Minimonkey nosidełko Dynamic
479 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Minimonkey Dynamic doskonale nadaje się do noszenia dziecka na brzuchu. Dzięki unikalnemu podparciu pleców różni się od innych nosidełek dostępnych na rynku. Panel ten zapewnia wsparcie dla dolnej części ciała, jednocześnie przyciągając ciężar dziecka do ciała. Model został wykonany w 100 % z bawełny dlatego też charakteryzuje się odpowiednią oddychalnością, chłonnością oraz wytrzymałością, gwarantując pełen komfort matki i dziecka.

Minimonkey nosidełko Sling Unlimited
259 zł 226 zł

Raty 10x0 %

Nosidełko Minimonkey Sling Unlimited doskonale nadaje się do noszenia dziecka w klasycznej pozycji – na plecach. Model jest dedykowany dla mniejszych i większych dzieci. Został wykonany w 100 % z bawełny dlatego też charakteryzuje się odpowiednią oddychalnością, chłonnością oraz wytrzymałością, gwarantując pełen komfort matki i dziecka.

Minimonkey chusta Baby Sling 4v1
189 zł 169 zł

Raty 10x0 %

Chusta Baby Sling 4w1 doskonale nadaje się do noszenia dziecka w klasycznej pozycji – na plecach. Model jest dedykowany dla mniejszych i większych dzieci. Został wykonany w 100 % z bawełny dlatego też charakteryzuje się odpowiednią oddychalnością, chłonnością oraz wytrzymałością, gwarantując pełen komfort matki i dziecka.

Minimonkey nosidełko dla niemowlęcia Twin
682,18 zł 599 zł

Raty 10x0 %

Nosidełko niemowlęce Twin firmy Minimokey to nowość w sposobie noszenia bliźniaków. To ergonomiczny i wygodny, a jednocześnie szczególnie bezpieczny sposób by nosić dzieci, zarazem mając wolne ręce. Odpowiednie dla noworodków i starszych dzieci (do 12 kg).

Minimonkey Mini siedzisko
139 zł

Raty 10x0 %

Mini siedzisko Minimonkey doskonale sprawdzi się podczas podróży. Jest niezwykle kompaktowe, pozwala zamienić każde krzesło w bezpieczne siedzenie dla dziecka. Model został wykonany w 100 % z bawełny dlatego też charakteryzuje się odpowiednią oddychalnością, chłonnością oraz wytrzymałością, gwarantując pełen komfort użytkowania.