Lene Bjerre Bawełniany obrus AVIA szary 140 x 320 cm
900 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bawełniany obrus z kolekcji AVIA w kolorze szarym ma wyjątkowy wzór żakardowy. Będzie świetnie na uroczystą kolację lub posiedzenie z przyjaciółmi. Wymiary 140 × 280 cm.

Lene Bjerre Biała ramka do zdjęć ARIELLA
167 zł

W tej delikatnie eleganckiej i pięknej ramie wszystkie Twoje zdjęcia będą się wyróżniać, idealne dla miłośników klasycznego i kobiecego stylu. Wymiary ramy 13 × 13 cm, rozmiar zdjęcia 10 × 10 cm.

Lene Bjerre Biała ramka do zdjęć ARIELLA
200 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

W tej delikatnie eleganckiej i pięknej ramie wszystkie Twoje zdjęcia będą się wyróżniać, idealne dla miłośników klasycznego i kobiecego stylu. Wymiary ramy 13 × 18 cm, rozmiar zdjęcia 10 × 15 cm.

Lene Bjerre Biała ramka na zdjęcia AUSTIN
250 zł

W tej delikatnie eleganckiej i pięknej ramie wszystkie Twoje zdjęcia będą się wyróżniać, idealne dla miłośników klasycznego i kobiecego stylu. Wymiary ramy 15 × 20 cm, rozmiar zdjęcia 10 × 15 cm.

Lene Bjerre Bieżnik ALISHA 140 x 50 cm
367 zł

Czy zdecydowałeś się zorganizować uroczystą kolację? Ustaw styl i stwórz przyjemną atmosferę przy stole dzięki prostemu płóciennemu bieżnikowi, który jest wykonany w 50% z bawełny i w 50% z lnu.

Lene Bjerre Bieżnik ALMALIA 160 x 50 cm
409 zł

Czy zdecydowałeś się zorganizować uroczystą kolację? Haftowany bieżnik z unikalnym haftem i falistymi końcami jest właściwym dodatkiem do Twojego stołu.

Lene Bjerre Boże Narodzenie róża ciemnofioletowa
64 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy lubisz róże, ale czy masz już dość czasu? Zatem świąteczna dekoracja w kształcie róży jest idealna dla Ciebie. Jest nierozróżnialny od prawdziwego i nigdy nie zakwitnie. Wysokość 34 cm.

Lene Bjerre Cactus FLORA
517 zł

Ozdobny kaktus z kulką korzeniową wygląda naprawdę żywy. Nie bój się go dotknąć, nie dźgniesz się. Wybierz doniczkę z kolekcji Lene Bjerre i nikt nie będzie wiedział, że kaktus nie jest prawdziwy. 19 × 44 cm.

Lene Bjerre Colocasia sztuczna roślina w piłce
384 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Colocasia to zielona roślina o dużych liściach w ciemnozielonym kolorze. Wysokość tej sztucznej rośliny wynosi 42 cm, łącznie z kulą glebową.

Lene Bjerre Dekoracyjna jemioła zielona FLORA
64 zł

Rośliny z kolekcji FLORA są nie do odróżnienia od prawdziwych. Piękny i realistyczny wygląd również Cię przekona. Ułóż je w wazonie lub wieńcach. Nie musisz się nimi specjalnie opiekować. Wysokość 47 cm.

Lene Bjerre Dekoracyjna soczysta FLORA
64 zł

Ozdobnym sukulentem, który wygląda jak prawdziwy, przytulasz zakątek, w którym nie przetrwałyby żadne kwiaty. Nawet ciemne zakątki domu mogą zmienić kolor na zielony. Rozmiar 12 × 14 cm.

Lene Bjerre Dekoracyjny biały AMARYLIS, wysokość 60 cm
267 zł

Uzupełnij swój dom ciekawymi szczegółami. Dekoracyjną amaryllę najlepiej usunąć w pakiecie z doniczkami z kolekcji Lene Bjerre. Możesz umieścić go w przedpokoju lub salonie. Wprowadzi powiew natury do twojego wnętrza.

Lene Bjerre Dekoracyjny soczysty z kulką mały 11 x 16 cm
150 zł

Dzięki dekoracyjnemu sukulentowi, który wygląda jak prawdziwy, możesz przytulić nawet te zakamarki, w których nie przetrwałyby żadne kwiaty. Nawet ciemne zakątki domu mogą zmienić kolor na zielony. Wymiary to: szerokość: 11 cm, długość: 16 cm, wysokość: 1

Lene Bjerre Dozownik mydła w płynie PORTIA ze srebrnym wykończeniem
350 zł

Dozownik mydła i inne akcesoria łazienkowe z kolekcji PORTIA wyglądają elegancko, luksusowo i krucho. Biała ceramika z delikatnym wzorem i srebrnym wykończeniem podniesie Twoją łazienkę o kategorię wyższą. Rozmiar dozownika wynosi 9 × 7 × 16 cm. </d