Majorette Autobus MAN FC Bayern 13 cm
30 zł

Metalowy autobus najsłynniejszego klubu piłkarskiego FC Bayern 2019/20 jeździ na biegu jałowym. Posiada projekt na aktualny sezon 2019/2020 z nadrukiem profesjonalnych piłkarzy Monachium FC Bayern.

Majorette Zestaw Porsche 5 szt
63 zł

Zestaw podarunkowy metalowych samochodzików Porsche na biegu jałowym. Opakowanie zawiera 5 sztuk. We wszystkich samochodach można otworzyć drzwi. W zestawie z pięcioma samochodami każdy może wybrać przynajmniej jednego faworyta.

Majorette FC Bayern zestaw upominkowy 5 szt
59 zł

Zestaw prezentowy zawiera metalowe samochodziki na biegu jałowym, którymi jeżdżą obecni piłkarze Bayernu Monachium. Samochody mają numery i nazwy 5 największych gwiazd jednego z najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie.

Majorette Metalowe pojazdy
47 zł

Metalowe pojazdy marki Majorette to zestaw samochodów budowlanych przeznaczonych dla małych pasjonatów jak również wielkich kolekcjonerów. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki autek. Metalowa konstrukcja gwarantuje ich trwałość i powoduje, że będą się pięknie prezentowały na każdej półce.

Majorette Autka metalowe Racing
49 zł

Autka metalowe Racing marki Majorette to zestaw sportowych samochodzików przeznaczonych dla małych pasjonatów szybkich pojazdów jak również wielkich kolekcjonerów. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki autek. Metalowa konstrukcja gwarantuje ich trwałość i powoduje, że będą pięknie się prezentowały na każdej półce. Samochody mają otwierane dźwiczki co zadowoli szczególnie tych mniejszych pasjonatów.

Majorette Garaż Super City + 6 samochodów
619 zł

Duży garaż o szerokości prawie 1,30 m to nowy, największy produkt w świecie Majorette! Garaż składa się z siedmiu miejsc do zabawy i posiada do 35 miejsc parkingowych oraz magazynowych. Sercem garażu jest zmotoryzowany podnośnik spiralny, który może przewozić nawet dziewięć metalowych samochodów. Po włączeniu automatyczne przełączniki dzielą samochody na cztery różne pasy.