Melissa & Doug drewniany tort urodzinowy
107 zł 81 zł

Przyjęcie urodzinowe z tym pięknym tortem można zrobić codziennie! Dzieci będą zachwycone, gdy będą go kroić usłyszą delikatny dźwięk cięcia. To kawałki ciasta oddzielą się od rzepu.

Melissa & Doug układanka magnetyczna Konik
71 zł 60 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatki i akcesoria ozdobią tego pięknego konia – możesz założyć mu uzdę, warkocze, koc, a nawet bajkowe skrzydła! Zestaw składa się aż z 55 dodatków magnetycznych, wśród których znajdziesz siodło, uzdę, grzywę i ogon w wielu kolorach i stylach. W łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny wygląd konia.

Melissa & Doug zabawkowy zestaw lodów
161 zł 100 zł

Baw się w sprzedawcę lodów w domu lub na placu zabaw. W zestawie znajdziesz magnetyczne narzędzie do nabierania, cztery gałki ulubionych smaków lodów, jak i drewnianych rożek.

Melissa & Doug zestaw podróżny dla zabawkowych zwierząt
99 zł 98 zł

Twoje dziecko marzy o zwierzaku domowym, ale z jakiegoś powodu nie możesz sobie na nie pozwolić? Rozwiązaniem jest ten wspaniały zestaw, w którym dzieci mogą znaleźć wszystko co niezbędne, by sprawdzić się w roli opiekuna zwierząt. W zestawie znajdą dwie pluszowe maskotki.

Melissa & Doug układanka magnetyczna Lalka
71 zł 52 zł

Magnetyczna, drewniana lalka ma do dyspozycji niezliczoną ilość modnych i stylowych ubrań. Możesz dowolnie zmieniać wygląd lalki. Dzięki drewnianym, magnetycznym ubraniom dzieci mogą ciągle przebierać figurkę.

Melissa & Doug zestaw pacynek - zwierzątka domowe
105 zł 70 zł

Niech te pacynki ożyją. Cztery pacynki w postaci zwierząt domowych dobrze pasują do dłoni dziecięcych i mniejszych dłoni dorosłych. Możesz tworzyć opowieści ze swoimi dziećmi lub używać pacynek do urządzenia teatrzyku.