Marex Trade zestaw PREZIDENT 2 elementy
35 zł 29 zł 9,67 Zł/szt

Zestaw PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zawiera 2 butelki, które nadają się do przechowywania octu i oliwy – pojemność 150 ml. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade 2 kubki emaliowane MINIONKI rodzina Gru
65 zł 32,50 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

2 kubki emaliowane Marex Trade Minionki w kolorze białym z motywami z filmu animowanego Minionki z rodziną złoczyńcy Gru. Starannie wykonane, o średnicy 8 centymetrówpojemności 370 ml.

Marex Trade kubek PROWANS 320ml
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek PROWANS firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.

Marex Trade kubek SECESE 320ml
65 zł

Kubek SECESE z pokrywką firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.

Marex Trade cukiernica HAVANA PREZIDENT
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cukiernica HAVANA PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade cukiernica PREZIDENT
43 zł

Cukiernica PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade słoiczki na przyprawy, 5 sztuk
87 zł

Słoiczki na przyprawy marki Marex Trade to praktyczny dodatek do każdej kuchni. Dzięki nim mamy dostęp do najczęściej używanych przypraw. Zestaw zawiera 5 sztuk szklanych słoiczków z drewnianymi pokrywkami.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 120 ml
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką, o pojemności 120 ml. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 150ml
38 zł

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 elementy
43 zł 14,33 Zł/szt

Zestaw PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera pojemnik na sól i pieprz. Wszystkie elementy są umieszczone na drewnianej podstawce z uchwytem ze stali nierdzewnej. Dużym atutem jest klasyczny design.