Little Angel rękawice do wózka Mazlík
75 zł

Funkcjonalne rękawice do wózka marki Little Angel doskonale nadają się także dla ojców. Zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z ciepłym wypełnieniem, który gwarantuje pełen komfort użytkowania. Dużym atutem je znakomita wytrzymałość i nowoczesny design.

Little Angel śpiwór dziecięcy Outlast
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiwór dziecięcy z materiału termoregulującego Outlast®, który został opatentowany przez NASA. Model ten jest przyjemny w dotyku, gwarantując pełen komfort maluszka. Model doskonale nadaje się do wózka. Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się śpiwora. Produkt odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia.

Little Angel śpiwór Exclusive Mazlík Outlast
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny śpiwór dziecięcy marki Little Angel doskonale nadaje się do wózka lub fotelika samochodowego. Model jest wykonany z termoregulacyjnego materiału Outlast, opracowanego przez NASA, który znakomicie dostosowuje się do temperatury ciała dziecka i zapewnia mu pełen komfort cieplny.

Little Angel rękawice do wózka
199 zł

Funkcjonalne rękawice do wózka marki Little Angel doskonale nadają się na zimowe dni. Zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z ciepłym wypełnieniem, który gwarantuje pełen komfort użytkowania. Dużym atutem je znakomita wytrzymałość i nowoczesny design.