Mediashop Starlyf Fast Sew
95 zł

Raty 10x0 %

Maszyna do szycia o wyjątkowo lekkiej konstrukcji o masie zaledwie 300 g umożliwia łatwe szycie bez wstępnego przygotowania. Mediashop Starlyf Fast Sew nadaje się do obróbki różnych materiałów. W ciągu kilku sekund jest gotowy do użycia i można go zabrać na podróż lub urlop.

Mediashop frytkownica na gorące powietrze Power AirFryer Multi-Function Deluxe
847 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe łączy frytkownicę na gorące powietrze, obrotowy grill i suszarkę do żywności. Na wyświetlaczu Easy Touch można łatwo wybrać jeden z 8 automatycznych programów.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L
432 zł

Raty 10x0 %

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe
499 zł

Raty 10x0 %

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop Livington Smokeless Grill
335 zł 331 zł

Raty 10x0 %

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.

Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL
470 zł 463 zł

Raty 10x0 %

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.

Mediashop NutriSlicer
107 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjna tarka, która znacznie ułatwia przygotowywanie potraw w kuchni. NutriSlicer od marki Mediashop tnie szybko i łatwo dzięki wyjątkowo ostrym nożom i przyssawce, która się nie przesuwa podczas pracy. W pakiecie znajdziesz trzy rodzaje noży do trzech rodzajów krat. Możliwość mycia w zmywarce

Mediashop schładzacz Livington Air Cooler Deluxe
193 zł 189 zł

Raty 10x0 %

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii. Dodatkowo, otrzymasz praktyczny pilot zdalnego sterowania.

Mediashop schładzacz powietrza Livington Air Cooler
150 zł

Raty 10x0 %

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii.

Mediashop urządzenie do masażu nóg VibroLegs
589 zł

Nowość

Urządzenie do masażu nóg posiada pilot zdalnego sterowania i oferuje 2 automatyczne oraz 2 ręcznie sterowane programy. Posiada obrotowe rolki akupresurowe oraz wyjmowane, silikonowe podkładki. Mediashop VibroLegs zmniejsza uczucie zmęczonych nóg.

Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It green
249 zł 153 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It green może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.

Mediashop zestaw noży Harry Blackstone AirBlade
90 zł

Raty 10x0 %

Zestaw ostrzy Harry Blackstone AirBlade jest wyposażony w specjalne ostrza o strukturze diamentu, które zapewniają lekkość, ostrość i stabilność krojenia. Noże są nieprzywierające. Mają ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewniający doskonały chwyt nawet w mokrej dłoni.

Mediashop blender do smoothie Nutri Express
233 zł 223 zł

Raty 10x0 %

Blender do smoothie w kompaktowym wydaniu jest wielofunkcyjnym pomocnikiem. Mediashop Nutri Express jest wyposażony w ostrza typu pirania do przygotowywania lodów, zup lub koktajli. System cyklonowy ściąga mieszane produkty do dołu i miesza je ponownie.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 3,2L Deluxe
766 zł 582 zł

Raty 10x0 %

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 3,2L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop Livington Low Fat Grill
206 zł

Raty 10x0 %

Grill elektryczny z poborem mocy 900 W i dwoma elementami grzewczymi. Mediashop Livington Low Fat Grill ma specjalną powierzchnię ceramiczną, tytanową i miedzianą, która jest łatwa do czyszczenia. Z łatwością przygotuj mięso, ryby i warzywa bez dodatku tłuszczu.

Mediashop mikser stołowy Livington Fitmix
250 zł 217 zł

Raty 10x0 %

Mikser stołowy o maksymalnej mocy 600 W i z 4 ostrzami typu pirania. Mediashop Livington Fitmix jest wyposażony w pojemnik z odpornego na temperatury poliwęglanu, który nadaje się do przygotowywania koktajli, soków lub zup. Zawiera praktyczny kranik dla łatwiejszego zlewania koktajli.

Mediashop odkurzacz Livington Prime
501 zł 434 zł

Raty 10x0 %

Odkurzacz 3 w 1 z elastyczną, obrotową rękojeściąelastycznym przegubem nadaje się do czyszczenia mniej dostępnych miejsc. Mediashop Livington Prime ma lekką konstrukcję, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia podłóg i sufitu. Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 l można łatwo usunąć i wyczyścić.

Mediashop ostrzałka do noży Bavarian Edge
85 zł

Raty 10x0 %

Wszechstronna ostrzałka do noży Bavarian Edge z technologią X-Cross dostosowuje się do każdego noża, jest idealna do wszystkich typów noży z ostrzami pojedynczymi, dwustronnymi lub ukośnymi . Elementy szlifujące wykonane są z bardzo twardego wolframu, który zapewnia idealną obróbkę ostrza.

Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It white
156 zł 153 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It white może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.