Liker piłka dla psa L, 9 cm
29 zł

Piłka dla psów ras dużych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z miękkiego materiału, który nie podrażnia zębów ani dziąseł i unosi się na powierzchni wody. Piłka dla psa Liker ma wyrazisty kolor, dzięki której widać ją nawet w gorszych warunkach.

Liker piłka dla psa LUMI L, 9 cm ze świecącą, odblaskową liną
63 zł

Piłka dla psów ras dużych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek, który może świecić do 1 godziny po zapaleniu. Liker piłka dla psów LUMI z świecącą linką unosi się na powierzchni wody.

Liker piłka dla psa LUMI M, 7 cm ze świecącą, odblaskową liną
63 zł

Piłka dla psów ras średnich ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek, który może świecić do 1 godziny po zapaleniu. Liker piłka dla psów LUMI z świecącą linką unosi się na powierzchni wody.

Liker piłka dla psa LUMI S, 5 cm ze świecącą, odblaskową liną
36 zł

Piłka dla psów ras małych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek, który może świecić do 1 godziny po zapaleniu. Liker piłka dla psów LUMI z świecącą linką unosi się na powierzchni wody.

Liker piłka dla psów CORD L, 9 cm z liną
41 zł 32 zł

Piłka dla psów ras dużych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek do lepszego rzucania. Liker piłka dla psów CORD z linką unosi się na powierzchni wody.

Liker piłka dla psa M, 7 cm
20 zł

Piłka dla psów ras średnich ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z miękkiego materiału, który nie podrażnia zębów ani dziąseł i unosi się na powierzchni wody. Piłka dla psa Liker ma wyrazisty kolor, dzięki której widać ją nawet w gorszych warunkach.

Liker piłka dla psa S, 5 cm
15 zł

Piłka dla psów ras małych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z miękkiego materiału, który nie podrażnia zębów ani dziąseł i unosi się na powierzchni wody. Piłka dla psa Liker ma wyrazisty kolor, dzięki której widać ją nawet w gorszych warunkach.

Liker piłka dla psów CORD M, 7 cm z liną
30 zł 25 zł

Piłka dla psów ras średnich ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek do lepszego rzucania. Liker piłka dla psów CORD z linką unosi się na powierzchni wody.

Liker piłka dla psów CORD S, 5 cm z liną
26 zł 21 zł

Piłka dla psów ras małych ma kształt, który zapewnia dobre właściwości w locie. Wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miękki i nie podrażnia zębów ani dziąseł. W zestawie znajduje się sznurek do lepszego rzucania. Liker piłka dla psów CORD z linką unosi się na powierzchni wody.