Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 4 szt., z tacką
51 zł 10,20 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 4 szt., z tacką to świetne rozwiązanie dla miłośników doskonałego jedzenia. Miski nadają się na ulubione potrawy, sosy czy sushi. Żeby ułatwić przenoszenie i podawanie, miski można ułożyć na porcelanowej tacce.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 150ml
38 zł

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 3 szt. + łyżki, z tacką bambusową
48 zł 6,86 Zł/szt

Nowość

Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 3 szt. + łyżki, z tacką bambusową to świetne rozwiązanie dla miłośników doskonałego jedzenia. Miski nadają się na ulubione potrawy, sosy czy sushi. Żeby ułatwić przenoszenie i podawanie, miski można ułożyć na bambusowej tacce.

Marex Trade zestaw SEOUL 18 szt. talerzy porcelanowych, biało-czarny
371 zł 234 zł 13,00 Zł/szt
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Marex Trade zestaw SEOUL 18 szt. talerzy porcelanowych, biało-czarny sprawi, że każda wizyta będzie świąteczną ucztą, ale można go także wykorzystać na zwykły obiad lub kolację. Zestaw zawiera 6 talerzy deserowych, 6 talerzy płytkich i 6 talerzy głębokich.

Marex Trade zestaw talerzy porcelanowych 18 szt., biały ze złotym paskiem
388 zł 21,56 Zł/szt
+ darmowa dostawa

Nowość

Marex Trade zestaw talerzy porcelanowych 18 szt., biały ze złotym paskiem sprawi, że każda wizyta będzie świąteczną ucztą, ale można go także wykorzystać na zwykły obiad lub kolację. Zestaw zawiera 6 talerzy deserowych, 6 talerzy płytkich i 6 talerzy głębokich.

Marex Trade słoiczki na przyprawy, 5 sztuk
87 zł

Słoiczki na przyprawy marki Marex Trade to praktyczny dodatek do każdej kuchni. Dzięki nim mamy dostęp do najczęściej używanych przypraw. Zestaw zawiera 5 sztuk szklanych słoiczków z drewnianymi pokrywkami.

Marex Trade 2 kubki emaliowane MINIONKI rodzina Gru
65 zł 32,50 Zł/szt

2 kubki emaliowane Marex Trade Minionki w kolorze białym z motywami z filmu animowanego Minionki z rodziną złoczyńcy Gru. Starannie wykonane, o średnicy 8 centymetrówpojemności 370 ml.

Marex Trade cukiernica HAVANA PREZIDENT
50 zł

Cukiernica HAVANA PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade cukiernica PREZIDENT
43 zł

Cukiernica PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade kubek SECESE 320ml
65 zł

Kubek SECESE z pokrywką firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.

Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 3 szt., z tacką bambusową
48 zł 12,00 Zł/szt

Nowość

Marex Trade miski do serwowania porcelanowe 3 szt., z tacką bambusową to świetne rozwiązanie dla miłośników doskonałego jedzenia. Miski nadają się na ulubione potrawy, sosy czy sushi. Żeby ułatwić przenoszenie i podawanie, miski można ułożyć na bambusowej tacce.

Marex Trade podkładka dwustronna 30 x 45 cm, 6 szt.
73 zł 12,17 Zł/szt

Nowość

Marex Trade podkładka dwustronna 30 × 45 cm, 6 szt. jest praktycznym dodatkiem do każdej jadalni. Nakrycie wykonane z wysokiej jakości, zmywalnego materiału z wielokolorową teksturą zapewni, że Twój stół pozostanie czysty w każdych okolicznościach. Podkładka jest odporna na ciepło i olej.

Marex Trade PREZIDENT 10 pojemników na przyprawy
170 zł

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 10 pojemników na drewnianej podstawce z uchwytem ze stali nierdzewnej. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade trzyczęściowa piersiówka ze stali nierdzewnej 3x 100 ml
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Marex Trade trzyczęściowa piersiówka ze stali nierdzewnej 3× 100 ml dzięki swojej praktyczności nigdy nie zostawi Cię na lodzie. Trzyczęściowa konstrukcja gwarantuje, że nie musisz się ograniczać do jednego rodzaju alkoholu. Jednocześnie tylko od Ciebie zależy, czy zabierzesz ze sobą cały zestaw czy tylko jego część.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 elementy
43 zł 14,33 Zł/szt

Zestaw PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera pojemnik na sól i pieprz. Wszystkie elementy są umieszczone na drewnianej podstawce z uchwytem ze stali nierdzewnej. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 120 ml
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką, o pojemności 120 ml. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw z piersiówką ze stali nierdzewnej 195 ml z kieliszkami, 7 elementów
77 zł

Nowość

Marex Trade z piersiówką ze stali nierdzewnej 195 ml z kieliszkami, 7 elementów to zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi piersiówka, cztery kieliszki w skórzanym etui oraz praktyczny lejek, ułatwiający napełnienie piersiówki – a to wszystko wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej praktyczności ten zestaw nigdy nie zostawi Cię na lodzie.

Marex Trade słoik szklany 0,9 l z pokrywką bambusową
34 zł

Nowość

Marex Trade słoik szklany 0,9 l z pokrywką bambusową doskonale nadaje się do przechowywania suchych potraw. Silikonowa uszczelka zapewnia dłuższą świeżość przechowywanego jedzenia. Regularny kształt oferuje łatwiejsze układanie. Słoik można myć w zmywarce bez pokrywki.

Marex Trade kubek PROWANS 320ml
65 zł

Kubek PROWANS firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.