Maped Ołówki mini 12 kolorów, pulse, plastikowe
25 zł

Typ: ołówki Zestaw: tak Liczba kolorów: 12 Kolor: mix Zawieszka Europejska: tak W zestawie, sztuk: 12 Rodzaj opakowania: pudełko kartonowe Zagęszczony: brak Kształt: Okrągły Materiał: tworzywo sztuczne Kod kreskowy na jednostce produktu:.

Maped Temperówka 2 otwory z pojemnikiem colour pep, mix
36 zł

Temperówka – urządzenie, które ułatwia ostrzenia ołówków. W zależności od cech konstrukcyjnych, może być ręcznie (małe wielkości, mieści się w kieszeni) lub stacjonarny (większy rozmiar) i nadaje się do normalnych lub grubych ówki. Temperówka -.

Maped Kredki woskowe 18 kolorów, color ' peps wax
47 zł

Umożliwienie dziecku stopniowego rozwoju, doskonalenia i ujawnianie swoich talentów od najmłodszych lat jest ważnym zadaniem dla kochających rodzic. – idealny dla rozwoju twórczego początku u dziecka. Jest to dobry sposób na rozrywkę i naucz.

Maped Trójkątne kredki 12 kolorów color peps, gniazdo euro
51 zł

Typ: ołówki Zestaw: Tak Ilość kolorów: 12 Kolor: mix Cechy: odporny na uderzenia ołów ołówek Gniazdo Euro: Tak W zestawie, komputery .: 12 Opakowanie: karton Pogrubiona: none Kształt: trójstronne Materiał: drewno Kod kreskowy na produkcie:.

Maped Kredki woskowe 24 kolory, color ' peps wax
52 zł

Umożliwienie dziecku stopniowego rozwoju, doskonalenia i ujawnianie swoich talentów od najmłodszych lat jest ważnym zadaniem dla kochających rodzic. – idealny dla rozwoju twórczego początku Twojego dziecka. To dobry sposób na zabawę i nauczanie.

Maped Grube markery, 12 kolorów, jungle, off the euro slot
53 zł

Zestaw: Tak Ilość kolorów: 12 Gniazdo Euro: tak W komplecie szt.: 12 Rodzaj opakowania: Karton Cechy: gruby Nasadka z filcu: wentylowana Materiał: tworzywo sztuczne Kod kreskowy na elemencie: tak Znak Towarowy: Maped Kraj pochodzenia:.

Maped Ołówki triquetrous 12 kolorów, kolor peps animals
54 zł

Typ: ołówki Zestaw: tak Ilość kolorów: 12 Kolor: mix Evropodves: tak W zestawie 12 szt.: Rodzaj opakowania: karton Zagęszczony: brak Postać: triquetrous Materiał: Drewno Kod kreskowy na jednym produkcie: tak Marka: maped kraj pochodzenia:.

Maped Nożyczki 13 cm, koopy, waga europejska, mix
56 zł

Nożyczki to przedmiot, którego używamy niemal codziennie. Ale, to niestety, ta rzecz jest często złamana, zwłaszcza w rękach dziecka, lub zagubiona w właściwy moment. będzie świetnym asystentem dla twoje dzieci! Produkt wykonany jest w jasnych,.

Maped 18-color trójkątne kredki, kolorowy peps
81 zł

Typ: ołówki Zestaw: Tak Ilość kolorów: 18 Kolor: mix Gniazdo Euro: Tak W zestawie, szt .: 18 Opakowanie: karton Pogrubiona: none Kształt: trójstronne Materiał: drewno Kod kreskowy na produkcie: Tak Towarowym: maped kraj pochodzenia: Chiny Waga: 135g.

Maped Triquetrous kredki, 24 kolory, kolor peps animals
108 zł

Typ: ołówki Zestaw: tak Ilość kolorów: 24 Kolor: mix Evropodves: tak W zestawie 24 szt.: Rodzaj opakowania: karton Zagęszczony: brak Postać: triquetrous Materiał: Drewno Kod kreskowy na jednym produkcie: tak Marka: maped kraj pochodzenia:.

Maped Markery grubości 24 kolory jungle zmywalną
115 zł

Zestaw: tak Ilość kolorów: 24 Kolor: mix Evropodves: tak W zestawie 24 szt.: Rodzaj opakowania: karton Opis: grube Czapka z markerem: wentylowany Materiał: Plastik Kod kreskowy na jednym produkcie: tak Marka: maped kraj pochodzenia: Chiny Waga: 220 g.