Michelino patelnia do grillowania Nora
102 zł

Nowość

Patelnia grillowa do zdrowego gotowania i pieczenia mięsa z niską zawartością tłuszczu. Patelnia grillowa Michelino Nora wykonana jest z wysokiej jakości kutego aluminium z miękkim w dotyku plastikowym uchwytem. Wewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca Pfluon i zewnętrzna odporna na ciepło. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek i zmywarek.

Michelino przybory kuchenne w koszu 7 szt.
142 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak z 6 sztukami przyborów kuchennych. Przybory kuchenne Michelino w stojaku po 7 sztuk wykonane są z żaroodpornego nylonu i można ich bezpiecznie używać na dowolnych naczyniach, bez ryzyka porysowania.

Michelino pojemnik na chleb Nora ze stali nierdzewnej
149 zł

Nowość

Chlebak ze stali nierdzewnej o nowoczesnym designie łączącym mieniące się kolory i srebrny kolor. Pojemnik na pieczywo ze stali nierdzewnej Michelino Nora posiada z tyłu otwory wentylacyjne, które zapewniają optymalny klimat i dłuższą trwałość pieczywa.

Michelino zestaw garnków
454 zł

Nowość

Zestaw garnków z pokrywkami ze stali nierdzewnej, sprawdzi się w każdej kuchni. 8-częściowy zestaw garnków Michelino Lena ze stali nierdzewnej ma wewnętrzną powierzchnię ze stali polerowanej na wysoki połysk ze skalą do pomiaru pojemności. Garnki przeznaczone do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych Możliwość mycia w zmywarce

Michelino zestaw garnków Denver
218 zł

Nowość

Zestaw garnków z pokrywkami ze stali nierdzewnej, sprawdzi się w każdej kuchni. 7-częściowy zestaw garnków Michelino Denver ze stali nierdzewnej nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych. Garnki są łatwe do czyszczenia – można myć je w zmywarce.

Michelino zestaw patelni Nora
218 zł

Nowość

Komplet patelni do zdrowego gotowania i pieczenia z niską zawartością tłuszczu. 3-częściowy komplet patelni Michelino (28 cm, 24 cm i 20 cm) wykonany jest z wysokiej jakości kutego aluminium z miękkim w dotyku plastikowym uchwytem. Wewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca Pfluon i zewnętrzna odporna na ciepło. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek i zmywarek.

Michelino patelnia do grillowania Lara
102 zł

Nowość

Patelnia grillowa do zdrowego gotowania z solidnym uchwytem Patelnia z zaokrąglonymi krawędziami dla bezpiecznej obsługi jest wyposażona w wewnętrzną nieprzywierającą powierzchnią Pfluon i zewnętrzną odporną na ciepło. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek i zmywarek.

Michelino patelnia wok Lara
102 zł

Nowość

Patelnia typu wok do zdrowego gotowania z solidnym uchwytem. Patelnia ma zaokrąglone krawędzie zapewniające bezpieczną obsługę, wewnętrzną nieprzywierającą powierzchnię Pfluon i zewnętrzną odporną na ciepło. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek i zmywarek.

Michelino szybkowar Münster
305 zł

Nowość

Szybkowar ze stali nierdzewnej o objętości 4 litrów. Szybkowar ze stali nierdzewnej jest wyposażony w wewnętrzne skalowanie, które ułatwia pomiar ilości nadzienia oraz Cool-Touch-Griffe. Możliwość mycia w zmywarce.

Michelino zestaw garnków Nora
367 zł

Nowość

Zestaw z kutego aluminium z powłoką z szarego marmuru Pfluon. 7-częściowy zestaw garnków i patelni Michelino Nora wyposażony jest w plastikowy uchwyt o miękkiej powierzchni. Garnki przeznaczone do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych Możliwość mycia w zmywarce