Lifesystems apteczka Adventurer First Aid Kit
132 zł 115 zł

Lifesystems Adventurer First Aid Kit to dobrze wyposażona apteczka turystyczna, która składa się z aż 29 elementów. Wszystkie akcesoria są pogrupowane i łatwo dostępne, dzięki systemowi QuickFind. Apteczka zajmuje mało miejsca, bez problemu zmieści się w plecaku.

Lifesystems Camping First Aid Kit
127 zł

Lifesystem Camping First Aid Kit to apteczka pierwszej pomocy, która znakomicie sprawdzi się na campingu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że nie stanowi ona zbędnego balastu i jest niezykle funkcjonalna.

Lifesystems krople do uzdatniania wody Chlorine Dioxide Liquid (2 x 30ml)
56 zł 39 zł

Krople do uzdatniania wody Lifesystems Chlorine Dioxide Liquid (2 × 30ml) działają szybko i efektywnie. Zabijają szkodliwe mikroorganizmy tj. bakterie, wirusy i cysty (w tym Giardia i Cryptosporidium). Jeden zestaw 2×30ml wystarczy do oczyszczenia aż 60l wody. Produkt jest bezpieczny w użyciu i nie zmienia walorów smakowych.

Lifesystems apteczka Explorer First Aid Kit
167 zł 122 zł

Apteczka pierwszej pomocy jest niezbędnym wyposażeniem każdego turysty i podróżnika. Apteczka Lifesystems Explorer First Aid Kit składa się z aż 36 elementów. W wyposażeniu znajdują się m.in bandaże, opatrunki, leki, a także przydatne akcesoria tj. nożyczki, pęseta, termometr. Zawartość jest łatwo dostępna, dzięki systemowi QuickFind.

Lifesystems Kapelusz z moskitierą Head Net Hat
65 zł 60 zł

Lifesystem Head Net Hat to praktyczny kapelusz z moskirierą, który znakomicie ochroni przed natarczywymi owadami. Czarna siatka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniając odpowiednio długą żywotność.

Lifesystems Apteczka Light & Dry Micro First Aid Kit
65 zł 64 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lifesystem Light & Dry Micro First to wodoodporna apteczka, która doskonale sprawdzi się podczas udzielania pierwszej pomocy. Model jest niezwykle poręczny, dlatego świetnie nadaje się na co dzień.

Lifesystems Mountain First Aid Kit
247 zł 168 zł

Lifesystem Mountain First Aid Kit to funkcjonalna apteczka dedykowana dla miłośników wędrówek i turystyki. Zawiera ona niezbędne 52 elementy, które są istotne przy urazach na szlaku.

Lifesystems kieszonkowa apteczka Pocket First Aid Kit
79 zł 61 zł

Lifesystems Pocket First Aid Kit to kieszonkowa apteczka wyposażona w podstawowe akcesoria do opatrywania ran. Dzięki specjalnej szlufce, apteczkę można w łatwy i szybki sposób przymocować do plecaka. Zestaw zawiera 17 elementów.

Profesjonalne apteczki, latarki, moskitiery oraz preparaty na owady.

Profesjonalne apteczki, latarki, moskitiery oraz preparaty na owady.