Mistral Home Pościel bawełniana Barber niebieska
139 zł

Dobry sen to dobre życie. Pościel marki Mistral Home wyprodukowana jest ze 10% bawełny w przyjemnym, miękkim wykonaniu z delikatnym połyskiem. Mistral Home pomoże ci oddychać swobodniej i naprawdę odpocząć.

Mistral Home Pościel perkalowa UNI Bungee Cord niebieska
145 zł 143 zł

Pościel jest miękka i posiada naturalny połysk. Perkalowa pościel wyprodukowana jest z bardzo gęsto tkanego materiału o wysokiej gęstości. Stylowa i elegancka pościel wyprodukowana w Europie.

Mistral Home Koc flanelowy kolor dżinsowy 150x200 cm
108 zł 77 zł

Koc w niebieskim dżinsowym kolorze. Miękki flanelowy koc przeznaczony do przyjemnego okrycia się w chłodne dni. Oryginalna belgijska marka Mistral Home przynosi nową kolekcję kocy w stylu Tallin.

Mistral Home Koc flanelowy szary
108 zł 78 zł

Koc o wymiarach 170 × 130 cm w stylu miękkiego, flanelowego kożuszka, zachęcą cię do objęcia. Duży dwustronny kocyk belgijskiej marki Mistral Home w bardzo dobrym wykonaniu.

Mistral Home Dekoracyjna poduszka Knitting 40x40 cm
63 zł

Poduszka dekoracyjna marki Mistral Home wielkości 40×40 cm. Powłoka poduszki jest bardzo przyjemna w dotyku i różni się z każdej strony. Poduszka dekoracyjna, która z pewnością sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Mistral Home Dekoracyjna poduszka Twinkle 40x40 cm
53 zł

Poduszka dekoracyjna marki Mistral Home wielkości 40×40 cm. Powłoka poduszki jest bardzo przyjemna w dotyku i różni się z każdej strony. Poduszka dekoracyjna, która z pewnością sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Mistral Home futrzany koc Sherpa, szary 130x170 cm
82 zł

Niezwykle przyjemny w dotyku futrzany koc Sherpa to doskonały towarzysz pochmurnych wieczorów z książką. Doskonale nadaje się na ogród oraz do użytku domowego, również jako narzuta na łóżko lub kanapę.

Mistral Home Koc flanelowy granatowy 130x170 cm
150 zł 94 zł

Koc w granatowym kolorze. Miękki flanelowy koc przeznaczony do przyjemnego okrycia się w chłodne dni. Oryginalna belgijska marka Mistral Home przynosi nową kolekcję kocy w stylu Tallin.

Mistral Home Koc flanelowy khaki 130x170 cm
108 zł 80 zł

Koc w kolorze khaki. Miękki flanelowy koc przeznaczony do przyjemnego okrycia się w chłodne dni. Oryginalna belgijska marka Mistral Home przynosi nową kolekcję kocy w stylu Tallin.

Mistral Home Pościel perkalowa UNI Bungee Cord brązowa
160 zł

Stylowa i elegancka pościel wyprodukowana w Europie. Pościel perkalowa wyprodukowana jest z bardzo gęsto tkanego materiału wyróżniającego się wysoką gęstością. Pościel jest miękka i posiada naturalny połysk.