Manduca pas do nosidełka ZipIn Elipse
62 zł 59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pas do nosidełka Elipse w prosty sposób zaczepić można na tył nosidełka. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość.

Manduca Summer Vibes-9%
635 zł 575 zł

Manduca Summer Vibes to model przeznaczony do noszenia dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Wysoka jakość wykonania oraz materiałów zapewni pełen komfort matce i dziecku.

Manduca ergonomiczne nosidełko Duo
799 zł

Oryginalne nosidełko Manduca Duo przedstawia kombinację chusty i nosidełka w jednym. Prosty system Duo clip ułatwia zapinanie na szelkach. Tkany, jednolity materiał stanowi główną część. Pierścienie z chustą umożliwiają napinanie rozciągliwej tkaniny co do milimetra.

Manduca XT Cotton-25%

Manduca XT Cotton

Ocena: 4,6
669 zł 499 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidło dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.

Manduca SLING LimitedEdition
263 zł

Chusta do noszenia dzieci SLING LimitedEdition marki Manduca to doskonały wybór do noszenia dziecka od urodzenia do 10 kg. Miękki i przyjemny sza; jest elastyczny i jednocześnie zapewnia wystarczające wsparcie. Bądź blisko swojego dziecka i jednocześnie używaj wolnych rąk tam, gdzie ich potrzebujesz. Obszycie u góry i u dołu jest oznaczone kolorami dla lepszej orientacji podczas wiązania.

Manduca Elastyczna chusta Sling mint
229 zł

Miękka i elastyczna chusta Manduca Sling mint jest przeznaczona do noszenia dzieci od pierwszych miesięcy po narodzeniu. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który wyróżnia elastyczność i wystarczające wsparcie. Końce chusty zwężają się, aby ułatwić wiązanie.

Manduca FumBee-14%

Manduca FumBee

Ocena: 4,4
74 zł 63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

To podwójne osłonki na pasy, które chronią nosidełko przed śliną i zapewniają przyjemniejszą powierzchnię, którą dziecko może gryźć.

Manduca Manduca First HempCotton-8%
477 zł 436 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Manduca First HempCotton to ergonomiczne nosidło z barwnymi brzegami, przeznaczone dla dzieci od urodzenia, do 5. roku życia. Dla najmniejszych istnieje zintegrowana wkładka noworodkowa. Umożliwia noszenie dziecka na brzuchu, plecach, a nawet na boku.

Manduca Twist Regular LimitedEdition-27%
387 zł 279 zł

Promocja

Ergonomiczne nosidełko w formie chusty Twist Regular LimitedEdition marki Manduca jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 9 kg. Bądź blisko swojego dziecka i jednocześnie używaj wolnych rąk tam, gdzie ich potrzebujesz. Twist Regular LimitedEdition to połączenie chusty i nosidełka w jednym.

Manduca ExTend-8%
155 zł 142 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla dzieci starszych, w wieku powyżej 18 miesięcy. Siedzisko nosidełka rozszerza się aż o 50 cm. Dla maksymalnego komfortu został wykonany ze 100% bio-bawełny.

Manduca nosidełko PureCotton
454 zł

Ergonomiczne nosidełko Manduca PureCotton jest przeznaczone do noszenia dzieci od chwili urodzenia do 5 roku życia. Noszenie w nim noworodków ** umożliwia specjalna wkładka, która jest częścią nosidełka. Długie oparcie można łatwo przedłużyć za pomocą zamka błyskawicznego. Miękka wyściółka wokół nóżek zapobiega wszelkim otarciom.

Manduca nosidełko XT Cotton Denim
699 zł

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidełko dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.

Manduca Saszetka
83 zł 81 zł

Saszetka Manduca to doskonały dodatek do nosidełka Manduca. Może zostać przyczepiona do nosidełka, paska lub noszona przez ramię. Zapewnia doskonałe miejsce na telefon, klucze lub portfel – wszystko, co jest potrzebne w zasięgu ręki.

Manduca Size-It-31%

Manduca Size-It

Ocena: 5
80 zł 55 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla mniejszych dzieci. Pozwala dopasować siedzisko nosidełka do indywidualnych potrzeb, aby dziecku dobrze się w nim siedziało.

Manduca Sling

Manduca Sling

Ocena: 4,8
217 zł 209 zł

Manduca sling to elastyczna chusta do noszenia dzieci od 3,5 do 15 kg (dla idealnego komfortu do 9 kg). Elastyczna, ale stabilna, oferuje dziecku silne podparcie i dostateczną podporę. Waga: 0,6 kg, uniwersalny rozmiar, piękne kolory. 100% bio-bawełna, nadaje się do prania w pralce.