Manduca Sling

Manduca Sling

Ocena: 4,7
229 zł 209 zł

Manduca sling to elastyczna chusta do noszenia dzieci od 3,5 do 15 kg (dla idealnego komfortu do 9 kg). Elastyczna, ale stabilna, oferuje dziecku silne podparcie i dostateczną podporę. Waga: 0,6 kg, uniwersalny rozmiar, piękne kolory. 100% bio-bawełna, nadaje się do prania w pralce.

Manduca Saszetka
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Saszetka Manduca to doskonały dodatek do nosidełka Manduca. Może zostać przyczepiona do nosidełka, paska lub noszona przez ramię. Zapewnia doskonałe miejsce na telefon, klucze lub portfel – wszystko, co jest potrzebne w zasięgu ręki.

Manduca chusta do noszenia dzieci Sling Purple Darts
290 zł 275 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna elastyczna chusta Manduca Sling Purple Darts do noszenia dziecka o wadze od 3,5 kg do 15 kg. Chusta wykonana jest z wysokiej jakości bio-bawełny. Chusta pozwala przybierać różne pozycje w zależności od wieku dziecka.

Manduca Elastyczna chusta Sling mint
269 zł 229 zł

Miękka i elastyczna chusta Manduca Sling mint jest przeznaczona do noszenia dzieci od pierwszych miesięcy po narodzeniu. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który wyróżnia elastyczność i wystarczające wsparcie. Końce chusty zwężają się, aby ułatwić wiązanie.

Manduca ergonomiczne nosidełko Duo
799 zł 629 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne nosidełko Manduca Duo przedstawia kombinację chusty i nosidełka w jednym. Prosty system Duo clip ułatwia zapinanie na szelkach. Tkany, jednolity materiał stanowi główną część. Pierścienie z chustą umożliwiają napinanie rozciągliwej tkaniny co do milimetra.

Manduca ExTend
135 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla dzieci starszych, w wieku powyżej 18 miesięcy. Siedzisko nosidełka rozszerza się aż o 50 cm. Dla maksymalnego komfortu został wykonany ze 100% bio-bawełny.

Manduca kieszonka Pouch
85 zł

Manduca Pouch to praktyczna kieszonka do przechowywania podręcznych drobiazgów i wszystkiego, bez czego nie można wyjść z domu. Może zostać dołączona do nosidła Manduca, być noszona na pasku, jak nerka, lub na ramieniu, jak torebka. Praktyczna kieszeń ma wiele przegródek i miejsca na klucze, telefon, itp.

Manduca Manduca First HempCotton
495 zł 416 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Manduca First HempCotton to ergonomiczne nosidło z barwnymi brzegami, przeznaczone dla dzieci od urodzenia, do 5. roku życia. Dla najmniejszych istnieje zintegrowana wkładka noworodkowa. Umożliwia noszenie dziecka na brzuchu, plecach, a nawet na boku.

Manduca nosidełko PureCotton
479 zł

Ergonomiczne nosidełko Manduca PureCotton jest przeznaczone do noszenia dzieci od chwili urodzenia do 5 roku życia. Noszenie w nim noworodków ** umożliwia specjalna wkładka, która jest częścią nosidełka. Długie oparcie można łatwo przedłużyć za pomocą zamka błyskawicznego. Miękka wyściółka wokół nóżek zapobiega wszelkim otarciom.

Manduca nosidełko XT Cotton Denim
659 zł

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidełko dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.

Manduca Size-It

Manduca Size-It

Ocena: 5
55 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla mniejszych dzieci. Pozwala dopasować siedzisko nosidełka do indywidualnych potrzeb, aby dziecku dobrze się w nim siedziało.

Manduca Summer Vibes
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Manduca Summer Vibes to model przeznaczony do noszenia dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Wysoka jakość wykonania oraz materiałów zapewni pełen komfort matce i dziecku.

Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton

Ocena: 4,5
669 zł

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidło dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.