MALTEX Nocnik z antypoślizgowym dnem
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy nocnik od marki Maltex wyposażony jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwostabilność. Wesoła grafika spodoba się wszystkim maluchom, które z przyjemnością skorzystają z nocnika. Nocnik wykonany jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Dziecięca wanna od marki Maltex z motywem dinozaurów jest wykonana z twardego, bezpiecznego plastiku. Wanna ma ergonomiczny kształt100 cm długości. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydłogąbkę dla dziecka.

MALTEX Wanna, 100 cm Zebra
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięca, ergonomicznie ukształtowana wanna od marki Maltex ma 100 cm długości. Uroczy motyw zebry urzeknie Twojego malucha podczas kąpieli. Wanna wykonana jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydło dla dziecka.

MALTEX Nakładka antypoślizgowa na WC
39 zł

Dziecięca nakładka na WC od marki Maltex jest wyposażona w antypoślizgową powłokę, która zapewnia bezpieczeństwo Twojego dzieckastabilność podczas korzystania z toalety dla dorosłych. Wesoły, graficzny design urzeknie każdego malucha. Nakładka jest idealna dla dzieci uczących się korzystać z toalety.

MALTEX Nocnik z antypoślizgowym wykończeniem
39 zł

Dziecięcy nocnik od marki Maltex ma wesoły design, spodoba się więc maluchom, które skorzystają z niego z radością. Wyposażony jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwostabilność. Nocnik wykonany jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku.

MALTEX nocnik z powłoką antypoślizgową BING
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nocnik z antypoślizgową powłoką BING od marki Maltex, z odpływem, wykonany jest z utwardzonego, nieszkodliwego tworzywa i jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki warstwie antypoślizgowej nocnik jest również doskonale stabilny. Dzieci z pewnością zainteresują popularne postacie z serii BING.

MALTEX Podest antypoślizgowy pod umywalkę
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy podest pod umywalkę od marki Maltex posiada warstwę antypoślizgową wzdłuż krawędzi, a także w miejscu stawania, aby zapewnić większą stabilnośćbezpieczeństwo Twoich dzieci. Wykonana z utwardzonego, nieszkodliwego plastiku. Podest stanie się niezbędnym pomocnikiem, nie tylko w łazience.

MALTEX siedzisko na WC a powłoką antypoślizgową BING
41 zł

Nowość

Deska sedesowa z powłoką antypoślizgową od marki Maltex jest idealna dla dzieci uczących się korzystać z toalety. Łatwy montaż na większości desek sedesowych dzięki elementom antypoślizgowym. Dzieci z pewnością polubią siedzisko z postaciami ze słynnej serii BING.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Dziecięca wanna od marki Maltex z motywem niedźwiadka jest wykonana z twardego, bezpiecznego plastiku. Wanna ma ergonomiczny kształt100 cm długości. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydłogąbkę dla dziecka.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Dziecięca, ergonomicznie ukształtowana wanna od marki Maltex ma 100 cm długości. Uroczy, dziecięcy design urzeknie Twojego malucha podczas kąpieli. Wanna wykonana jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydło dla dziecka.

MALTEX podest BING
42 zł

Nowość

Podest BING marki Maltex wyposażony jest w gumową powierzchnię antypoślizgową i jest nieodzownym pomocnikiem nie tylko w łazience. Podest urzeknie dzieci swoimi wesołymi obrazkami przedstawiającymi postaci z serii BING.

MALTEX Wanienka BING 100 cm z korkiem
56 zł

Nowość

Wanna BING 100 cm z korkiem jest wykonana z nieszkodliwego tworzywa sztucznego. Dzieci z pewnością zachwycą wesołe postaci z bajki BING. Wanna o pojemności 35 l jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia.