Manduca Bellybutton First SoftCheck
476 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergonomiczne nosidełko Manduca SoftCheck do noszenia dzieci od narodzenia do 5 lat. Wewnętrzny zintegrowany kurczliwy rękaw umożliwia odstawienie dziecka od urodzenia bez nienaturalnego rozciągania nóg. – W późniejszym wieku dziecko można nosić w nosidełku na boku lub na plecach

Manduca Sling

Manduca Sling

Ocena: 4,7
229 zł 209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Manduca sling to elastyczna chusta do noszenia dzieci od 3,5 do 15 kg (dla idealnego komfortu do 9 kg). Elastyczna, ale stabilna, oferuje dziecku silne podparcie i dostateczną podporę. Waga: 0,6 kg, uniwersalny rozmiar, piękne kolory. 100% bio-bawełna, nadaje się do prania w pralce.

Manduca chusta do noszenia dzieci Sling Purple Darts
290 zł 275 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna elastyczna chusta Manduca Sling Purple Darts do noszenia dziecka o wadze od 3,5 kg do 15 kg. Chusta wykonana jest z wysokiej jakości bio-bawełny. Chusta pozwala przybierać różne pozycje w zależności od wieku dziecka.

Manduca chusta elastyczna Sling purple
229 zł 215 zł

Miękka i delikatna, elastyczna chusta Manduca Sling purple jest przeznaczona do noszenia dzieci od pierwszych miesięcy życia. Wykonana jest ze specjalnej tkaniny, która ma wysoką elastyczność i wystarczające wsparcie. Końce szarfy zwężają się, aby ułatwić wiązanie.

Manduca ergonomiczne nosidełko Duo
799 zł 629 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne nosidełko Manduca Duo przedstawia kombinację chusty i nosidełka w jednym. Prosty system Duo clip ułatwia zapinanie na szelkach. Tkany, jednolity materiał stanowi główną część. Pierścienie z chustą umożliwiają napinanie rozciągliwej tkaniny co do milimetra.

Manduca ExTend
135 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla dzieci starszych, w wieku powyżej 18 miesięcy. Siedzisko nosidełka rozszerza się aż o 50 cm. Dla maksymalnego komfortu został wykonany ze 100% bio-bawełny.

Manduca FumBee

Manduca FumBee

Ocena: 4,2
59 zł 55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

To podwójne osłonki na pasy, które chronią nosidełko przed śliną i zapewniają przyjemniejszą powierzchnię, którą dziecko może gryźć.

Manduca Manduca First HempCotton
495 zł 416 zł

Manduca First HempCotton to ergonomiczne nosidło z barwnymi brzegami, przeznaczone dla dzieci od urodzenia, do 5. roku życia. Dla najmniejszych istnieje zintegrowana wkładka noworodkowa. Umożliwia noszenie dziecka na brzuchu, plecach, a nawet na boku.

Manduca nosidełko Belly button Duo WildCrosses grey
855 zł 789 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalne nosidełko Manduca Duo przedstawia kombinację chusty i nosidełka w jednym. Prosty system Duo clip ułatwia zapinanie na szelkach. Tkany, jednolity materiał stanowi główną część. Pierścienie z chustą umożliwiają napinanie rozciągliwej tkaniny co do milimetra.

Manduca nosidełko PureCotton
479 zł

Ergonomiczne nosidełko Manduca PureCotton jest przeznaczone do noszenia dzieci od chwili urodzenia do 5 roku życia. Noszenie w nim noworodków ** umożliwia specjalna wkładka, która jest częścią nosidełka. Długie oparcie można łatwo przedłużyć za pomocą zamka błyskawicznego. Miękka wyściółka wokół nóżek zapobiega wszelkim otarciom.

Manduca pas do nosidełka ZipIn Elipse
49 zł

Pas do nosidełka Elipse w prosty sposób zaczepić można na tył nosidełka. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość.

Manduca Saszetka
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Saszetka Manduca to doskonały dodatek do nosidełka Manduca. Może zostać przyczepiona do nosidełka, paska lub noszona przez ramię. Zapewnia doskonałe miejsce na telefon, klucze lub portfel – wszystko, co jest potrzebne w zasięgu ręki.

Manduca Size-It

Manduca Size-It

Ocena: 5
55 zł

Ten dodatek do ergonomicznego nosidełka Manduca jest przeznaczony do stosowania dla mniejszych dzieci. Pozwala dopasować siedzisko nosidełka do indywidualnych potrzeb, aby dziecku dobrze się w nim siedziało.

Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton

Ocena: 4,5
669 zł
+ darmowa dostawa

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidło dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.

Manduca Elastyczna chusta Sling mint
269 zł 229 zł

Miękka i elastyczna chusta Manduca Sling mint jest przeznaczona do noszenia dzieci od pierwszych miesięcy po narodzeniu. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który wyróżnia elastyczność i wystarczające wsparcie. Końce chusty zwężają się, aby ułatwić wiązanie.

Manduca nosidełko XT Cotton Denim
658 zł 599 zł

Manduca XT Cotton to ergonomiczne nosidełko dla dzieci od urodzenia do wieku przedszkolnego – 20 kg bez żadnych dodatków. Można go dostosować do wszystkich rozmiarów niemowląt i rodziców. Można je nosić w trzech pozycjach – na brzuchu, na boku i na plecach.

Manduca kieszonka Pouch
85 zł

Manduca Pouch to praktyczna kieszonka do przechowywania podręcznych drobiazgów i wszystkiego, bez czego nie można wyjść z domu. Może zostać dołączona do nosidła Manduca, być noszona na pasku, jak nerka, lub na ramieniu, jak torebka. Praktyczna kieszeń ma wiele przegródek i miejsca na klucze, telefon, itp.

Manduca nosidełko Bellybutton Sling WildCrosses
279 zł

Miękka i delikatna, elastyczna chusta do noszenia dzieci Manduca Sling WildCrosses jest odpowiednia do noszenia dzieci od momentu urodzenia, przez pierwsze miesiące życia. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który zapewnia elastyczność i wystarczające wsparcie. Nadaje się do noszenia dziecka na brzuchu i na boku.

Manduca nosidełko dziecięce New Style
479 zł

Pomóż swojemu noworodkowi przyzwyczaić się do nowego otoczenia i spraw, by twoje codzienne życie z dzieckiem stało się łatwiejsze. Egonomiczne nosidełko Manduca New Style posiada zintegrowaną wkładkę dla noworodków oraz kaptur, który przytrzymuje główkę śpiącego dziecka.

Manduca Pure Cotton
400 zł

Pomóż swojemu noworodkowi przyzwyczaić się do nowego otoczenia i spraw, by twoje codzienne życie z dzieckiem stało się łatwiejsze. Ergonomiczne nosidełko Manduca Pure Cotton zostało wykonane ze 100% bio-bawełny i posiada zintegrowaną wkładkę do noszenia noworodków.

Manduca Summer Vibes
529 zł

Manduca Summer Vibes to model przeznaczony do noszenia dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Wysoka jakość wykonania oraz materiałów zapewni pełen komfort matce i dziecku.