12 produktów
-12%
Wymienna pokrywka do smyczy, niebieska
5x

Lishinu Wymienna pokrywka do smyczy

8 zł
7 zł

Pokrywka Lishinu to element wymienny innowacyjnej smyczy. Montowana na nadgarstku pozwala na aktywność podczas spaceru z psem, na przykład jogging.

Dostarcza MALL
smycz 3, Neon Green XS (2-4 kg)
3x

Lishinu smycz 3, Neon Green

147 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Neon Green zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
smycz 3, Neon Pink S (5-7 kg)
2x

Lishinu smycz 3, Neon Pink

147 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Neon Pink zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
smycz 3in1 Black S (5-7 kg)
1x

Lishinu smycz 3in1 Black

179 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3in1 Black zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
smycz Bungee Blue M (8-12 kg)
1x

Lishinu smycz Bungee 3 Blue

179 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu Bungee Blue zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
Lishinu Przedłużenie smyczy
3x

Lishinu Przedłużenie smyczy

44 zł
43 zł

Przedłużenie smyczy Lishinu to uniwersalny dodatek, ułatwiający codzienne spacery. Doda smyczy długości, ale i zastąpi ją, kiedy pies musi być trzymany krótko – na przykład wśród ludzi.

Dostarcza MALL
Lishinu Rozdwójka do smyczy
3x

Lishinu Rozdwójka do smyczy

52 zł
51 zł

Rozdwójka Lishinu pozwoli na wyprowadzanie dwóch psów jednocześnie. Mały gadżet dopinany do smyczy wyposażony jest w dwa niezależne końce, przypinane do obroży.

Dostarcza MALL
Lishinu smycz 2 Green (2 - 6 kg)
1x

Lishinu smycz 2 (2 - 6 kg)

203 zł

Samozwijająca się smycz dla psów o wadze 2 – 6 kg ma system hands-free, który pozwala mieć wolne ręce. Z łatwością uruchamia hamulec, który blokuje linkę, by pies nie odbiegał za daleko, na przykład na drodze. Lishinu 2 (2 – 6 kg) jest smyczą przyszłości.

Dostarcza MALL
Lishinu smycz Bungee Black M (8-12 kg)
4x

Lishinu smycz 3 2506782

179 zł

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu Bungee Black zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL
Lishinu smycz 3, Black S (5-7 kg)
4x

Lishinu smycz 3, Black

147 zł

Samozwijająca się smycz to model hands-free, który pozwala mieć wolne ręce podczas spacerów z psem. Z łatwością aktywuje ”hamulec”, który blokuje linę. Pies nie ucieknie na ulicę. Lishinu 3, Black zawiera neoprenową opaskę na ramię i wymienną osłonę.

Dostarcza MALL