Matt rękawiczki dziewczęce CATS-7%
139 zł 129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rękawiczki dziewczęce mają wodoodporną i oddychającą membranę Tootex, która zapewnia suchość i ciepło dłoni. Szerokość można regulować za pomocą gumki, która po ściągnięciu zapobiega przedostawaniu się śniegu do środka. Rękawiczki dziewczęce Matt CATS różowe są wypełnione izolacyjną warstwą KWM.

Matt rękawiczki zimowe dziewczęce DOOD KIDS WP ZIPPER-6%
149 zł 139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziewczęce ciepłe rękawiczki z wodoodpornym zamkiem od marki Matt. Rękawice są dłuższe i mają na końcu gumkę, która chroni przedostaniem się tam śniegu. Są doskonałym wyborem na zimową zabawę na stoku.

Matt rękawiczki zimowe chłopięce DOOD KIDS WP ZIPPER
139 zł

Chłopięce rękawiczki od marki Matt są doskonałym wyborem do wspólnego narciarstwa. Ciepłe rękawiczki z wodoodpornym zamkiem sprawdzą się na toku, podczas zimowego szaleństwa. Rękawice są dłuższe i mają na końcu gumkę, która chroni przedostaniem się tam śniegu.

Matt czapka dziecięca KID LIGHT Bizarre-40%
82 zł 49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czapka od marki Matt zaprojektowana z myślą o małych i większych dzieciach. Czarno-biały design z potworami nadaje się nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewcząt. Czapka została wykonana z poliestru.

Matt czapka dziecięca KID LIGHT CAP-40%
82 zł 49 zł

Wyprzedaż

Czapka od marki Matt zaprojektowana z myślą o małych i większych dzieciach. Kolorowy design z potworami nadaje się nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewcząt. Czapka została wykonana z poliestru.

Matt komin dziecięcy POL-MICRO KIDS Crocodile-41%
77 zł 45 zł

Wyprzedaż

Dziecięcy komin od marki Matt jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Wzór krokodyla w zielonym kolorze spodoba się wszystkim dzieciom. Niezawodnie chroni szyję w chłodne miesiące.

Matt rękawice chłopięce CUTE-28%
139 zł 99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rękawice chłopięce mają wodoodporną i oddychającą membranę Tootex, która utrzyma dłonie w suchości i cieple. Szerokość można regulować za pomocą gumki, która po ściągnięciu zapobiega dostawaniu się śniegu do środka. Matt rękawice chłopięce CUTE niebieskie są wypełnione izolacyjną warstwą KWMG.

Matt rękawice dziecięce Panda
159 zł

Dziecięce rękawice narciarskie od marki Matt z obrazkami pandy. Rękawice mają wodoodporną, oddychającą membranę Tootex, która utrzymuje dłoni w suchości i cieple.

Matt rękawiczki zimowe chłopięce Ricard Junior Gore-Tex 3189JR
229 zł

Chłopięce rękawiczki od marki Matt są doskonałym wyborem do wspólnego narciarstwa. Rękawice izolacyjne zapewniają ciepło podczas zimowej zabawy. Wykonane są z mikrofibry poliestrowejsoftshellu oraz pokryte membraną GORE – TEX.

Matt rękawiczki zimowe dziecięce DOOD KIDS WP ZIPPER
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rękawiczki od marki Matt są doskonałym wyborem do wspólnego narciarstwa. Ciepłe rękawiczki z wodoodpornym zamkiem sprawdzą się na toku, podczas zimowego szaleństwa. Rękawice są dłuższe i mają na końcu gumkę, która chroni przedostaniem się tam śniegu.

Matt rękawiczki zimowe dziewczęce Patricia Junior Gore-Tex
229 zł

Dziewczęce rękawiczki od marki Matt są doskonałym wyborem do wspólnego narciarstwa. Rękawice izolacyjne zapewniają ciepło podczas zimowej zabawy. Wykonane są z mikrofibry poliestrowejsoftshellu oraz pokryte membraną GORE – TEX.