścią zestawu

L'Atelier du Sac Plecak Camille 9073 z pashmina
389 zł 209 zł

Atrakcyjny plecak Camille od marki L'Atelier du Sac doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Praktyczna kieszeń na przodzie plecaka. Plecak będzie świetnie pasował do szalika Dark Rose, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak Cannes 9092
389 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Atrakcyjny plecak Cannes od marki Atelier du Sac nadaje się nie tylko do miasta i spotkań z przyjaciółmi. Dużą zaletą jest przednia kieszeń zapinana na zamek, idealna do przechowywania drobiazgów. W plecaku zmieści się wspaniały szalik My Lovely, który znajduje się w zestawie.

L'Atelier du Sac plecak damski Aurore 9254 z pashmina
509 zł
+ darmowa dostawa

Designerski plecak damski Aurore od marki L'Atelier du Sac z praktyczną klapą. Plecak zdobi oryginalna zawieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Camille 9206 z pashmina
509 zł
+ darmowa dostawa

Plecak damski Camille od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na zamek. Plecak zdobi ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Cannes 9107 z pashmina
389 zł

Designerski plecak damski Cannes od marki L'Atelier du Sac z kieszenią zapinaną na zamek. Plecak zdobi oryginalna zawieszka oraz kontrastowe napisy. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Cannes 9226S z pashmina
429 zł 229 zł

Błyszczący plecak damski Cannes od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na zamek. Plecak zdobi ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do plecaka świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Helen 9237 z pashmina
609 zł
+ darmowa dostawa

Designerski plecak damski Helen od marki L'Atelier du Sac z praktyczną klapą. Plecak zdobi oryginalna zawieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Mabel z pashmina
389 zł 209 zł

Stylowy, damski plecak Mabel od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na klamrę i możliwością ściągnięcia sznurkiem. Plecak ozdabia ładna przywieszka. Do plecaka świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac plecak damski Yasmine 9188 z pashmina
389 zł 209 zł

Jednokolorowy, damski plecak Yasmine od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na dwie klamry. Plecak ozdabia ładna przywieszka i widoczne logo marki. Do plecaka świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac portfel Francine 9165 z pashmina
199 zł 109 zł

Elegancki portfel Francine od marki L'Atelier du Sac w monochromatycznym stylu może być właściwym dodatkiem dla Ciebie. Możesz go dopasować do torebki i szalika. Szalik Casablanca jest częścią kompletu.

L'Atelier du Sac torebka Adeline 9096 z pashmina
259 zł 139 zł

Torebka typu crossbody Adeline z delikatnym kwiatowym wzorem od marki Atelier du Sac, zapewnia wygodę noszenia dzięki regulowanemu paskowi. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami i zawieszką, które nadają jej stylu. Możesz dopełnić stylizację szalikiem My lovely, który stanowi element zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Agatha 9233 z pashmina
699 zł 359 zł

Damska, stylowa torebka Agatha od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Agatha 9234 z pashmina
699 zł 359 zł

Damska, stylowa torebka Agatha od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Amalia 9248 z pashmina
559 zł 289 zł

Damska, monochromatyczna torebka Amalia od marki L'Atelier du Sac do noszenia przez ramię, została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Annabelle 9203 z pashmina
559 zł 289 zł

Torebka Annabelle od marki L'Atelier du Sac z zapięciem na zamek. Torebkę ozdabia ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Audrey 9106 z pashmina
429 zł 229 zł

Torebka Audrey od marki Atelier du Sac przypadnie Ci do gustu dzięki idealnej wielkości i interesującemu wzorowi. Torebka ozdobiona jest designerskimi napisami z biało-różowymi elementami. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szalik w podobnym stylu.

L'Atelier du Sac torebka Audrey 9251 z pashmina
559 zł 289 zł

Damska, elegancka torebka Audrey od marki L'Atelier du Sac została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka damska Audrey 9018 z pashmina
429 zł 229 zł

Torebka damska do noszenia w ręku Audrey od marki L'Atelier du Sac stylowo uzupełni każdy Twój strój. Torebkę ze sztucznej skóry można połączyć z szalikiem Cuddly Dots wykonanym z wiskozy, który znajduje się w opakowaniu.

L'Atelier du Sac torebka damska Audrey 9141 z pashmina
469 zł 239 zł

Stylowa torebka Audrey z wyrazistym wzorem od marki L'Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest subtelnymi frędzlami, które dodają jej charakteru. Model ten jest pojemny, a niezwykły design z pewnością się wyróżnia. Możesz połączyć z szalikiem Beauty Beast w podobnym stylu, który jest dołączony do torebki.

L'Atelier du Sac torebka damska Paris 9138
459 zł 229 zł

Elegancka torebka Paris od marki L'Atelier du Sac, którą można nosić z obu stron. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka ozdobiona jest dwoma frędzlami, które dodają jej stylu. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szalik Beauty Beast w podobnym stylu.

L'Atelier du Sac torebka damska przez ramię Marlene 9029 z pashmina
389 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torebka do noszenia przez ramię Marlene od marki L'Atelier du Sac wraz z szalikiem Vintage Thrill to praktczny i stylowy dodatek do każdego stroju. Torebkę ze sztucznej skóry zdobią frędzle i metalowa zawieszka.

L'Atelier du Sac torebka damska Yvette 9072 z pashmina
429 zł 209 zł

Subtelna, uniwersalna torebka Yvette od marki L'Atelier du Sac umożliwia noszenie jej przez ramię dzięki regulowanemu paskowi. Do torebki świetnie pasuje szalik Dark Rose, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Georgette 9150 z pashmina
429 zł 229 zł

Praktyczna sportowo-elegancka torebka Georgette od marki L'Atelier du Saczamknięciem. Nie można się oprzeć tej torebce, która wygląda jak plecak. Możesz używać go nie tylko w mieście podczas spotkań z przyjaciółmi, ale także jako torby na mniejsze zakupy. Z przodu jest przyzwoite logo marki i dwa ozdobne frędzle. Torebka idealnie pasuje do szalika Casablanca, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac torebka Holi 9205
509 zł
+ darmowa dostawa

Torebka Holi od marki L'Atelier du Sac z klapą. Torebkę ozdabia ładna przywieszka oraz ozdobne ćwieki. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Isabel 9123 z pashmina
469 zł 239 zł

Stylowa torebka Isabel z prostym wzorem w kropki na przedniej klapie – to propozycja marki Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami, które nadają jej stylu. Możesz dopełnić stylizację szalem Nice Illusion, który stanowi dodatek do zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Isabel 9171 z pashmina
429 zł 229 zł

Praktyczna torebka Isabel od marki L'Atelier du Sac o przestronnej konstrukcji i minimalistycznym designie. Torebkę ozdabia ładna przywieszka. Do torebki świetnie pasuje wzorzysty szal, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Leila 9266 z pashmina
509 zł 259 zł

Damska, wzorzysta torebka Leila od marki L'Atelier du Sac została wykonana ze skóry syntetycznej. Torebkę zdobi efektowna zawieszka. Do torebki świetnie pasuje szalik, który jest częścią zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Marlene 9067 z pashmina
389 zł
+ darmowa dostawa

Wzorzysta torebka z kwiatami Marlene marki L'Atelier du Sac. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka pasuje do świetnego szalika Dark Rose, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac torebka Paris 9089
389 zł
+ darmowa dostawa

Elegancka torebka Paris z delikatnym, kwiatowym wzorem od marki Atelier du Sac. Torebka ozdobiona jest trwałymi frędzlami, które nadają jej charakteru. Możesz dopełnić stylizację szalikiem My lovely, który stanowi element zestawu.

L'Atelier du Sac torebka Paris 9126 z pashmina
459 zł 229 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka dwustronna torebka Paris od marki L'Atelier du Sac. Z jednej strony jest czarna, a z drugiej groszki. Torebka pasuje do świetnego szalika Nice Illusion w podobnym stylu, który jest w zestawie.

L'Atelier du Sac torebka Valerie 9137 z pashmina
459 zł 239 zł

Elegancka torebka Valerie od marki Atelier du Sac. Pokochasz jej idealny rozmiar i ciekawy wzór. Torebka ozdobiona jest wszytą, płaską kieszenią o charakterystycznym wzorze. Do torebki dołączono idealnie dopasowany szal Beauty Beast, który doskonale uzupełni Twój outfit.