19 produktów
Lumene Invisible Illumination (Brightening Flawless Concealer) 10 ml (Cień Medium)

Lumene Invisible Illumination (Brightening Flawless Concealer) 10 ml

105 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Invisible Illumination Brightening Flawless Concealer doskonale kryje wszelkie niedoskonałości i rozjaśnia skórę. Kremowa kompozycja zawiera arktyczną wodę źródlaną i ekstrakt z dzikiej jeżyny moroszki. Piankowy aplikator umożliwia precyzyjną aplikację i blendowanie. We dwóchodcień ech.

Partner: Vivantis

Lumene to fińska marka kosmetyczna założona w 1970, oferująca najwyższej jakości produkty do makijażu oraz pielęgnacji ciała. Rozwinęła się z firmy farmaceutycznej powstałej w latach 40. i bardzo szybko stała się liderem na fińskim rynku kosmetyków do pielęgnacji skóry. Wkrótce rozszerzyła swoją działalność na rynek zagraniczny. Bioaktywne produkty tejże marki doskonale łączą siłę naturalnych skandynawskich składników oraz najnowszej technologii kosmetycznej.

Marka oferuje produkty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn w różnym wieku. Produkty pielęgnacyjne sprawiają, że skóra staje się odzywiona, elstyczna i promienna, natomiast produkty kolorowe umożliwią wyczarowanie niezwykle pięknych, doskonale trwałych makijaży.

Kosmetyki nie zawierają parabenów, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania nie są szkodliwe dla śwodowiska. Marka jako pierwsza zaczęła stosować ręcznie zbierane arktyczne jagody, które po przetworzeniu według naukowych procedur tworzyły bezpieczne dla zdrowia i środowiska odżywiające produkty pielęgnacyjne.