Liu.Jo Aurelia TLJ1129
563 zł 373 zł

Nowość

Oryginalny damski zegarek Liu. Jo zachwyca swoim designem i modnym wykończeniem. Na pierwszy rzut oka będziesz przyciągany stylowa tarcza, która jest łatwa do odczytania. Obudowa i uchwyt są wykonane ze stali nierdzewnej.

Liu.Jo Bionic BLACK TLJ960
737 zł 243 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męska moda zegarek marki Liu. Jo, które są wykonane w stylu klasycznym z nietypowo umieszczonym korony. Model posiada stalową obudowę i czarny skórzany pasek i nadaje się do niemal każdej okazji. .

Liu.Jo Bionic ROSE GOLD TLJ962
781 zł 252 zł

Męska moda zegarek marki Liu. Jo, które są wykonane w stylu klasycznym z nietypowo umieszczonym korony. Model posiada stal, złoto różowe i sprawę w tym także ręce i indeksów, brązowy skórzany pasek i nadaje się do niemal każdej okazji. .

Liu.Jo Bionic SILVER SS TLJ964
781 zł 542 zł

Męska moda zegarek marki Liu. Jo konstrukcja w całości ze stali, które są wykonane w stylu klasycznym z nietypowo umieszczonym korony. Pokrętło dodaje ładny wygląd rąk brązu i indeksów.

Liu.Jo Biphasic TLJ1466
518 zł 384 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Włoska moda jest znana na całym świecie ze swojej ponadczasowej elegancji, stylu i designu, które nie będą się męczyć. Chłoń urok włoskiego wyrafinowanego smaku i przypnij do nadgarstka zegarek Liu. Jo z kolekcji Biphasic.

Liu.Jo Biphasic TLJ1467
518 zł 384 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Włoska moda jest znana na całym świecie ze swojej ponadczasowej elegancji, stylu i designu, które nie będą się męczyć. Liu. Jo urok włoskiego wyrafinowanego smaku i Liu. Jo zegarek Liu. Jo z kolekcji Biphasic.

Liu.Jo Biphasic TLJ1470
607 zł 444 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Włoska moda jest znana na całym świecie ze swojej ponadczasowej elegancji, stylu i designu, które nie będą się męczyć. Liu. Jo urok włoskiego wyrafinowanego smaku i Liu. Jo zegarek Liu. Jo z kolekcji Biphasic.

Liu.Jo Biphasic TLJ1472
563 zł

Zegarki Liu. Jo są idealne dla wszystkich pań z zachwytem w luksusowych akcesoriach. Ich tarcza oparta jest na klasycznym wyglądzie – ozdobionym brązowymi wąskimi dłońmi i dwucyfrowymi wskaźnikami.

Liu.Jo Cindy Srebrny TLJ724
651 zł 440 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę oraz kolorowy pasek srebra. Pokrętło jest wyposażone w kamienie. .

Liu.Jo Cindy Złota Róża TLJ726
737 zł 356 zł

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę i kolor różowy pasek złota. Pokrętło jest wyposażone w kamienie. .

Liu.Jo Circle Clair TLJ1277
693 zł 344 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szukasz dodatków, które podkreślają Twoje naturalne piękno i ulepszają każdy strój? W takim razie włoska marka Liu. Jo patrzy , jak robisz. Na pierwszy rzut oka fascynuje Cię posrebrzany zegarek wykonany w całości ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości.

Liu.Jo Couple TLJ1288
432 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy wahasz się, co kupić bliskim na urodziny, rocznicę lub na Boże Narodzenie? Właściwa rzecz to zestaw podarunkowy zegarków i bransoletek od Liu. Jo. Ciemnoniebieska tarcza na pierwszy rzut oka patrzy na połyskującą nazwę marki, która sprawia, że ten model naprawdę przyciąga wzrok.

Liu.Jo Dancing DANCING GOLD ROSE TLJ1005
1 042 zł 677 zł

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo całości ze stali, złocona wersja różowa zajmie jego niezwykłość i oryginalne wzornictwo. kamienie Dancing poruszać tarczy i stworzyć bardzo ładny efekt. Warto wspomnieć, gładką brązową tarczę, na której są również w dżetów musujące w postaci indeksów. .

Liu.Jo Dancing Nero TLJ1219
867 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne Zegarek damski marka Liu. Jo all-stal, srebro zakładają swoją niezwykłość i oryginalne wzornictwo. Jego czarne linie środkowe wolna przestrzeń, w której do přesypávají szklanych kamieni. każdy Twój ruch, aby zakończyć dziesiątki błysków musujących.

Liu.Jo Dancing Slim TLJ1349
693 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne damskie różowe złoto zegarki Liu. Jo są Liu. Jo dzięki unikalnemu, oryginalnemu wzornictwu i Liu. Jo. Faszerowane kamienie poruszają się po tarczy i tworzą bardzo przyjemny efekt.

Liu.Jo Dancing Slim TLJ1448
651 zł 503 zł

Oryginalne damskie zegarki Liu. Jo w całości ze stali zachwycają niezwykłym, oryginalnym wzornictwem i smukłą obudową. Tańczące kamienie poruszają się wokół tarczy i tworzą bardzo ładny efekt. Warto również wspomnieć Srebrny tarcza, na której się znajdują błyszczące cyrkonie w postaci indeksów.

Liu.Jo Dancing Sport s náramkem TLJ1335
432 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Żartobliwość, elegancja i ponadczasowy sportowy wygląd. Wszystko to łączy zegarek od marki Liu. Jo Ich granatowo-niebieska tarcza ma bardzo czysty wygląd – tylko srebrne dłonie i logo są przyozdobione.

Liu.Jo Dancing TLJ1002
867 zł 593 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lubisz zabawne akcesoria, które nigdy nie przestaną się nudzić? Następnie można oglądać Liu Jo kolekcja Dancing ideału. Nadgarstek szyte wysokiej jakości rozciąganie stali nierdzewnej, największy skarb, ale na pewno twarz. Linie środkowe srebra przestrzeń, w której přesypávají jasnych kryształów.

Liu.Jo Dancing TLJ1118
911 zł 627 zł

Nowość

Czy lubisz zabawne akcesoria, które nigdy się nie nudzą? Zatem zegarek Liu. Jo z kolekcji Dancing jest dla Ciebie Liu. Jo. Są zapinane na nadgarstek wysokiej jakości dwukolorowym pociągnięciem ze stali nierdzewnej, ale największym klejnotem jest zdecydowanie tarcza.

Liu.Jo Dancing TLJ1622
955 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy lubisz zabawne akcesoria, które nigdy się nie nudzą? W takim razie zegarek Liu. Jo jest dla Ciebie idealny. Są one przymocowane do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości ściągacza ze stali nierdzewnej, ale tarcza jest największym klejnotem.

Liu.Jo Dancing TLJ733
781 zł 542 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy lubisz zabawne akcesoria, które nigdy się nie nudzą? Zatem zegarek Liu. Jo z kolekcji Dancing jest dla Ciebie Liu. Jo. Są zapinane na nadgarstek wysokiej jakości skórzanym paskiem, ale największym klejnotem jest zdecydowanie tarcza.

Liu.Jo Derby Nero TLJ835
1 128 zł 677 zł

Model marka eleganckich zegarek męski Liu. Jo całości ze stali konstrukcja. Stal jest opratřena czarną powłoką PVD. Ten sam kolor jest tarcza, która chroni szkła mineralnego. Zegarki nadają się do codziennego noszenia, ale również dla społeczeństwa. .

Liu.Jo Derby Silver TLJ833
1 042 zł 677 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męska marka zegarek zaprojektowany przez Liu Jo są dla wszystkich ludzi, którzy mieszkają aktywny tryb życia, a także do dekoracji ze stylowymi akcesoriami.

Liu.Jo Framework TLJ1387
476 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne damskie zegarki Liu. Jo są Liu. Jo elegancji, oryginalnego i czystego designu. Wystrój w kolorze szampana ozdobiony jest tylko trzema kamieniami zamiast indeksów i złoconymi dłońmi z nazwą marki.

Liu.Jo Giselle Biały TLJ1010
781 zł 542 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę i ruch. Pokrętło jest wyposażone w błyszczących kamieni, które tworzą luksusowe życie. Zegarek nadaje się do codziennego noszenia i na specjalne okazje.

Liu.Jo Giselle Czarny TLJ1007
651 zł 424 zł

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę oraz czarny skórzany pasek tarcza jest porośnięty kamieni. Zegarki są eleganckie, pełne wdzięku.

Liu.Jo Giselle GOLD ROSE WHITE TLJ1008
693 zł 474 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę, która jest różowe złoto. Biały skórzany pasek, razem z błyszczącymi kryształkami działać romantyczny i delikatny. Zegarki są eleganckie, pełne wdzięku.

Liu.Jo Giselle TLJ1006
651 zł 440 zł

Każda kobieta potrzebuje po jednym na raz, aby podkreślić swoją kobiecość delikatny dodatek. W tym przypadku pochodzą panie oglądać Lui. Jo Giselle.

Liu.Jo Glamour Globe Maxi TLJ1414
651 zł 473 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy lubisz dekorować akcesoria, których ktoś nie ma? Następnie obstawiaj zegarki z włoskiej marki Liu. Jo, które są naprawdę wyjątkowe. Krawędź ich przypadku różowepozłacana stal jest wyposażona w błyszczące kryształy – projektanci zazwyczaj pozostawiają to miejsce na zegarku niezauważone.

Liu.Jo Glamour Globe Maxi TLJ1415
693 zł

Oryginalny damski zegarek Liu. Jo w kolorze różowego złota zachwyca elegancją, oryginalnym i czystym designem. Zegarek ozdobiony jest kryształkami z boku.

Liu.Jo Glamour Globe TLJ1416
693 zł

Oryginalny damski zegarek Liu. Jo elegancją, oryginalnym i czystym designem. Obwód zegarka jest ozdobiony z boku błyszczącecyrkonie, które mienią się z każdym wykonanym ruchem. Warto również wspomnieć o gładkiej tarczy w kolorze czarnym, która jest doskonale czytelna.

Liu.Jo Glamour Square TLJ1559
607 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kwadratowe zegarki stały się ostatnio coraz bardziej modne. Zakochaj się w tym trendzie i przypnij zegarek Liu. Jo do nadgarstka. Ich czarna tarcza opiera się na klasycznym wyglądzie – ozdobionym wąskimi brązowymi wskazówkami i indeksami.

Liu.Jo Isabel GREY / fioletowy TLJ1023
518 zł 339 zł

Liu. Jo zegarki damskie są stylowe, projektant kawałek, który będzie odwoływać się do wszystkich kobiet, które kochają luksus i oryginalność. Na szarym wybierania indeksów dominowały w postaci cyfr arabskich, a szczególnie charakterystycznego połyskujące logo Liu. Jo.

Liu.Jo Isabel GREY TLJ1027
518 zł 339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Liu. Jo zegarki damskie są stylowe, projektant kawałek, który będzie odwoływać się do wszystkich kobiet, które kochają luksus i oryginalność. Pokrętło na aksamitny szary dominują indeksy w postaci cyfr arabskich i szczególnie charakterystycznym logo połyskujące Liu. Jo.

Liu.Jo Isabel PURPLE TLJ1029
518 zł 339 zł

Liu. Jo zegarki damskie są stylowe, projektant kawałek, który będzie odwoływać się do wszystkich kobiet, które kochają luksus i oryginalność. Na godnie purpurowe wybierania indeksów dominuje w postaci cyfr arabskich, a szczególnie charakterystycznego połyskujące logo Liu. Jo.

Liu.Jo Isabel SAND TLJ1024
518 zł 339 zł

Liu. Jo zegarki damskie są stylowe, projektant kawałek, który będzie odwoływać się do wszystkich kobiet, które kochają luksus i oryginalność. Pokrętło piasek zdominowane indeksy w postaci cyfr arabskich, a szczególnie charakterystycznego połyskujące logo Liu. Jo.

Liu.Jo Isabel VIOLET TLJ1025
518 zł 339 zł

Liu. Jo zegarki damskie są stylowe, projektant kawałek, który będzie odwoływać się do wszystkich kobiet, które kochają luksus i oryginalność. Na bujne fioletowy tarcza zdominowanych indeksy w postaci cyfr arabskich i szczególnie charakterystycznym logo połyskujące Liu. Jo.

Liu.Jo Jambo Czarny TLJ842
522 zł 356 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pięknie wykonane zegarki damskie od Liu Jo będzie po prostu kochają. Zegarek posiada stalową obudowę i pasek. Logo na tarczy jest. .

Liu.Jo Kira Srebrny TLJ922
693 zł 474 zł

Piękne panie oglądać Liu Jo w kolorze srebrnym. Zegarek ma prostokątny Poudre, co jest raczej niewielkie. Pasek ma postać siatki łańcucha. .

Liu.Jo Koko Srebrny TLJ718
693 zł 474 zł

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę oraz kolorowy pasek srebra. Pasek jest w postaci siatki łańcuchowej doskonale uzupełnia projekt zegarka. .

Liu.Jo Koko Złoto TLJ719
781 zł 542 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne panie oglądać Liu. Jo zakładają swoją niezwykłość i ciekawy design. Zegarek posiada stalową obudowę i pasek koloru złota. Pasek jest w postaci siatki łańcuchowej doskonale uzupełnia projekt zegarka. .

Liu.Jo Laila Biały TLJ774
607 zł 424 zł

Pięknie wykonane zegarki damskie od Liu Jo będzie po prostu kochają. Zegarek posiada stalową obudowę i wybierz logo jest inkrustowane cyrkonie. skórzany pasek doskonale uzupełnia projekt zegarka. .

Liu.Jo Laila Black Rose złoto TLJ779
651 zł 407 zł

Pięknie wykonane zegarki damskie od Liu Jo będzie po prostu kochają. Zegarek posiada obudowa ze stali w kolorze złota róża i logo na tarczy jest inkrustowane kryształkami. skórzany pasek doskonale uzupełnia projekt zegarka. .

Liu.Jo Laila White Rose złoto TLJ778
651 zł 407 zł

Pięknie wykonane zegarki damskie od Liu Jo będzie po prostu kochają. Zegarek posiada obudowa ze stali w kolorze złota róża i logo na tarczy jest inkrustowane kryształkami. skórzany pasek doskonale uzupełnia projekt zegarka.

Liu.Jo Luxury Round TLJ1194A
693 zł 533 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zastanawiasz się, czy nadgarstek pin błyszczącymi bransoletkę lub zegarek? Następnie przejdź do różowego złota zegarek Liu-Jo Luxury Collection of rundy, które są zarówno! Nadgarstek szyte miękkie, wygodne pociągnięcie Mediolan, który wygląda bardzo imponująco.

Liu.Jo Luxury Round TLJ1198A
651 zł 444 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zastanawiasz się, czy nadgarstek pin błyszczącymi bransoletkę lub zegarek? Następnie postawić do oglądania Liu-Jo kolekcja luksusowych rundy, które są zarówno! Nadgarstek szyte miękkie, wygodne pociągnięcie Mediolan, który wygląda bardzo imponująco.

Liu.Jo Luxury Round TLJ1199A
737 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zastanawiasz się, czy dołączyć bransoletkę na rękę lub oglądać? Następnie postawić do oglądania Liu-Jo kolekcja luksusowych rundy, które są zarówno! Nadgarstek szyte miękkie, wygodne pociągnięcie Mediolan z ceną wykończenia, który wygląda bardzo imponująco.

Liu.Jo Maya TLJ655
911 zł 610 zł

Nowość

Czy lubisz zabawne akcesoria, które nigdy się nie nudzą? W takim Liu. Jo zegarek Liu. Jo jest dla Ciebie Liu. Jo. Są zapinane na nadgarstek wysokiej jakości dwukolorowym pociągnięciem ze stali nierdzewnej, ale największym klejnotem jest zdecydowanie tarcza.