Mikro hračky sklep namiot 96x69x103 cm
136 zł

Stwórz własny sklep w formie namiotu brezentowego i ciesz się dobrą zabawą. Ponadto namiot zapewni dziecku własne miejsce do zabawy lub relaksu i uzupełnia pokój dziecięcy. Wejście do namiotu ma postać wejścia do supermarketu i jest zamykane na rzep.

Mikro hračky Bob 25cm i Bobek 20cm pluszowe maskotki z kapeluszem
71 zł

„Twoje dziecko z pewnością pokocha postacie Boba i Bobka, z popularnej czeskiej bajki, które są wykonane z przyjemnego w dotyku pluszu. Oprócz dwóch królików w opakowaniu znajduje się kapelusz czarodzieja Pokustona. Przeznaczone dla dzieci już od chwili narodzin.“

Mikro hračky domek dla lalek z akcesoriami
72 zł

Zbuduj swój domek dla lalek w kolorze różowym, posiada on wiele akcesoriów przydatnych w gospodarstwie. Cały domek jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe, dzięki którym każda zabawa będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Mikro hračky domek namiot 96x69x103 cm
136 zł 99 zł

Stwórz własny domek w formie namiotu brezentowego i ciesz się dobrą zabawą. Ponadto namiot zapewni dziecku własne miejsce do zabawy lub relaksu i uzupełnia pokój dziecięcy. Wejście do namiotu ma postać wejścia do różowego domku i jest zamykane na rzep.

Mikro hračky Konik na biegunach
200 zł

Klasyczny konik na biegunach, wyprodukowany z wysokiej jakości drewna przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca. Konik rżyotwiera pysk. Jest już osiodłany i przygotowany na przejażdżkę.

Mikro hračky Myszka Miki pluszowa maskotka 40 cm
79 zł

Lekko błyszcząca pluszowa maskotka Myszka Miki wykonana jest z delikatnego pluszu, który sprawia, że dzieci uwielbiają się do niego przytulać. Myszka Miki ma 40 cm wysokości. Maskotka przeznaczona jest dla dzieci już od chwili narodzin.“